Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mmakarate.pl Sei Budokai MMA Karate - Warszawa Ursynów (Katalog dyscypliny sport…)

Miniaturka domeny mmakarate.pl6 lat/aSEO

Otwórz mmakarate.pl

Trening MMA dla każdego dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością

Lubisz MMA ale boisz się kontuzji?

Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Dzięki nowoczesnej metodyce treningowej zyskasz siłę i sprawność bez niepotrzebnego narażania zdrowia.

Zestaw ochraniaczy zapewnia bezpieczeństwo, rękawice bokserskie, kaski z kratą, ochraniacze na piszczele, to wszystko sprawa, że trening jest kompleksowy ale i maksymalnie bezpieczny. Mocny ale bezpieczny trening pozwala wygrać ze swoimi słabościami, oderwać się od dnia codziennego, zrelaksować po pracy i szkole.

Miła, przyjacielska atmosfera na treningach zapewnia relaks i szybkie podnoszenie umiejętności. Boisz się zapisać dziecko na zajęcia ze sztuki walki?

Nie musisz się obawiać. Ilość kontuzji w sportach walki jest o wiele niższa niż w popularnych sportach takich jak piła nożna, siatkówka czy nawet tenis.

Dzięki treningowi dzieci zyskają zdrowie, siłę wewnętrzną i zewnętrzną. Kultura praktykowana w trakcie zajęć karate uczy dobrych manier, szacunku do drugiego człowieka i współpracy zespołowej. Dodatkowo dziecko obraca się w odpowiednim towarzystwie i nie przesiaduje bezcelowo przed komputerem, telewizorem czy na ławce przed blokiem.

REKREACJA - SPORT - SAMOOBRONA

Te trzy słowa oddają moją koncepcję treningu. Jest on przeznaczony dla wszystkich od dzieci po seniorów.

REKREACJA ponieważ trening to:

 • zdrowy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu

 • kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach

 • sposób na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnego wpływu codziennej dawki stresu

SPORT ponieważ:

 • będziesz doskonalić swoje umiejętności i charakter

 • będziesz uczyć się zwyciężać i dążyć do celu

 • będziesz ćwiczyć ciężko i pokonywać swoje słabości

 • celem treningu będzie między innymi odnoszenie zwycięstw na arenie sportowej, tak amatorskiej jak i w przyszłości zawodowej w K1 czy MMA.

SAMOOBRONA ponieważ:

 • solidny trening przełoży się na Twoje umiejętności obronne

 • weżniesz udział w treningu psychologicznym, treningu asertywności - czyli umiejętności pozwalających uniknąć większości zagrożeń bez zastosowania siły fizycznej (szczególnie zalecane w przypadku samoobrony kobiet)
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. ogłoszenia Warszawa, 2013.04.18

Skomentuj mmakarate.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Sklep spawalniczy spawarki i akcesoria Allweld.pl to profesjonalny sklep spawalniczy oferujący spawarki MIG MAG, TIG i mma. W ofercie również akcesoria spawalnicze uchwyty, butle, reduktory, elektrody, druty spawalnicze, przyłbice. W ofercie sklepu są również inne urządzenia do obróbki metalu przecinarki plazmowe, spottery, induktory. Allweld to profesjalny dystrybutor Magnum, Sherman, Paton, Ideal, Weldman, Spartus, Trafilux. Sklep internetowy oraz salon spawalniczy stacjonarny w Rzeszowie woj. podkarpackie...
 • Szkoła Tai Chi i Samoobrony Tai Combat Najlepsza w Warszawie szkoła Tai Chi i Samoobrony Tai Combat. Uczymy: 1. Tai Chi - dla zdrowia, poprawy odporności, regeneracji kręgosłupa i stawów. 2. Realnej Samoobrony Tai Combat - kompleksowego systemu typu mma, łączącego Kung Fu, Aikido i Jujutsu.
 • Informacje sportowe ŁączyNasPasja to portal skierowany z myślą o wszystkich fanach sportu. Znajdziecie tutaj aktualności sportowe, oraz wszelkie informacje na temat swoich ulubionych rozgrywek, oraz ulubionych drużyn sportowych. Zapraszamy gorąco wszystkie zainteresowane osoby!
 • Sztuki walki Prezentuje blog, na którym poznasz sztuki walki. Z pewnością znajdziesz tu istotne informacje o walkach siłowych i samoobronie. Sprawdź dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z sztuk walki...
 • Producent wkładów do bagażnika Firma KAD-PLAST od początku działalności specjalizuje się w produkcji artykułów motoryzacyjnych. Wkłady bagażnikowe z matą antypoślizgową oraz wkłady bagażników bez antypoślizgu. Siedziba firmy mieści się w Krupskim Młynie, z kolei zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Gliwicach.
 • Jak spawać Spawanie jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym sposobem łączenia metali, polegającym na miejscowym rozgrzaniu metalu do stanu topnienia. Spawanie odbywa się z dodawaniem lub bez dodawania spoiwa oraz bez stosowania jakiegokolwiek nacisku lub uderzenia. Rozróżnia się następujące rodzaje spawania: gazowe, elektryczne, łukiem krytym, żużlowe, w osłonie argonu, w osłonie dwutlenku węgla, plazmowe, elektronowe i inne.
 • Sprzedaż sprzętu do sportów walki i mma Sklep stacjonarny i internetowy Live-stron.pl przedstawia i posiada pełną ofertę niezbędnego sprzętu do uprawiania sportów walki oraz mma. Sklep mma live-strong.pl jest wyłącznym dystrybutor kimon Storm i Koral.
 • Zestawy Bezprzewodowe W ramach oferty naszej firmy zapewniamy najwyższej jakości domofony, interkomy oraz wideodomofony renomowanych polskich producentów. Zapewniamy urządzenia, które pomagają codziennie milionom ludzi stworzyć bezpieczny dom, dobrze zorganizowaną kontrolę osób wchodzących do pomieszczeń oraz systemy komunikacji. Wszystkie urządzenia wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, co przekłada się na wysoką jakość urządzeń.
 • Oyama karate karate dla lubiących aktywność ruchową. Zajęcia dla chętnych w wieku od 4 do ... lat. Treningi obejmują elementy ogólnorozwojowe jak i samoobronę. Istnieją grupy dzieci przedszkolnych, szkolnych, młodzieży oraz dorosłych Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską posiadającą państwowe uprawnienia instruktora.
 • Instytut samoobrony uczy technik samoobrony Na naszych kursach uczymy w przyjaznej atmosferze prostych a jednocześnie bardzo skutecznych technik samoobrony, również z użyciem przedmiotów codziennego użytku.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mmakarate.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com