Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Monosfera Kreatywności Zajęcia, warsztaty i urodziny dla dzieci (Katalog szkoły)

Miniaturka domeny monosfera.pl6 miesiąc/e SMS

Otwórz monosfera.pl

Monosfera Kreatywności Łódź

Monosfera Kreatywności w Łodzi to niezwykłe miejsce dla każdego dziecka. U nas spędzi świetnie czas z uśmiechem na twarzy.

Nasze zajęcia dla dzieci w Łodzi

 • Klocki Linden - Ponad 50 tysięcy klocków dostarcza dzieciom nieograniczone możliwości konstrukcyjne, rozwijając ich zdolności twórcze i wyobraźnię.

 • LEGO Robotyka i Programowanie - Wprowadzenie w świat robotyki i kodowania, gdzie dzieci budują i programują roboty, ucząc się przy tym podstaw informatyki.

 • Muzyka dla Smyka - Zajęcia muzyczno-sensoryczne, które pobudzają zmysły i rozwijają muzyczne umiejętności dzieci poprzez interaktywną zabawę.

 • Kukiełkowo - Teatr Lalek - Warsztaty teatralne, w których dzieci tworzą scenariusze, animują lalki i rozwijają umiejętności aktorskie, eksplorując świat teatru.

 • Długopisy 3D i MonoCraft - Połączenie kreatywności z technologią, gdzie dzieci eksperymentują z długopisami 3D i uczą się nowoczesnych technik twórczych.

 • Arytmetyka Mentalna z AMAKids - Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i logiczne, oparte na japońskiej metodzie liczenia Soroban, która stymuluje rozwój umysłowy.

 • Taniec z Roar Dance - Warsztaty taneczne, które nie tylko uczą różnych stylów tańca, ale także wzmacniają pewność siebie i poczucie własnej wartości wśród dzieci.

Te różnorodne warsztaty zapewniają dzieciom nie tylko edukacyjne doświadczenia, ale także niezapomnianą przygodę, która wspiera ich rozwój na wielu płaszczyznach. Monosfera w Łodzi to miejsce, gdzie każde dziecko może znaleźć coś dla siebie i rozwijać swoje pasje.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz monosfera.pl teraz!

Skomentuj monosfera.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Monosfera.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu monosfera.pl Odśwież zrzut strony

  Zajęcia, warsztaty i urodziny dla dzieci (strona monosfera.pl - Monosfera Kreatywności)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. All That Music - Autorska Szkoła Muzyki w Łodzi Szkoła muzyki w samym centrum Łodzi na ul. Piotrkowskiej 145. Obecnie w naszej ofercie znajdują się: nauka gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, skrzypcach, flecie, perkusji, nauka śpiewu.
  2. warsztaty dla dzieci - zabawki drewniane - sztuczki.eu Zajęcia ruchowe i artystyczne dla dzieci oraz sklep z drewnianymi zabawkami. .Celem zajęć jest pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz edukacja ekologiczna. Rozwijanki to zajęcia dla dzieci w wieku od dwóch do czterech lat, w których uczestniczą także opiekunowie. Podczas warsztatów pracujemy metodą Ruchu Rozwijającego.
  3. Mechanik samochodowy - naprawa samochodów Łódź - Nastapol Nastapol warsztaty samochodowy Łódź to firma działająca na rynku łódzkim od 1992 roku. Naszym klientom zapewniamy szeroką ofertę profesjonalnie wykonanych usług. Jednym z obszarów naszych działań jest naprawa samochodów Łódź. W stacji kontroli pojazdów wykonujemy kompleksowe przeglądy techniczne pojazdów.
  4. Imprezy urodzinowe dla dzieci Wrocław Pracownia Kreacja organizuje artystyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci oraz warsztaty plastyczne. Zapraszamy na stronę po szczegóły.
  5. Roboty i spółka - ferie i zajęcia dla dzieci Oferta naszej spółki obejmuje realizowania programów naukowych dla dzieci oraz młodzieży. Nasi doświadczeni w pracy dziećmi inżynierowie, studenci kierunków ścisłych realizują warsztaty oraz pokazy między innymi w szkołach, przedszkolach. Na naszym koncie mamy organizację „Dnia Dziecka z Robotem” realizowanego w Pałacu prezydenckim, warsztaty na Pikniku Naukowym, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
  6. Druk na tkaninie, sitodruk Łódź i torby reklamowe Blotpracownia.pl to punkt który gromadzi maniaków sitodruku do Państwa dyspozycji. Podejmujemy zamówienia już od jednej sztuki, które mogą być wybornym imiennym podarunkiem, jak i zestawy, np. bielizna, torby reklamowe, logotypy na koszulkach. Zajmujemy się też drukiem wieloformatowym- tworzymy zamówienia na narzuty, pościele, tkaniny, obrusy itd. Druk na tkaninie przeprowadzamy w oparciu o odpowiedni wzór, pracując na surowcu swoim lub też przekazanym.
  7. warsztaty, rękodzieło oraz wikliniarstwo Główną misją Fundacji Warsztat jest upowszechnianie rękodzieła wśród dzieci i młodzieży na Lubelszczyźnie. Fundacja prowadzi zajęcia, kursy i warsztaty mające na celu przekazanie praktycznej wiedzy o wyrobach z wikliny, filcu, plecionki i innych materiałów.
  8. Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
  9. Pracownia ceramiki artystycznej Pracownia Ceramiczna Kamika. Ceramika artystyczna, rękodzieło, biżuteria, warsztaty ceramiczne - zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz wypalanie gliny. Zapraszamy już teraz!
  10. warsztaty dla dzieci oraz urodziny dla dzieci Oferujemy organizację naukowych warsztatów i imprez urodzinowych dla dzieci. Działamy w wybranym miejscu, z dojazdem. Organizujemy również zajęcia dla dzieci podczas spotkań firmowych, integracyjnych.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com