Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ribes.pl Mobbing (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.ribes.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.ribes.pl

Potrzebowałbyś wiedzieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak reagować na mobbing w pracy? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z prowadzonych przez nas szkoleń- zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie.

Zajmujemy się także zagadnieniami takimi jak: outplacement- zwolnienia monitorowane, czyli redukcja etatów z troską o pracownika, badanie opinii, satysfakcji pracowników z robionej pracy jak również postaw pracowniczych. Istniejemy na rynku od kilku lat, a szkolenia prowadzone, kierowane są przez kadrę fachowców- sprawdź nas!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.ribes.pl teraz!

Skomentuj www.ribes.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Call Center Pro - telemarketing, CATI, badanie satysfakcji i czat Prowadzimy projekty typu umawianie spotkań, infolinia, badanie satysfakcji CATI, obsługa czat, BPO, windykacja. Call Center i telemarketing obcojęzyczny. Proponujemy kompleksową obsługę telemarketingu zarówno projektów inbound, jak i outbound. Stawiamy na jakość w Call Center. Inne usługi to badanie lost business, badanie rynku, wywiad gospodarczy, telesprzedaż, biuro obsługi klienta tudzież obsługa czat.
 • Szkolenia dla administracji firma szloleniowo - doradcza, która dedykuje swoje szkolenia administracji publicznej z zakresu prawa i nowelizacji prawnych, zarządzania i przywództwa, marketingu i PR, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania jakością.
 • COMPETIA CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o.o. Porady prawne specjalistów ze wszystkich dziedzin prawa. Kompleksowa obsługa prawna firm. Skuteczne dochodzenie odszkodowań oraz windykacja należności.
 • mobbing w pracy Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona prezentuje teksty oraz wskazówki dotyczące zjawiska mobbingu w pracy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ribes.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com