Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Najtańsze MiP Data Recovery - profesjonalne odzyskiwanie danych (Katalog internet i kompu…)

Miniaturka domeny recovery.pl16 lat/a Mini

Otwórz recovery.pl

Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków oraz innych nośników informacji. Ceny od 300 PLN. Analiza gratis. Najnowocześniejsze laboratorium XXI wieku.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Fajna strona, można tu znaleźć sporo ciekawych rzeczy. Pozycjonowanie stron internetowych, 2014-03-27

Fatalna pomyłka - MIP Data Recovery. Fazy współpracy: Analiza "gratis" - pan potwierdza, że dysk jest zepsuty. Dziękuję, bardzo pomocna informacja. Potem jest "ekspertyza" - kosztuje 450pln plus 400pln za dysk dumnie nazywany donorem. DYsk kosztuje dokładnie 2x tyle co w sklepie, bo musi być specjalny - zbliżony numerem serii itd. Płacę grzecznie. Następnie są 4 miesiące - komunikacja z klientem teoretycznie za pośrednictwem panelu klienta. Przez ten czas jedyny kontakt jest po moich monitach - zawsze uprzejmy Pan mówi "właśnie miałem się za to zabrać, tyle mam pracy, czekam na dysk". Potem mówi że uszkodzenie jest poważne i czy zgadzam się nabyć kolejnego "donora"!!! Bezczelność czy może się uprzedziłem? Następnie twierdzą, że pokryją koszty kolejnego donora, potem mówią że ten którego sprowadzili okazał się niedobrany parametrami. Potem proponują odzyskanie danych za 3000PLN... Dziękuję MiP Data Recovery i otrzymuję na własny koszt (wysyłka 30pln) dwa niesprawne dyski - mój donor za 2x cenę rynkową też nie działa. Czy mam próbować to nazwać, oceniać - chyba szkoda moich nerwów.
FIRMA ORDYNARDNIE I SZTUCZNIE WYPOZYCJONOWANA timemaster, 2013-01-28

Skomentuj recovery.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Recovery.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu recovery.pl Odśwież zrzut strony

  MiP Data Recovery - profesjonalne odzyskiwanie danych (strona recovery.pl - Najtańsze)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Najskuteczniejsze odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych na każdą kieszeń. Profesjonalne laboratorium. Wszystkie rodzaje uszkodzeń. Bazpłatna expertyza.
  2. HDD.XMC.PL Data recovery Zbior najpopularniejszego oprogramowania pomocnego przy odratowywaniu utraconych danych, plikow, binariow z nosnikow typu HDD CD FDD FD karty pamieci itd...
  3. odzyskiwanie danych komputerowych Oferujemy usługi takie jak: odzyskiwanie danych, archiwizacja danych, kasowanie danych, informatyka śledcza (computer forensic). Odzysk danych z wszelkich rodzajów nośników.
  4. Profesjonalne odzyskiwanie danych Poznań Profesjonalne odzyskiwanie danych Poznań. Archiwizacja Danych. Serwery Plików. Oferujemy: odzyskiwanie danych z dysków twardych oraz odzyskiwanie danych Poznań.
  5. odzyskiwanie danych : ELEKTRO-PCAL odzyskiwanie danych z nośników magnetycznych ATA, SATA, 2.5 Cala. Firma ELEKTRO-PCAL wymienia głowice w fachowy sposób. Firma odtwarza dane przy pomocy fachowych narzędzi do odzyskiwania danych.
  6. D&M Computer Firma świadcząca usługi informatyczne: pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, naprawa sprzętu komputerowego tudzież sprzedaż drukarek fiskalnych...
  7. odzyskiwanie danych AGAM to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które chociażby interesuje odzyskiwanie danych z kart sim. W wielu przypadkach odzysk danych to już ostatnia deska ratunku, więc serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę firmy AGAM. Warto wspomnieć o kasowaniu danych bądź zabezpieczaniu ich. W końcu kasowanie dokumentów jest dzisiaj niezmiernie popularne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z wszystkimi usługami oferowanymi przez naszą firmę.
  8. Serwis komputerowy i RTV. odzyskiwanie danych. Serwis zajmuje się naprawami elektronicznymi komputerów, laptopów, telewizorów, monitorów, drukarek i innego sprzętu komputerowego oraz RTV. Wykonywane są wszelkiego rodzaju naprawy elektroniczne - wymiany złącz i gniazd, naprawy obwodów zasilania, wymiany układów scalonych SMD i BGA, naprawy po zalaniu, upadku, przegrzaniu, przepięciach w sieci elektrycznej. Ponadto serwis odzyskuje dane z dysków twardych, dysków SSD, kart pamięci, pendrivów i innych nośników sprawnych i uszkodzonych.
  9. Info-Blog o odzysku danych Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, w którym na bieżąco dodaję bardzo ciekawe artykuły dotyczące odzyskiwania danych. Bardzo często dochodzi do utraty niezwykle istotnych plików, co powinniśmy robić w takich sytuacjach? Jak powinniśmy zachowywać się po stracie takich danych? Postaram się odpowiedzieć na wszystkie te pytania! Przyjazny interface mojej strony sprawia, że w sposób bardzo szybki i prosty odnajdą Państwo odpowiedzi na wiele pytań.
  10. odzyskiwanie danych Szczecin Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków twardych po niemal każdej utracie danych. Mamy wysoką skuteczność i duże doświadczenie w tej dziedzinie. Zainteresowanym oferujemy darmową analizę dysków oraz darmowego kuriera, który odbierze dysk z dowolnego miejsca.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com