Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Analizafinansowa.info Analiza finansowa przedsiębiorstwa (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny analizafinansowa.info4 lat/aSEO

Otwórz analizafinansowa.info

Najogólniej mówiąc sprawozdanie finansowe to wyniki finansowe przedsiębiorstwa prezentowane zgodnie z zasadami rachunkowości. Tworzą one główne źródło informacji o sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa.

Podstawowym celem sprawozdań finansowych jest dostarczanie rzetelnych informacji użytkownikom, zarówno z zewnątrz (inwestorom, kredytodawcom, kontrahentom, pracownikom, klientom, rządom i agendom rządowym oraz społeczeństwu) jak i wewnątrz organizacji (kierownictwu jednostki). Potrzeby informacyjne użytkowników wynikają w głównym stopniu z formy powiązania z jednostką sprawozdawczą.

Odbiorców sprawozdań finansowych najbardziej interesują informacje o sytuacji majątkowej, finansowej, wynikach działalności (zyskach i stratach) oraz zmianach sytuacji finansowej jednostki (przepływach środków pieniężnych).

Zapraszamy do naszego Portalu. Pozdrawiamy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Napisali pracę z logistyki i jest ok. Polecam Marek, 2013.02.10

Zapraszam wszystkim na portal edukacyjny, Ivo, 2013.02.10

Zleciełem pracę i się terminowo wywiązali. Polecam Arek, 2013.02.10

Firma działa bez zarzutów. Polecam Asia, 2013.02.10

Pomogli w analizie finansowej i całkiem nieżle im to wyszło. Polecam Waldek, 2013.02.10

Strona się poprawiła od strony technicznej. Polecam Adam, 2013.02.10

Polecam wszystkim. Portal jest ok Tomek, 2013.02.10

Skomentuj analizafinansowa.info

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski Tax & Money jest chorzowskim biurem rachunkowym oferującym klientom profesjonalną księgowość oraz controlling. Ponadto firma specjalizuje się także w szkoleniach BHP, pomocy w uzyskiwaniu środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa oraz w obsłudze kadr i płac. Przedsiębiorstwo zajmuje się ponadto świadczeniem profesjonalnego doradztwa biznesowego. Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, natomiast biuro obsługi klienta w Chorzowie.
 • Księgarnia ekonomiczno - biznesowa ajbuk.pl Internetowa księgarnia ekonomiczno - biznesowa ajbuk.pl - dla biznesmenów, studentów oraz pasjonatów z dziedziny biznesu i ekonomii.
 • Tworzenie biznes planów Strona Libredocs.com to witryna umożliwiająca tworzenie biznes planów, planów finansowych, marketingowych, projektów inwestycyjnych i wszelkich dokumentów firmowych. Narzędzia udostępniane on-line, szybki dostęp do dokumentów z każdego zakątku świata, przejrzysty i intuicyjny interfejs, rozbudowane kreatory pomagające stworzyć dany typ dokumentu. Więcej informacji znajdziesz na Libredocs.com
 • Dofinansowanie dla bezrobotnych Informacje na temat dotacji, które może pozyskać osoba bezrobotna lub niepełnosprawna w celu uruchomienia własnej firmy. Prócz liczny artykułów w serwisie znajdą Państwo wzory biznes planów wykonane na potrzeby dofinansowania z Funduszu Pracy, oraz dział pytań do eksperta. Zapraszamy od odwiedzi serwisu PierwszaDotacja.net
 • Dotacja z urzędu pracy Nazywam się Anna Jachowicz i jestem doradcą finansowym z długoletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu dotacji z urzędu pracy. Dotacja z urzędu pracy, to rodzaj narzędzia finansowego, które pozwala na założenie własnej działalności gospodarczej i jej rozwój.
 • Wycena przedsiębiorstw - Plus Value Plus Value sporządza wyceny biznesów, biznes plany oraz buduje modele finansowe. Raporty szyte są na miarę klienta według międzynarodowych standardów.
 • biznes plan Nasza firma zajmuje się przygotowaniem biznes planu. Zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy projekty biznes planu dla studentów i podmiotów gospodarczych!
 • Elektroniczny obieg dokumentów Wzory dokumentów. Wszystkie potrzebne dokumenty. Jeden z największych zbiorów plików prawnych do pobrania tj. wzory pism, umów, formularze, pozwy, kodeksy oraz dokumenty. Sprawdź teraz!
 • Pomysł na biznes Z nami rozpoczynanie swojego biznesu jest dziecinnie proste. Odwiedzaj naszą stronę regularnie, a poznasz najlepsze plany na biznes, dowiesz się jak i z czym wystartować, czego unikać, by nie zainwestować źle i wiele innych rzeczy!
 • biznes plan - wzór Serwis oferuje różnorodne wzory gotowych biznes planów, przygotowane na potrzeby osób chcących otrzymać dotacje na uruchomienie własnej firmy w ramach środków finansowych z PUP, POKL 6.2 lub POKL 6.1.3.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Analizafinansowa.info w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com