Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sofiba.pl Tachografy i oprogramowanie (Katalog motoryzacja)

Miniaturka domeny www.sofiba.pl16 lat/a Mini

Otwórz www.sofiba.pl

Odczyt tachografów cyfrowych

TachoDrive 3

Firma Sofiba specjalizuje się w obsłudze transportu, świadczy usługi, prowadzi szkolenia oraz jest producentem oraz dystrybutorem narzędzi stosowanych do odczytu kart kierowców i tachografów cyfrowych.

Oferuje niezbędne czytniki tachografów:

 • TachoBit - czytnik karty kierowcy

 • TachoDrive

 • TachoDrive 2

 • TachoDrive 3

 • D-Box 2

 • DLKPro

Znaczącą częścią działalności firmy stanowią również programy do rozliczaniu czasu pracy kierowców. Oprogramowanie jest wdrażane w siedzibie klienta lub klient może powierzyć przygotowanie rozliczeń. Podstawowymi źródłami danych są karta kierowcy i tachograf cyfrowy. Programy ułatwiają przygotowanie wymaganej przez PIP ewidencji czasu pracy kierowców oraz naliczają mandaty wystawiane przez ITD na firmy transportowe i kierowców, opcjonalnie przygotowują wymaganą dokumentację dla kierowców, zaświadczenia o nieprowadzeniu, diety, rozliczają tankowania, liczą wynagrodzenia kierowców i przygotowują listę płac.:

 • tachospeed

 • tachomatt

W sklepie internetowym ponadto znajdują się mapy transportowe Polski i Europy pomagające w wyznaczaniu optymalnych tras, przetwornice napięcia do zmiany napięcia niezbędne do zasilania dodatkowych urządzeń, książki dla kierowców, nawigacje GPS, czytniki wykresówek, tarcze tacho, segregatory i pudełka do archiwizacji oraz inne.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.sofiba.pl teraz!

Skomentuj www.sofiba.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sofiba.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.sofiba.pl Odśwież zrzut strony

  Tachografy i oprogramowanie (strona www.sofiba.pl - Sofiba.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. tachografy - odczyt tachografów tachografy cyfrowe: - prowadzimy sprzedaż, - montujemy, - kalibrujemy, - oferujemy oprogramowanie oraz urządzenia i akcesoria do odczytu.
  2. tachografy tachografy: serwis, legalizacja, kalibracja, montaż i sprzedaż. Oferujemy urządzenia do pobierania danych z tachografów cyfrowych. Materiały eksploatacyjne: wykresówki, papier do tachografów cyfrowych.
  3. tachografy FAQ Strona poświęcona tachografom cyfrowym i analogowym oraz o czasie pracy kierowców w formie FAQ - odpowiedzi na często zadawane pytania.
  4. tachografy, czytniki tachografów i oprogramowanie Sprzedaż w promocyjnych cenach czytników tachografów cyfrowych, kart kierowców oraz oprogramowania do analizy i ewidencji plików ddd, esm. Baza wiedzy o tachografach cyfrowych, filmy, porady.
  5. Programy i czytniki do tachografów dla transportu Sklep branżowy z produktami dla firm transportowych, główne kategorie sklepu to czytniki do tachografów cyfrowych oraz z programy do ewidencji czasu pracy kierowców...
  6. Doradztwo Transportowe PIPITD Firma usługowo-projektowo-doradcza, działająca na rynku od 2009 roku, w obszarze transportu i logistyki. Specjalizuje się w usługach dla małych firm transportowych poprzez outsourcing usług.
  7. Usługi TSL, części do samochodów ciężarowych Firma Kobalt zapewnia kompleksową obsługę flot samochodów ciężarowych. Serwis, części zamienne, obsługa prawna, doradztwo. TSL.
  8. Serwis Samochodów Ciężarowych i naczep w Krakowie Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Volvo, MAN, Scania, Iveco, Daf, Renault, Mercedes i innych w Krakowie. Naprawiamy naczepy Kogel, Schmitz, Zasłąw i inne. Naprawa osi i plandek, prostowanie ram.
  9. Program do karty kierowcy Strona o programie TachoBit, który został stworzony do odczytu kart kierowców używanych do rejestracji czasu pracy w transporcie drogowym rzeczy i osób. Czytnik kart kierowców to niezbędne narzędzie do archiwizacji danych wymaganych prawem unijnym.
  10. Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców Zajmujemy się usługową ewidencją i rozliczaniem czasu pracy kierowców oraz czasu prowadzenia pojazdów. Pomagamy przygotować się do kontroli ITD i PIP. Rozliczamy delegacje krajowe i zagraniczne. Pobieramy dane z tachografów i kart kierowców. Sporządzamy odwołania od decyzji i kar nałożonych m.in. przez Inspekcję Transportu Drogowego. Możliwy dojazd do klienta
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com