Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rosyjskiswiat.pl Rosyjski Warszawa (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny rosyjskiswiat.pl5 lat/aSEO

Otwórz rosyjskiswiat.pl

Szkoła języka rosyjskiego Warszawa

Rosyjski Warszawa

Rosyjskiswiat.pl to nowoczesna szkoła języka rosyjskiego z nowatorskim pomysłem na ciekawe zajęcia. To pierwsza szkoła języka rosyjskiego specjalizująca się w zajęciach indywidualnych z dojazdem do Państwa domu lub biura na terenie całej Warszawy.

Co wyróżnia Rosyjski Świat?

W Rosyjskim Świecie przede wszystkim szczerze uwielbiamy uczyć, koordynować i opracowywać Państwa kursy, wyznaczać cele i pomagać Państwu realizować swoje marzenia językowe.

Nasz zespół

energiczni lektorzy posiadający doświadczenie pedagogiczne. Nauczanie rosyjskiego to nasz sposób na życie, dlatego z prawdziwą przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem tworzymy autorskie materiały do nauki, każdy kurs projektujemy indywidualnie po to, aby nauka rosyjskiego była nie tylko przyjemnością, ale przynosiła oczekiwane efekty.

Kursy w Rosji

wyjazdy do Rosji naszego zespołu zaowocowały świeżą wiedzą o nauczaniu, nowoczesną bazą materiałów i własną metodyką nauczania nakierowaną na naukę praktycznego, żywego języka, po to, aby każdy z Państwa mógł bez problemu odnaleźć się w codziennych sytuacjach prywatnych i biznesowych po rosyjsku.

Rosyjski Świat nie byłby wyjątkowy, gdyby nie oferował możliwości poznania Rosji. Współpraca z Uniwersytetem Moskiewskim, Uniwersytetem w Petersburgu, Instytutem Puszkina i największym wydawcą podręczników do nauki rosyjskiego i szkołą języka rosyjskiego Zlatoust, pozwala zaproponować Państwu przeżycie niesamowitej przygody poznania Rosji – w postaci wyjazdu na kurs językowy w Rosji.

 • Naszą misją jest również wprowadzenie Państwa do rosyjskiego świata, przybliżenie rosyjskiej rzeczywistości, pokazanie aktualnego życia w Rosji. My tym żyjemy na co dzień, dlatego na naszym Blogu z przyjemnością odkrywamy przed Państwem prawdziwy rosyjski świat, śmiejemy się z kabaretów, z których śmieją się Rosjanie (wyjaśniając jednocześnie kwestie językowe), prezentujemy wspaniałą literaturę i filmy, różnorodną muzykę i wiele innych. Blog to także autorskie lekcje rosyjskiego opracowane na bazie materiałów autentycznych, to artykuły o Rosji i Rosjanach, zdjęcia ukazujące rosyjskość i jeszcze więcej.

Rosyjski Świat to nie jest zwykła szkoła języka rosyjskiego. To znacznie więcej.

 • Punkt listy z Rosyjski Warszawa...

Opinie

Jestem bardzo wdzięczna Panu Kamilowi bo dzięki niemu z dużym sukcesem udało mi się zdać egzamin językowy. Miałam naprawdę niewiele czasu na przygotowanie się ale za sprawą wręcz idealnie rozplanowanego przez Pana Kamila czasu, wysokiego poziomu zajęć, jego niesamowitej wiedzy, zapału, przygotowania i energii udało się. Chociaż materiał przerabialiśmy w ekspresowym tempie to zajęcia nie były w ogóle męczące, wręcz przeciwnie. Im więcej pracowałam i uczyłam się tym większą miałam chęć do dalszej pracy. Nie wiem w jaki sposób Pan Kamil to robi (może jest czarodziejem :) ale potrafi sprawić, że człowiekowi naprawdę chce się uczyć.

Wszystkim osobą naprawdę serdecznie polecam.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Kinga Wojtaszek

Lekcje przygotowujące mnie do matury na poziomie rozszerzonym z języka rosyjskiego okazały się strzałem w dziesiątkę. Przez 3 miesiące intensywnej i efektywnej pracy, nie tylko wzrósł poziom moich umiejętności gramatycznych, ale pojawiła się także swoboda w mowie i w pisaniu. Wisienką na torcie okazał się mój wynik- 91%. Dodatkowo, nie sprawia mi obecnie problemu lektura w języku rosyjskim. Pozdrawiam i dziękuję.

Oliwia Ebebenge

Jeśli interesujesz się Wschodem i język rosyjski jest Ci bliski, to jestem pewna, że Rosyjski Świat jest własnie dla Ciebie:) Ich ciekawa oferta pomoże spełnić marzenie o podróży i nauce jezyka jednocześnie… zrealizowałam swoje marzenie, spędzając niezapomniany miesiąc na kursie językowym zorganizowanym przez Uniwersytet w Petersburgu, mieszkając w akademiku w międzynarodowym towarzystwie Rosyjski Świat znaczy dla mnie: miła i kompetentna obsługa, młodzi ludzie z pasją, którzy dołożą wszelkich starań, aby w mozliwie najlepszy sposób zorganizować wyjazd swojemu klientowi. (nawet temu, który tak jak ja zdecydował się wyjechać w ostatniej chwili) :) Jestem wdzięczna, a szczególnie p. Kamilowi za pomoc i profesjonalizm,a także zawsze miłą ze mną rozmowę. SZCZERZE POLECAM!

-- Edyta --

Od dwóch lat uczestniczę w zajęciach z j. rosyjskiego organizowanych przez Rosyjski Świat. W tym czasie od całkowitej nieznajomości języka przeszedłem do swobodnego czytania tekstów i dobrego komunikowania się w tym języku. Rosyjski Świat osiaga wysoką skutecznosć nauczania dzięki kombinacji zindywidualizowanego podejścia do studenta, regularnego monitorowania postępu nauki, ciekawych i zróżnicowanych materiałów oraz niewątpliwego zaangażowania lektorów. Zdecydowanie polecam naukę w tej szkole.

-- Grzegorz Goleń --

Najfajniejsze lekcje rosyjskiego, jakie miałam. Nie miały nic wspólnego z tymi szkolnymi. Oglądanie filmów, kabaretów, muzyka… Dużo ciekawostek związanych z krajem i jego kulturą. Sama też proponowałam różne tematy i wszystkie były zrealizowane. Pełny profesjonalizm.

-- Alicja --

W imieniu własnym i Martyny pragnę Panu bardzo serdecznie podziękować za fachową i życzliwą pomoc w organizacji wyjazdu na kurs języka rosyjskiego do Moskwy. Wszystko o czym Państwo zapewniali potwierdziło się, tam na miejscu, w Moskwie. Córka wróciła bardzo zadowolona i zachwycona Moskwą. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie, z wyrazami wdzięczności

-- Marzena Frydrychowska--

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Na stronie ładne zdjcia Moskwy Kamil, 2012.09.21

Skomentuj rosyjskiswiat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Angielski Indywidualnie w Warszawie Szkoła językowa z nowatorskimi pomysłami na prowadzenie zajęć dopasowanych do celów Klienta lub Firmy. Oferta zajęć indywidualnych z języków obcych, opisy kursów języka angielskiego i innych.
 • Tłumacz rosyjski Szukasz profesjonalnego tłumaczenia? Chcesz nauczyć się języków obcych? Zapoznaj się z naszą ofertą! Zajmujemy się głównie tłumaczeniami pisemnymi, ustnymi, przysięgłymi, konferencyjnymi, prawniczymi.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rosyjskiswiat.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com