Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Eltee.pl Angielski Indywidualnie w Warszawie (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny eltee.pl5 lat/aMini

Otwórz eltee.pl

Angielski Warszawa

Angielski Indywidualnie Warszawa

Angielski Z Dojazdem

Specjalizujemy się w trzech obszarach:

 • kompleksowych szkoleniach językowych dla firm i instytucji

 • indywidualnych kursach językowych (angielski, rosyjski, niemiecki, włoski i inne) z dojazdem do domu lub firmy Klienta

 • podróżach językowych

Godziny oraz terminy kursów językowych dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, gwarantując elastyczność i szanując Twój czas.

W Eltee nie ma dwóch takich samych kursów. Szanujemy indywidualność i z pełną otwartością odpowiadamy na potrzeby każdej osoby i organizacji realizując kursy językowe dostosowane do konkretnych potrzeb i celów.

Prawie 40% naszych Klientów pochodzi z polecenia. Opinie naszych zadowolonych klientów potwierdzają wysoki standard naszych usług, ich skuteczność i jakość. Sprawdź, co mówią o Eltee Klienci.

7 powodów, dla których Klienci wybierają Eltee.pl

 1. Szanujemy indywidualność. Klienci doceniają nasze dopasowanie do ich potrzeb językowych, dzięki czemu każdy kurs językowy zgodny jest z założonymi celami.

 2. Nie ma dwóch takich samych kursów, ani szkoleń językowych. Dokładna analiza potrzeb, celów, specyfiki branży, planu rozwoju przed rozpoczęciem szkolenia pozwala osiągnąć każdemu Klientowi wymierne efekty.

 3. Klienci zwracają uwagę na elastyczność i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom.

 4. Dla naszych Klientów ważną rolę odgrywa kompetentny lektor. Często wyrażają wdzięczność za profesjonalizm zajęć, a także doceniają wiedzę i styl prowadzenia szkoleń językowych przez lektorów Eltee.

 5. Klienci chwalą sobie entuzjazm, pozytywną energię i humor, a także zaangażowanie lektorów w zajęcia, dzięki czemu z większą łatwością przełamują bariery językowe

 6. Działy kadr i indywidualni uczestnicy podkreślają sprawną organizację audytu językowego, realizację szkolenia i rzeczowo przygotowane podsumowania, uwzględniając elastyczność i dostosowanie się szkoły do określonych wymagań i specyfiki kursu.

 7. Klienci, którzy zdecydowali się na wyjazd językowy z Eltee dziękują za fachową i życzliwą pomoc i wsparcie na każdym etapie wyjazdu, podkreślając, że wszelkie zapewnienia i informacje potwierdziły się po przyjeździe na miejsce.

Spośród wielu ofert mobilnych szkół językowych wybraliśmy dla naszej firmy Eltee, i z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić słuszność naszego wyboru.

Szkoła jest elastyczna, dopasowuje się do Klienta i zawsze wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Gorąco polecamy!

Sprawdź inne opinie o nas w zakładce "o nas" na naszej stronie internetowej

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Oferujemy kursy angielskiego:


General English – język ogólny, niezbędny w codziennych sytuacjach
Business English – język biznesu
Interview Crash Course – kurs przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej
CV & Cover Letter – jak przygotować dokumenty aplikacyjne
English for work – angielski w środowisku pracy
E-mail English
Telephone English
Angielski w środowisku pracy (sytuacje nieformalne i formalne)
Prezentacje
Spotkania i negocjacje
Skuteczne konwersacje
Języki specjalistyczne (finanse, medycyna, marketing i zarządzanie, turystyka, lotnictwo, technika)
Kursy maturalne
Kursy przygotowujące do certyfikatów (FCE, CAE, CPE, BEC, TOEIC, TOEFL, TEFL) Eltee.pl - Języki i podróże, 2012.05.21

Skomentuj eltee.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Angielski Indywidualnie Gdańsk SchoolOut jako nowoczesna i profesjonalna szkoła języka angielskiego, oferuje zajęcia na dostosowanym do potrzeb kursantów poziomie. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem, a zatrudniając kompetentnych lektorów, zapewnia kursantom skuteczną i bezstresową naukę. Dla zainteresowanych proponuje kurs indywidualny, a także w określonych grupach. Zajęcia mogą odbywać się w ich domu lub w miejscu pracy jeżeli tak ma być wygodniej.
 • Szkoła pischool.pl Szkoła językowa Pi School proponuje Państwu indywidualne i grupowe kursy językowe (ponad dziesięć języków w ofercie). Prowadzimy zajęcia w całym województwie mazowieckim m.in. w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie. Prowadzimy również kursy języków nie tak często wybierane przez kursantów: japoński, norweski i chiński. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty zajęć językowych z dojazdem do domu lub firmy.
 • Rosyjski Warszawa W swojej pracy postawiłem na nowoczesność i praktyczność. Tego właśnie brakowało mi na szkolnych lekcjach i studiach w Polsce. Studiując z Rosjanami i mieszkając w Moskwie szybko zorientowałem się, że na lekcjach brakuje przede wszystkim żywych zwrotów, aktualnego kontekstu, humoru i języka codziennego w pracy - postanowiłem załatać tę dziurę i zmienić wyobrażenie o języku rosyjskim, tworząc szkołę języka rosyjskiego Rosyjski Świat.
 • Kursy językowe dla firm - Bakałarz Proponujemy profesjonalne kursy językowe dla firm. Wyróżnia nas bogate doświadczenie a także profesjonalizm. Zapraszamy!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Eltee.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com