Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sondazyk.pl Sondy i ankiety - stwórz własną! (Katalog tworzenie stron …)

Miniaturka domeny sondazyk.pl5 lat/aMini

Otwórz sondazyk.pl

Sondy i ankiety

wiarygodne wyniki głosowania ! System pozwala samodzielnie stworzyć sondę lub ankietę bez logowania, szybko i łatwo. Sprawdź jakie to proste!

Oto niektóre funkcje:

 • możliwość komentowania

 • do wyboru sonda lub ankieta

 • dodania filmiku z youtube

 • dodania zdjęcia

 • oraz szczegółowego opisu lub wstawienia artykułu

 • gotowa w 47 sekund

 • prosta w utworzeniu

Opinia przypadkowego użytkownika:

Ogólnie to szybko łatwo i przyjemnie, sondaż pomogła, otrzymałem konkretną odpowiedź !

-- Marcoo_28

Jest to raczej najlepsza strona z możliwością tworzenia sond i ankiet która ciągle się rozwija i zwiększa funkcjonalność i łatwość w poruszaniu się na stronie. :-)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz sondazyk.pl teraz!

Skomentuj sondazyk.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Monitoring floty GPS i zarządzanie pojazdami online Zajmujemy się monitoringiem flot samochodowych GPS i kontrolą paliwa. Program CFM PRACTIQS online to system do zarządzania flotą samochodową po kosztach rzeczywistych. Firmy transportowe i flotowe mogą znacząco zmniejszyć koszty eksploatacji swojej floty. Raportowanie tankowań, kradzieży paliwa. Oferujemy zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne całej floty pojazdów...
 • Integracja systemów informatycznych Dzięki integracji systemów informatycznych można połączyć ze sobą różne systemy informatyczne tak, aby mogły one wzajemnie czerpać ze swoich zasobów. Z każdym rokiem tego typu rozwiązania zyskują na znaczeniu. Wynika to z nieustannego rozwoju technologii informatycznych oraz pokrewnych.
 • Wybory 2014 - Parlament Europejski Wybory do Parlamentu Europejskiego - serwis wyborczy 2014. W serwisie sondaż wyborczy, aktualności, okręgi wyborcze, ordynacja, komentarze oraz kontakt. Wejdź już dziś!
 • Obsługa dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych PartnerFirm.pl Twój Partner na drodze po uzyskanie dofinansowania do zatrudnienia osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności z PFRON-u...
 • ankieta ankieta+ to darmowe narzędzie do tworzenia ankiet internetowych i samodzielnego prowadzenia badań ankietowych online. To bardzo proste, projektujesz kwestionariusz ankiety online, rozsyłasz respondentom link przez e-mail lub Facebooka, oraz analizujesz zebrane wyniki z badania. Możesz zarejestrować darmowe konto oraz konto premium. Twórz wspaniałe ankiety internetowe dzięki możliwości wygenerowania własnego szablonu i pełnemu brandingowi. Załóż darmowe konto w 15 sekund już teraz!
 • Lokalizator GPS - REDGPS Wejdź na www.redgps.pl i rozejrzyj się w ofercie REDGPS – monitoringu GPS dla Twojej floty transportowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich potencjalnie zainteresowanych.
 • Urządzenia pomiarowe - liczniki motogodzin i paliwomierze Monitoring zużycia paliwa stanowi zasadniczą kwestię pracy urządzeń i maszyn budowlanych rolniczych oraz lokomotyw. Oferujemy rzeczowe rozwiązania w walce z niekontrolowanym upływem paliw, tj. rejestratory pracy silnika z paliwomierzem elektronicznym, systemy kontroli GPS. Polecamy rozbudowane liczniki motogodzin, stanowiące bardzo konkurencyjną alternatywę dla oryginalnych liczników.
 • Lokalizuj swoje auto - monitoring GPS pojazdów Monitoring GPS pojazdów jest nowoczesną, skuteczną formą nadzoru i zarządzania flotą pojazdów, maszyn i urządzeń. System sprawdza się zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i instytucji. Satelitarny monitoring pojazdów GPS to skuteczna ochrona przed kradzieżą - przez całą dobę system pokazuje aktualną pozycję pojazdu, czy maszyny, a także zapisuje historię tras pojazdów. Zaawansowane funkcje systemu pozwalają wspomagać proces zarządzania małą, średnią i dużą flotą pojazdów.
 • Auto części, części samochodowe - Motosklep ARGO Motosklep - części samochodowe, oryginalne i zamienniki do wszystkich marek aut. W ofercie m.in. pompy paliwa, pompy wody, sondy lambda, świece żarowe, zawieszenie i wiele innych.
 • Dessire.pl - elegancka odzież męska Dessire.pl to sklep internetowy oferujący eleganckie koszule męskie na spinki, krawaty oraz wiele innych elementów męskiej garderoby.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sondazyk.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com