Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sondazyk.pl Sondy i ankiety - stwórz własną! (Katalog tworzenie stron …)

Miniaturka domeny sondazyk.pl11 lat/a Mini

Otwórz sondazyk.pl

Sondy i ankiety

wiarygodne wyniki głosowania ! System pozwala samodzielnie stworzyć sondę lub ankietę bez logowania, szybko i łatwo. Sprawdź jakie to proste!

Oto niektóre funkcje:

 • możliwość komentowania

 • do wyboru sonda lub ankieta

 • dodania filmiku z youtube

 • dodania zdjęcia

 • oraz szczegółowego opisu lub wstawienia artykułu

 • gotowa w 47 sekund

 • prosta w utworzeniu

Opinia przypadkowego użytkownika:

Ogólnie to szybko łatwo i przyjemnie, sondaż pomogła, otrzymałem konkretną odpowiedź !

-- Marcoo_28

Jest to raczej najlepsza strona z możliwością tworzenia sond i ankiet która ciągle się rozwija i zwiększa funkcjonalność i łatwość w poruszaniu się na stronie. :-)

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz sondazyk.pl teraz!

Skomentuj sondazyk.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sondazyk.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu sondazyk.pl Odśwież zrzut strony

  Sondy i ankiety - stwórz własną! (strona sondazyk.pl - Sondazyk.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Badania rynku Firma PBJ Badania Marketingowe zrzeszająca wybitnych socjologów, wykonuje od 2003 roku badania społeczne oraz rynkowe na zlecenie firm oraz instytucji. Wykonuje również nietypowe projekty badawcze jak: tajemniczy klient czy testy ulotek leków.
  2. ankiety Narzędzie online do projektowania ankiet. Wspomaga cały proces od projektowania ankiety, przez jej publikowanie, aż do analizy zebranych odpowiedzi.
  3. Badania ankietowe online W serwisie www.net-ankiety.pl w prosty sposób można tworzyć ankiety internetowe i analizować zebrane wyniki. Oferujemy szereg zaawansowanych funkcji. Z nami przeprowadzisz badania ankietowe za darmo.
  4. Internetowy system ankietowy nowej generacji System umożliwia projektowanie profesjonalnych ankiet, zbieranie odpowiedzi oraz analizę wyników on-line.
  5. Ankiety on-line ResponsCenter.pl - rozbudowane ankiety on-line. Badania ewaluacyjne, satysfakcji klientów i użytkowników serwisów internetowych, badania opinii i inne. W oparciu o gotowy kwestionariusz zleceniodawcy.
  6. Ankiety on-line profesjonalnie i bez ograniczeń Serwis służący do tworzenia ankiet o największych możliwościach na polskim rynku. Pozwala stworzyć ankietę w systemie, rozesłać link do niej, a potem przeanalizować wyniki w systemie.
  7. Dessire.pl - elegancka odzież męska Dessire.pl to sklep internetowy oferujący eleganckie koszule męskie na spinki, krawaty oraz wiele innych elementów męskiej garderoby.
  8. ankieta ankieta+ to darmowe narzędzie do tworzenia ankiet internetowych i samodzielnego prowadzenia badań ankietowych online. To bardzo proste, projektujesz kwestionariusz ankiety online, rozsyłasz respondentom link przez e-mail lub Facebooka, oraz analizujesz zebrane wyniki z badania. Możesz zarejestrować darmowe konto oraz konto premium. Twórz wspaniałe ankiety internetowe dzięki możliwości wygenerowania własnego szablonu i pełnemu brandingowi. Załóż darmowe konto w 15 sekund już teraz!
  9. Statystyka, analiza i kodowanie ankiety Analizy statystyczne do prac magisterskich, licencjackich, doktoranckich to tylko część oferty firmy Promediana. Firma ta świadczy także usługi kodowania ankiet, wykonuje testy statystyczne i opracowuje rzetelny raport statystyczny, z opisem wyników badań, obliczeniami, a także graficzną prezentacją wspomnianych powyżej wyników. Orientacyjne koszty usług dostępne są bezpośrednio na stronie firmy Promediana.
  10. Badania laboratoryjne Firma Diagnostyka specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług medycznych od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com