Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dlamozgu.pl Ćwiczenia pamięci - kursy, wiedza - Dlamozgu.pl (Katalog fora dyskusyjne …)

Miniaturka domeny www.dlamozgu.pl12 lat/a SMS

Otwórz www.dlamozgu.pl

Kursy i ćwiczenia na pamięć, koncentrację, logikę, szybkie czytanie. Poznaj techniki, sekrety i narzędzia umysłu. Jak się uczyć? Skuteczność potwierdzono badaniami. serwis od psychologów – DlaMozgu.pl.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo interesujący serwis poświęcony zagadnieniom zwiazanym z edukacją, szczególnie polecałbym dla młodzieży. Z tym, że oprócz zapoznania się z artykulami wskazane jest też wdrażać to w życie. Praktyka czyni mistrza. Stanisław, 2013-10-01

Skomentuj www.dlamozgu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dlamozgu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.dlamozgu.pl Odśwież zrzut strony

  Ćwiczenia pamięci - kursy, wiedza - Dlamozgu.pl (strona www.dlamozgu.pl - Dlamozgu.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Cogitus - szybkie czytanie, Efektywna nauka Akademia Rozwoju Umysłu COGITUS we Wrocławiu oferuje kursy szybkiego czytania i efektywnej nauki, polepszania zdolności koncentracji, radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym, warsztaty antystresowe, warsztaty zarządzania własnym czasem.
  2. szybkie czytanie Naucz się szybkiego czytania! Na stronie poznasz metody i techniki nauki szybkiego czytania, darmowy kurs szybkiego czytania i mnóstwo przydatnych informacji!
  3. szybkie czytanie Dla osób ambitnych, które chcą uczyć się intensywniej polecamy kursy szybkiego czytania. szybkie czytanie oszczędza czas i sprawia że jesteś na bieżąco - nawet długą książkę przeczytasz bardzo szybko!
  4. Jak uczyć się angielskiego, aby swobodnie się komunikować? Sporo osób porządnie czyta po angielsku. Niewiele gorzej piszą. Tymczasem ich największym kłopotem jest słabe komunikowanie się i uchwycenie rozmówcy. Bardzo często się zdarza, że osoby uczą się nawet kilka lat, a mimo to nie są wstanie porozumieć się za granicą. Jeśli masz tą trudność to należący do mnie blog będzie w sam raz dla Ciebie.
  5. Akademia Rozwoju Umysłu Kielce Naszą misją jest służenie Kursantom profesjonalną wiedzą i pomocą w rozwoju i doskonaleniu umiejętności efektywnego czytania i uczenia się w trakcie jak i po zakończeniu kursu. Akademia Rozwoju Umysłu ARU jest firmą zajmującą się prowadzeniem kursów i szkoleń z zakresu szybkiego czytania i nowoczesnych technik uczenia się. Nasi metodycy i trenerzy posiadają doświadczenie pedagogiczne oraz psychologiczne zdobyte dzięki pracy na wszystkich poziomach edukacji i przez cały czas podnoszą swoje kwalifikacje...
  6. szybkie czytanie - słów kilka Strona zawiera informacje na temat szybkiego czytania, technik, metod błyskawicznego zwiększania prędkości czytania. Znajdziesz na niej również wskazówki w wyborze odpowiedniego kursu, a także prawdy i mity na temat szybkiego czytania.
  7. Dobre Relacje Dobre Relacje to firma prowadząca Treningi pamięci i koncentracji uwagi w Bydgoszczy oraz szybkie czytanie. Proponowane kursy, to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: studentów, lekarzy, prawników. W ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci 5,6 i 7 letnich - nauka czytania, warsztaty dla rodziców rozwijające umiejętności budowania relacji w rodzinie, szkolenia dla firm z komunikacji budującej współpracę w zespole, warsztaty zarządzanie zmianą, szkolenia sprzedażowe oraz warsztaty sprzedażowe.
  8. Profesjonalne Kursy Programowania Kursy programistyczne na terenie Gdańska. Język JAVA i C#. Poziom podstawowy i kursy eksperckie. Nauczymy Cię programować, pomożemy Ci znaleźć pracodawcę.
  9. Jak władać światem i ludzkimi umysłami! Uwaga! Najnowsze odkrycia współczesnej psychologii w prostej, przystępnej dla każdego formie, prowadzące Cię kroczek po kroczku do wejścia w świat manipulacji i władania światem.
  10. Psycholog Warszawa W ramach oferty naszego gabinetu psychoterapii realizujemy psychoterapie tańcem oraz ruchem a także trening intelektu. Treningi realizowane indywidualnie oraz grupowo opierają się o wiedzę z zakresu psychologii i funkcjonowania mózgu. Ich celem jest usprawnienie oraz rozwijanie zakresu możliwości intelektualnych. Trening intelektu przeznaczony jest dla osób chcących szybciej i efektywniej się uczyć, łatwiej zapamiętywać, sprawniej się koncentrować oraz myśleć.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com