Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Prognozy finansowe Analiza finansowa (Katalog finanse)

Miniaturka domeny www.e-projekcje.pl11 lat/a SMS

Otwórz www.e-projekcje.pl

projekcje finansowe - logo

Analiza finansowa - oprogramowanie

Podczas tworzenia oprogramowania naszym głównym celem było uzyskanie narzędzia uniwersalnego, o intuicyjnej obsłudze i ogólnie dostępnego - nawet dla osoby nie posiadającej specjalistycznej wiedzy. Z tego względu na każdym etapie przygotowywania analizy finansowej użytkownik ma możliwość skorzystania z pomocy kontekstowej, w której w przystępny sposób wyjaśnione są pojęcia dotyczące danego zagadnienia.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na podmioty prowadzące księgę przychodów i rozchodów, dla których sporządzenie analizy w układzie sprawozdania finansowego może być szczególnie kłopotliwe. Użytkownik taki korzystając z pomocy uzyska podpowiedź co do sposobu uzyskania potrzebnych danych i prawidłowego ich ujęcia w przygotowywanej prognozie finansowej.

Efektem pracy z wykorzystaniem naszego produktu jest pełna analiza finansowa obejmująca wybrane lata wraz z podsumowaniem w formie analizy osiągniętych wskaźników. Dla ułatwienia interpretacji uzyskanego wyniku na końcu projekcji finansowej znajduje się informacja w formie komentarza. Pozwala ona użytkownikowi ocenić na ile przygotowana analiza odzwierciedla jego założone cele, lub ewentualnie jest podstawą do wprowadzenia poprawek.

Wierzymy, że oddany Państwu do używania program będzie pomocny w codziennej pracy i znacznie ułatwi przygotowywanie prognoz finansowych.

Zapraszamy do serwisu prognozy finansowe

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.e-projekcje.pl teraz!

Skomentuj www.e-projekcje.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  E-projekcje.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.e-projekcje.pl Odśwież zrzut strony

  Analiza finansowa (strona www.e-projekcje.pl - Prognozy finansowe)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Weryfikacja biznesplanów Celem ATF Consulting jest ułatwienie dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu rynków kapitałowych. Ponadto serwis oferuje usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz, prognozy finansowe, sporządzanie i weryfikacja biznesplanów, analiza...
  2. analiza finansowa, sprzedaż firmy Jeśli chcesz sprzedać, bądź planujesz zakupić prosperujące przedsiębiorstwo to portal Pressiton Finance jest miejscem dla Ciebie.
  3. Konsulting, biznes plany - 3City Consulting Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa ekonomiczno - finansowego oraz w zakresie organizacji i zarządzania. Posiadamy solidne przygotowanie merytoryczne.
  4. Zasady optymalizacji budżetu Jak zoptymalizować budżet domowy? Pamiętajmy aby zwrócić uwagę na obciążenia jakie posiadamy i sprawdzić, czy nie można ich skonsolidować, by uzyskać oszczędności. które dalej zainwestujemy.
  5. Pomyśl czasem 2 razy Nie warto pochopnie podejmować decyzji dotyczących naszych finansów. Zależy przecież od nich nasza przyszłość, dlatego zastanówmy się najpierw dobrze.
  6. analiza finansowa do wygenerowania online Aplikacja internetowa generująca prognozy finansowe, analizy wskaźnikowe, wycenę przedsiębiorstwa. Działa zdalnie. Na stronie zamieszczono darmową wersję demo.
  7. Fakturowanie, księgowość i analiza - T&A Gorzkiewicz Śrem Informacje dotyczące firmy Hurt-Detal Teresa i Andrzej Gorzkiewicz Śrem. W szczególności zaproszenie do skorzystania z nowych usług wspomagających działalność przedsiębiorstw, tj.: fakturowanie (program do wystawiania faktur), księgowość (KPiR), analiza finansowa (prezentacja finansowa wybranych wyników Państwa przedsiębiorstwa), sklep internetowy (możliwość składania zamówień przez Internet).
  8. Forum o rachunkowości, finansach i zarabianiu Forum rifp.pl stworzono z myślą dyskusji o księgowości, rachunkowości, analizie finansowej, ofertach pracy, zyskiwaniu przez internet i na własnej stronie internetowej. Pokażemy ci jak rozwiązywać problemy związane z księgowością i rachunkowością, a także wytłumaczymy jak zarabiać przez internet, aby realizować jak największe dochody. Dostaniesz również pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy. Wszystko to możesz uzyskać na naszym forum i wspólnie brać ożywiony udział w życiu społecznościowym forum.
  9. Excel, usługi i aplikacje - Ozeh Marcin Orzechowski Usługi tworzenia zaawansowanych aplikacji w oparciu o środowisko Microsoft Excel oraz zewnętrzne, relacyjne bazy danych. analiza finansowa, obróbka danych i wiele innych.
  10. analiza finansowa przedsiębiorstwa Zajmujemy się analizą finansową na poziomie akademickim. Realizujemy analizy podmiotów gospodarczych, czy też osób prywatnych. Zapraszamy!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com