Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kancelaria adwokacka Gdańsk Adwokat Gdańsk - kancelaria adwokacka Gdańsk (Katalog prawo)

Miniaturka domeny adwokatnowakowska.pl5 lat/aSMS

Otwórz adwokatnowakowska.pl

Jako adwokat lubię walczyć i wygrywać.

Prawnikiem jestem już ponad 20 lat. Studia odbyłam w Gdańsku, na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Wiele lat pracowałam w różnych jednostkach prokuratury zaczynając od prokuratury rejonowej\u, a kończąc na kierowaniu Prokuraturą Apelacyjną w Szczecinie. Własna kancelaria adwokacka w Gdańsku to spełnienie moich ambicji zawodowych, to miejsce, w którym aktualnie wykonuję z powodzeniem i satysfakcją zawód adwokata. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Gdańsku.

Przestępczość gospodarcza, przestępczość finansowa były i są jednym z głównych obszarów moich zainteresowań zarówno w czasie studiów, jak i w pracy zawodowej w prokuraturze. W swojej pracy najczęściej prowadziłam sprawy gospodarcze, a przez długi czas kierowałam działem przestępczości gospodarczej Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Obecnie, jako adwokat, staram się wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie preferując te zagadnienia.

Moja kancelaria adwokacka jest też dobrze przygotowana do prowadzenia spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego, finansowego, a także prawa budowlanego, wszelkich zaganień prawnych związanych z nieruchomościami i realizacją procesu inwestycyjnego. Pomoc prawna udzielana osobom zobowiązanym do świadczeń na rzecz inwestycji celu publicznego, czy Euro 2012 ugruntowała moją wiedzę o służebnościach. Odszkodowania za służebności są jednym z częstych problemów podejmowanych przez kancelarię.

Co ważne, moja kancelaria adwokacka nie ma sztywnych godzin pracy. Pomoc prawna może przecież być potrzebna również wieczorem, czy w nocy. Jestem gotowa podjąć wyzwania prawne o dowolnej w porze - moja oferta to Pogotowie Prawne. Jeżeli w Twoim życiu zdarzyło się coś, co wymaga porady prawnej nie czekaj, zadzwoń natychmiast!

Wiem, że klienci oczekują od adwokata głębokiego zaangażowania w sprawy. Klientom oferuję nie tylko swoją wiedzę fachową, ale i doświadczenie wynikające z pracy w urzędzie. Jestem lojalna, przebojowa i uparcie dążę do celu. Jako adwokat lubię walczyć i wygrywać. Sala sądowa, to mój żywioł.

Zapraszam do współpracy.

Oferta - usługi prawne opisane są w kolejnych zakładkach mojej strony internetowej, a także na funkcjonalnych stronach serwisu internetowego mojej kancelarii. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z kancelarią. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz adwokatnowakowska.pl teraz!

Skomentuj adwokatnowakowska.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik Dla osób zainteresowanych pomocą prawną Wojciech Borowik ma profesjonalnie przygotowaną ofertę. Jego kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego czy administracyjnego. Osoby zainteresowane profesjonalnym podejściem i pomocą niezależnie od skomplikowania sprawy zapraszamy do kontaktu, w celu przedstawienia sprawy i ustalenia linii obrony jaką można będzie zastosować.
 • Radca Prawny Gdańsk i Elbląg - porady prawne Trójmiasto Prawnik z Gdańska i Elbląga - strona internetowa. Na stronie informacje o Nas, zakres naszych usług, kontakt oraz lokalizacja naszej kancelarii. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego i reprezentacji przed sądami.
 • adwokat Gdańsk Kancelaria z Gdańska oferuje kompleksową pomoc prawną z praktycznie każdej dziedziny prawa przez doświadczonych radców prawnych.
 • Kancelaria prawna Paragraf Kamila Pazur- prawnik Gdańsk Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur w Gdańsku oferuje profesjonalną obsługę prawną dla osób fizycznych (indywidualnych) jaki i osób prawnych (kompleksowa obsługa prawna firm). Nasi prawnicy pod opieką Mecenas Kamili Pazur dokładają największej staranności, aby Klienci Kancelarii zawsze otrzymywali całościowy obraz swojej sytuacji prawnej oraz najskuteczniejszej metody ochrony prawnej niezależnie od zmieniających się przepisów.
 • adwokat Gdańsk kancelaria adwokacka Gdańsk - Adwokat Beata Nowakowska służy pomocą prawną klientom z Pomorza udzielając porad prawnych oraz reprezentując klientów w sądach i urzędach.
 • Prawnik Gdynia Z porad adwokata korzysta w dzisiejszych czasach wiele osób czy też przedsiębiorstw. Adwokat Gdynia świadczy usługi w zakresie porad prawnych dotyczących spraw karnych czy cywilnych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokatnowakowska.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com