Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

KPGIO Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego (Katalog prawo)

Miniaturka domeny www.kpgio.pl21 dni SMS

Otwórz www.kpgio.pl

Kancelaria prawna Kraków

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego to kancelaria prawna w Krakowie, która oferuje kompleksowe usługi prawne w ramach swoich specjalizacji:

 • prawo gospodarcze

 • prawo oświatowe

 • prawo cywilne

Niniejsza kancelaria prawna z zaangażowaniem i determinacją niesie pomoc prawną dla firm, fundacji, stowarzyszeń, OPP oraz klientów indywidualnych.

Oferta kancelarii prawnej

Oferta kancelarii prawnej Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego obejmuje m.in. następujący zakres usług:

 • dotacje oświatowe

 • subwencje oświatowe

 • kompleksowa obsługa prawna placówek kształcenia ustawicznego, żłobków, przedszkoli, szkół

 • kompleksowa obsługa prawna dziennych punktów opieki nad dziećmi

 • opracowywanie i opiniowanie dokumentów oświatowych, w tym m.in. statutu szkoły, regulaminu szkoły

 • konsultacje i reprezentacja stron w zakresie odpowiedzialności nauczycieli i dyrektorów oraz naruszeń praw ucznia

 • obsługa prawna firm, w tym spółek

 • obsługa prawna fundacji

Kancelaria prawna Kraków - kontakt

 • Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego

 • ul. Szlak 20/7, 31-153 Kraków

 • telefon: +48 533 940 018

 • e-mail: kancelaria@kpgio.pl
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.kpgio.pl teraz!

Skomentuj www.kpgio.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kpgio.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.kpgio.pl Odśwież zrzut strony

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Oświatowego (strona www.kpgio.pl - KPGIO)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Kancelaria Adwokacka T&T - Adwokat Kraków Kancelaria Adwokacka T&T pomoc i doradztwo prawne dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Swoim zasięgiem obejmuje Kraków i okolice.
  2. kancelaria prawna Honoratus - Lex Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej, to zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Kancelarii Prawnej Honoratus - Lex. Zawiera ona informacje dotyczące działalności Kancelarii, świadczonych przez nią usług prawnych oraz danych pozwalających na szybki kontakt w celu udzielenia pomocy prawnej.
  3. Radca prawny Kraków Nie zawsze wszystko to co związane z prawem jest łatwe do zrozumienia dla laika. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego oferujemy porady prawne Kraków, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Nasza oferta porad prawnych skierowana jest do podmiotów gospodarczych, a także pojedynczych osób, które szukają kompleksowej i profesjonalnej pomocy. Nie ma znaczenia, jaki jest Twój problem. Zrobimy wszystko, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu będziesz zadowolony.
  4. Kancelaria Radców Prawnych Ciborowski - Kraków Niniejsza oferta to kancelaria prawna z siedzibą w Krakowie. Z naszej strony klienci mogą liczyć na solidny kontakt i rzetelną pomoc prawną.
  5. Radca prawny Kraków Zapewniamy świadczenie usług na rynku prawnym, na którym nasza kancelaria prawna zajmuje się zamówieniami publicznymi, procesami sądowymi, prawem nieruchomości.
  6. Kancelaria - rozwód Kraków Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje na temat Kancelarii Radcy Prawnego Magdalena Kowalik, która działa w Krakowie, a także w Trzebini. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne osobom prywatnym, ale także w ofercie posiada opiekę dla firm i spółek. Więcej na temat tej małopolskiej kancelarii można przeczytać na stronie internetowej www.mk-kancelaria.com.pl.
  7. Sprawy rozwodowe Kraków Oferujemy w naszej kancelarii prawnej profesjonalne usługi prawne dla osób fizycznych i firm. Nasza Krakowska Kancelaria jest w stanie zapewnić między innymi usługi, które realizuje prawnik rozwody Kraków.
  8. kancelaria prawna Frączyk i Frączyk Doświadczeni radcy prawni. Usługi prawne zakresu prawa budowlanego, przekształcania spółek handlowych i in. Lider Doradztwa Prawnego 2007. Wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawnych Dziennika GP 2011.
  9. Kancelaria adwokacka Kraków Jeśli szukasz doradztwa prawnego w Krakowie albo jego okolicach dobrze trafiłeś. Kancelaria adwokacka Beaty Skiby świadczy usługi z każdej gałęzi prawa, m. in. prawo pracy Kraków, prawo cywilne, prawa autorskie Kraków. Wieloletnie doświadczenie oraz skuteczność działania to to, co wyróżnia tą kancelarię spośród wielu innych. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej kabs.pl
  10. Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl Oferta kancelarii adwokackiej prowadzonej przez panią adwokat Aleksandrę Gawin-Bławat dotyczy w szczególności porad prawnych oraz usług związanych z kwestiami dotyczącymi prawa karnego, administracyjnego, cywilnego bądź też rodzinnego. Oferta kancelarii dedykowana jest w szczególności dla klientów z Krakowa oraz okolic, ponieważ siedzibą kancelarii jest miasto Kraków. Kancelaria zajmuje się także prowadzeniem szkoleń prawnych dla firm.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com