Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Borelia.pl Borelioza (Katalog choroby)

Miniaturka domeny borelia.pl5 lat/aSMS

Otwórz borelia.pl

Borelioza

Kleszcz

Borelioza jest chorobą roznoszoną przez kleszcze. Ich coraz większa odporność oraz możliwość rozprzestrzeniania się doprowadziła do tego, że zakażenie boreliozą istnieje we wszystkich regionach Polski. Nie tylko w lasach, ale i w parkach miejskich i przydomowych ogródkach. Borelioza jest chorobą wieloukładową, bardzo trudną do wyleczenia.

Na stronie borelia.pl opisane są objawy boreliozy oraz jej nosiciele - kleszcze. Ponadto można się dowiedzieć z jakimi schorzeniami można pomylić objawy podobne do boreliozy. Opisane są także koinfekcje, czyli inne choroby których można się nabawić po ugryzieniu kleszcza. Należą do nich babeszjoza, bartonelloza i erlichioza.

Opisane są także metody leczenia boreliozy, począwszy od tradycyjnych aż do alternatywnych: metoda leczenia boreliozy wg ILADS, ziołami Buhnera, olejkami eterycznymi, czy nano srebrem.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawa treść i przejrzysty układ strony to jej największe atuty. Polecam wszystkim zainteresowanym tematyką Boreliozy. Ciekawe informacje znajdą tam dla siebie nie tylko chorzy, ale również lekarze. Wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu - definicje Boreliozy i neuroboreliozy, objawy choroby, badania i leczenie. Polecam Marek, 2012.02.16

Skomentuj borelia.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Centrum Leczenia Boreliozy - Blumed Od wielu lat nasze centrum leczenia chorób odkleszczowych innowacyjna diagnostyka istnieje na rynku i zapewnia pełne wsparcie każdemu pacjentowi. Dysponujemy doświadczoną ekipą specjalistów, nowoczesnym sprzętem oraz doskonałe wyposażenie naszej kliniki. W razie konieczności oraz chęci rozwiązania problemów z boreliozą i innymi chorobami odkleszczowymi zapraszamy serdecznie do naszego centrum we Wrocławiu.
 • Specjalista Neurolog oraz Pracowania EMG Gabinet Neurologiczny dr Katarzyny Toruńskiej specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń neurologicznych takich jak: - tężyczka - cieśń nadgarstka - SLA - migrena - padaczka - udar mózgu - polineuropatia - borelioza. W gabinecie są też przeprowadzane badania EMG bez użycia igieł. Dr Katarzyna Toruńska opracowała test tężyczki, który można przeprowadzić online. Jest od pierwszym etapem zdiagnozowania schodzenia – tężyczki utajonej.
 • borelioza - leczenie Nova Clinic to wysoce nowoczesna klinika, gdzie dzięki innowacyjnym urządzeniom i metodom leczy się różnego rodzaju schorzenia wysoce skutecznie, np. leczenie boreliozy.
 • borelioza borelioza to choroba zakaźna przenoszona przez kleszcze. Jest infekcją wielonarządową, wywoływaną przez bakterie Borrelia. Sprawdź jak rozpoznać zakażenie.
 • Ener Vita Sp. z o.o. Za pomocą biorezonansu leczymy boreliozę, alergie, stres, zaburzenia snu, zaburzenia hormonalne i inne. Oferujemy również skuteczne zabiegi ozonoterapii, laseroterapii i hydrokolonoterapii.
 • Mugga - repelent na kleszcze, komary i meszki Mugge szczególnie zalecamy osobom planującym wyjazd do krajów tropikalnych, wędkarzom, ogrodnikom, myśliwym, marynarzom itp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Borelia.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com