Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psychoterapia-babicz.pl Psychoterapia Anna Babicz, Warszawa (Katalog mazowieckie)

Miniaturka domeny www.psychoterapia-babicz.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.psychoterapia-babicz.pl

Kryzysy dnia dzisiejszego

Żyjemy w czasach, w których dla wielu celem naszego istnienia staje się coraz szybsza pogoń za pieniądzem, rywalizacja o miejsce w rankingu pod tytułem „kto kupi więcej, zarobi więcej, osiągnie więcej niż kolega czy koleżanka obok”. Rzeczy materialne, chory konsumpcjonizm powodują, że większość z nas nie potrafi odpocząć pracując od poniedziałku do niedzieli, od rana do wieczora.

Coraz trudniej utrzymać równowagę między życiem zawodowym a rodzinnym coraz trudniej znaleźć czas dla najbliższych, przyjaciół, czy choćby zadbać o własną higienę psychiczną. Cena, jaką przyjdzie nam płacić za globalizm (wyścig szczurów), może okazać się jedną z najwyższych kryzys w małżeństwie, zdrada, samotność, trauma, depresja, uzależnienia czy inne dolegliwości psychiczne.

Pomoc psychoterapeuty

Nazywam się Anna Babicz, jestem psychoterapeutą systemowym. Być może czytasz tą wiadomość, ponieważ znajdujesz się w takiej lub podobnej sytuacji życiowej, być może czujesz, że w Twoim życiu dzieje się coś, czego nie rozumiesz i nie potrafisz nad tym zapanować, zmienić. Może szukasz ukojenia w używkach (alkohol, hazard), które powoli przejmują kontrolę nad Twoim życiem lub też rekompensujesz sobie trud codzienności jedzeniem, które i tak później starasz się „wyrzucić z siebie” (bulimia).

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia pozwól sobie pomóc. Nie odkładaj szukania rozwiązania swoich problemów na później. Daj sobie szansę na lepsze, szczęśliwsze życie. Twoje życie.

Odwiedź moją stronę i dowiedz się więcej, o psychoterapii, która może Ci pomóc.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Na stronie pojawiła się infomracja o blogu! Kamila, 2014.01.08

Na stronie pojawiły się zdjęcia gabinetu w Krakowie. Tomek, 2013.12.14

Na stronie pojawiła się nowa informacja o gabinecie psychoterpeutycznym w Krakowie. Kamila, 2012.12.12

Ciekawy artykuł o terapii systemowej. Kasia, 2012.09.21

Dobrze wykonana strona, szybko można znaleźć tam informacje, których człowiek szuka. Wojtek, 2012.09.09

Skomentuj www.psychoterapia-babicz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Pomoc psychologiczną online i stacjonarnie Centrum pomocy psychologicznej i prawnej "Ośrodek Empatia" z Warszawy oferuje leczenie zaburzeń psychicznego, doradztwo rodzinne oraz pomoc prawną - Zapraszamy!
 • Terapia psychologiczna Jako dobry psychoterapeuta i psycholog, Anna Krzysztofowicz-Wesołowska zajmuje się między innymi leczeniem depresji, zaburzeń lękowych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i zaburzeń osobowości. Jeśli zmagasz się z kryzysem emocjonalnym bądź czujesz, że potrzebna Ci jest profesjonalna psychoterapia lub pomoc psychologiczna – skontaktuj się z psychologiem Anną Krzysztofowicz-Wesołowską, prowadzącą swój gabinet psychologiczny w Krakowie na ul. Studenckiej 6/9.
 • Psychoterapia oraz coaching Psychoterapia zaburzeń nerwicowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń odżywiania i innych. Coaching - life coaching, coaching rodzicielski. Jeśli przeżywasz trudności emocjonalne lub chcesz osiągnąć swoje upragnione cele, zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
 • Informacje o trawce Celem niniejszej witryny internetowej jest przekazywanie rzetelnych informacji na temat trawki i wszystkiego co z nią związane. Zatem poza podstawowymi informacjami na temat samej rośliny znajdziesz tu także informacje na temat jej zastosowań, potencjalnych korzyści związanych z jej użytkowaniem ale także zagrożeń.
 • Opis leczenia ponad 500 chorób Strona obejmuje opisy leczenia chorób serca i naczyń krwionośnych, płuc i dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, układy nerwowego i krwionośnego, chorób skóry, oczu, zakaźne, endokrynologię, choroby dziecięce, laryngologię, ginekologie i położnictwo, zatrucia i profilaktykę Strona jest również dostępna w Aplikacji Mobilnej pod tytułem: Leczenie chorób...
 • Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia Jestem psychoterapeutką. Swój gabinet prowadzę w Łodzi. Oferuję pomoc psychologiczną osobom zmagającym się z depresją, objawami lękowymi, nerwicą, skutkami stresu czy będącym w życiowych kryzysach. Zapraszam!
 • Ośrodek leczenia uzależnień Ośrodki leczenia uzależnień, w tym nasz w Krakowie zajmuje się leczeniem anoreksji oraz innymi uzależnieniami. W ofercie leczenie bulimii, terapia oraz odwyk i odtruwanie. W naszym ośrodku znajduje się również dobry psychiatra. Kraków to piękne miasto, w którym pokonasz swoje uzależnienie, a pomoże Ci w tym nasz terapeuta uzależnień. Zapraszamy także do naszego gabinetu psychoterapii.
 • Pomoc psychologiczna w Poznaniu Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja zostało otworzone z myślą o wszystkich, którzy nie radzą sobie z własnymi emocjami. Centrum posiada adres w Poznaniu. Osoby oczekujące wsparcia i profesjonalnej pomocy mogą liczyć na wykształconych psychoterapeutów i trenerów. Jest także możliwość zapisania się na zajęcia grupowe, jak i również indywidualne spotkania.
 • Psychoterapeuta Mój gabinet psychoterapeutyczny zaprasza do współpracy osoby indywidualne, małżeństwa, rodziny. Posiadam gruntowne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie terapeutyczne, odbyłam liczne kursy i szkolenia. Moi klienci cenią mnie i moją pracę za efekty i pozytywne rezultaty. Podczas terapii dążę do otwartego mówienia o swoich problemach, bez zażenowania i wstydu. Moi pacjenci mogą liczyć na pełne zrozumienie i komfort psychiczny podczas terapii.
 • Blog lekarza o psychiatrii Blog specjalistyczny poruszający tematykę psychiatrii i zdrowia psychicznego. Choroby, leczenie, profilaktyka oraz osobisty pamiętnik lekarza w jednym.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Psychoterapia-babicz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com