Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Eck-prestige.pl Szkolenia (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny eck-prestige.pl4 lat/aSMS

Otwórz eck-prestige.pl

Gwarantujemy dostęp do najświeższych wiadomości. Misją firmy jest wspieranie rozbudowy i zwiększanie dochodów korporacji poprzez zespołowe tworzenie niezbędnych do ich zdobycia celów.

Prelegenci oraz instruktorzy PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia to wybrani spośród wielu praktycy eksperci. Zaprosiliśmy do przeprowadzania kursów wyłącznie czynnych zawodowo trenerów mających wyjątkową wiedzę i praktykę. Nasza firma szkoleniowa uzmysławia, że podnoszenie umiejętności swoich pracowników to wartościowa lokata, gdyż dają błyskawiczny i długofalowy zwrot.

Agencja szkoleniowa ECK Prestige organizuje kursy z wielu dyscyplin, jak szkolenia logistyka jak na przykład: rozmowy zakupowe, optymalizacja kosztów zapasów, bądź praktyka transportu drogowego, ponadto Europejskie Centrum Kształcenia Prestige uruchamia szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursy udzielania pierwszej pomocy, kursy dla pracowników obsługi wózków widłowych.

Zachęcamy naszych klientów do zaznajomienia się z szeroką gamą szkoleń naszej firmy na stronie internetowej http://www.eck-prestige.pl . Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zapewniamy pełną informacje na wszelkie Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy też od siedziby naszej firmy pod podanym tutaj adresem ECK Prestige ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, więcej informacji otrzymasz również pod numerami tel.: 32 738 51 90, tel./fax: 32 738 51 91.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

byłam na szkolenia dla sekretarek i polecam, Pani gosia bardzo się stara a jakosc szkolen bez zarzutu, pozdrawiam olga, 2012.08.16

Skomentuj eck-prestige.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Video poradniki, testy, ciekawostki i kursy Doszkalaj.pl to portal publikujący video poradniki, testy sprzętu, recenzje, ciekawostki, kursy i szkolenia. Ponad 15 kategorii tematycznych, codzienna aktualizacja.
 • Administrator bezpieczeństwa informacji Proxymo to najwyższej jakości usługi związane z ochroną danych osobowych. Mówimy o audycie bezpieczeństwa danych osobowych, wsparciu doradczym dla administratorów danych osobowych oraz przygotowaniu i wdrażaniu dokumentacji ochrony danych osobowych. Warto napisać również to, że oferujmy szkolenia i kursy na Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Więcej możecie przeczytać Państwo pod adresem www.Proxymo.pl.
 • Kursy, szkolenia na wózki widłowe oraz magazyniera Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy: magazynier, wózki widłowe, podesty ruchome, hds, suwnice. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu.
 • szkolenia BHP Piekary Śląskie W Radzionkowie znajduje się siedziba firmy Sebal - przedsiębiorstwa działającego w branży BHP od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w naszej dziedzinie, w tym specjalistyczne szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, PPOŻ oraz udzielania pierwszej pomocy, wykonujemy analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach i dla całych firm, oceny zagrożenia wybuchowego, sporządzamy niezbędne instrukcje, dokumentacje i prowadzimy sprzedaż, naprawę i przegląd sprzętu.
 • Szkoła lotnicza w Warszawie Firma Ventum Air Flight Academy oferuje możliwość odbycia krótkiego, aczkolwiek bardzo emocjonującego i bogatego w wiedzą teoretyczną i praktyczną, kursu, który pokocha każdy, kto chociaż raz w życiu marzył o tym, żeby znaleźć się za sterami wielkiego samolotu. Najpierw odbędziesz lot w symulatorze, a następnie pod okiem doświadczonego instruktora, udasz się w lot samolotem w okolice Zalewu Zegrzyńskiego.
 • Anatomic - kursy masażu Szkola ANATOMIC oferuje usługi związane z profesjonalną nauką masażu. W ofercie m.in. kursy masażu I, II, III stopnia, limfatycznego, tkanek limfatycznych i inne. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
 • Profesjonalne Kursy Programowania Kursy programistyczne na terenie Gdańska. Język JAVA i C#. Poziom podstawowy i kursy eksperckie. Nauczymy Cię programować, pomożemy Ci znaleźć pracodawcę.
 • szkolenia z relacji FlowSeduction to przede wszystkim dobre szkolenia z zakresu relacji damsko-męskich. Zajmujemy się blogowaniem oraz prowadzeniem coachingow z tego tematu.
 • Konsulting i szkolenia Program wsparcia operacyjnego dla Hoteli i Gastronomii. Zespół ekspertów w dziedzinie konsultingu gastronomicznego jak i hotelarskiego. Nasza praca jest dla nas jednocześnie pasją.
 • Systemy zarządzania Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem oraz nadzorowaniem systemów zarządzania. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia w zakresie BHP.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Eck-prestige.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com