Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wolnifarmerzy.com.pl Portal gry wolni farmerzy (Katalog dziecięce zabawy…)

Miniaturka domeny www.wolnifarmerzy.com.pl8 lat/aMini

Otwórz www.wolnifarmerzy.com.pl

Portal gry wolni farmerzy powstał po to, aby gromadzić wszelkie najważniejsze informacje o grze, dotyczące roślin, zwierząt, czy questów. Możecie się także pochwalić swoim polem pokazowym przed innymi.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

a to my po UPJ musi być??????????????????????????? nniikktt, 2010.06.11

Wszystko o czym już zapewne przeczytałeś/aś to zwykłe naciąganie. Zauważ, że każdy podaje inny nr w kodzie sms. W rzeczywistości istnieją tylko dwa prawdziwe i uniwersalne nr-y; a oto i one:

Jeśli masz konto na którymś z serwerów 1-10, aby zakupić monety możesz wysłać SMS-a o treści "UPJ my5119510" na nr 7668.

Jeżeli natomiast Twoje konto znajduje się na którymś z pozostałych serwerów (11-18) możesz wysłać SMS, w treści którego wpiszesz frazę: "UPJ my4313169" pod numer 7668.

Cena każdego sms-a jest zgodna z taryfą operatora (ok. 20 gr). I to właściwie wszystko! W przeciągu 15 minut zobaczysz na swoim koncie nowiuśkie monety i będziesz mógł/mogła cieszyć się z udogodnień, jakie one umożliwiają :)

PS Zwróć uwagę na poprawność treści: UPJ musi byś napisane drukowanymi literami, zaś po UPJ musi znajdować się spacja :) MIŁEJ GRY :) zaqwsx, 2010.03.27

Ej to działa dostałem 40 monet i jakieś pieniądze dużo ich było
kaczy, 2010.03.19

słuchajcie polecił mi znajomy kod Wyślij SMSa o treści: UPJ my12736512
(UPJ koniecznie napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji !!!)
pod numer 7668.
Gotowe! Wkrótce po tym zostaną Ci przekazane monety.999.999 dolarów jeśli ktoś w to gra to dla niego:P lolek, 2010.03.19

lubię komentować pierwszy.ta strona jest bardzo fajna.i chyba zobaczę czy są tu gry akcji i sportowe brajan, 2010.03.18

Skomentuj www.wolnifarmerzy.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Badania na prawo jazdy kierowców A, B Łódź Strona internetowa Gabinetu Lekarza Adam Grzywińskiego oferującego miedzy innymi badania kierowców, konsultacje internistyczne, wpisy do książeczki zdrowia, zwolnienia lekarza sądowego. Gabinet zlokalizowany jest w Łodzi przy ulicy Julianowskiej 7A.
 • Radca prawny Kraków Zapewniamy świadczenie usług na rynku prawnym, na którym nasza kancelaria prawna zajmuje się zamówieniami publicznymi, procesami sądowymi, prawem nieruchomości.
 • Wypowiedzenie umowy o prace Blog prowadzony przez adwokata specjalizującego się w prawie pracy o wszystkim, co związane z wypowiedzeniem umowy o pracę dla pracodawców i pracowników.
 • Pogotowie komputerowe Warszawa, Praga Południe Pogotowie komputerowe świadczące usługi prywatnym osobom na obszarze Pragi Południe. Usuwanie wirusów, archiwizacja danych, odzyskiwanie danych, instalowanie legalnego oprogramowania tudzież konserwacja komputerów.
 • Mobbing Potrzebowałbyś rozumieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak reagować na mobbing w przedsiębiorstwie? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z wiedzionych przez nas szkoleń - zapoznaj się ze specjalną propozycją na witrynie.
 • Stomatologia Estetyczna w Gdyni Dental Art Klinika Stomatologiczna Dental Art dentysty Ilony wolniewicz to jedyne Gdyni profesjonalne gabinety stomatologiczne, zajmujące się stomatologią estetyczną, dziecięcą oraz leczeniem i wybielaniem zębów.
 • Implanty i leczenie kanałowe w Gdańsku Strona Kliniki Stomatologii Estetycznej i Implantologii w Gdańsku - Dental Aesthetics w Gdańsku, to profesjonalne gabinety dr Adama wolniewicza. Zajmuje się implantologią, wybielaniem zębów.
 • Muzyka relaksacyjna VTM - bez opłat ZAIKS Muzyka relaksacyjna TVM to spokojna muzyka instrumentalna i relaksacja bez opłat za publiczne odtwarzanie. Muzyka zwolniona z opłat STOART, ZAIKS, SPAW! Posłuchaj online >>>
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Wolnifarmerzy.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com