Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Whiteberg Adwokaci Usługi prawne - podatki, umowy - Rzeszów (Katalog prawo)

Miniaturka domeny whiteberg.pl20 dni SMS

Otwórz whiteberg.pl

Adwokat Rzeszów - kancelaria

Kancelaria prawna WHITEBERG, która ma siedzibę w Rzeszowie i składa się z adwokatów, prawników, radców prawnych, doradców podatkowych wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach.

Kancelaria w Rzeszowie WHITEBERG zajmuje się zakładaniem i likwidacją spółek, przekształcaniem spółek, sporami gospodarczymi, a także prawem IT, analizą i negocjowaniem umów i prawem przedsiębiorców.

Posiadamy szerokie doświadczenie w udzielaniu wsparcia prawnego dla przedsiębiorców operujących w sektorze nowych technologii. Nasza oferta skupia się na świadczeniu bieżącej pomocy prawnej związanej z branżami takimi jak e-commerce, technologia informatyczna, kryptowaluty i inne aktywa cyfrowe. Nasze usługi obejmują ocenę, opracowywanie oraz negocjacje różnego rodzaju umów związanych z działalnością przedsiębiorców w tych dziedzinach.

Świadczymy szeroki zakres usług prawnych obejmujący:

Zakładanie i zamykanie różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, w tym spółek osobowych i kapitałowych, oddziałów, przedstawicielstw, a także organizacji pozarządowych takich jak fundacje i stowarzyszenia. Nasza działalność obejmuje także tworzenie i dostosowywanie umów oraz statutów spółek oraz opracowywanie regulaminów działania rad nadzorczych i zarządów. Wspieramy także procesy inwestycyjne, w tym private equity oraz venture capital.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawna dla organów spółek handlowych. Nasze usługi obejmują przygotowywanie projektów uchwał organów spółek handlowych, organizację i przeprowadzanie walnych zgromadzeń i zgromadzeń wspólników, a także posiedzeń rad nadzorczych i zarządów. Pomagamy w procedurach związanych z podwyższaniem i obniżaniem kapitału zakładowego, umarzaniem akcji lub udziałów oraz realizujemy przymusowy wykup akcji (squeeze out) i odkup akcji (reverse squeeze out).

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu sporów między wspólnikami i akcjonariuszami, w tym sporów związanych z kwestionowaniem uchwał organów spółek oraz sporów o wyłączenie wspólnika. Działamy efektywnie, dbając o interesy naszych klientów.

Nasze doświadczenie i ekspertyza prawnicza pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam serdecznie tę firmę.
Pozdrawiamy
firma sprzątająca Warszawa Firma Sprzątająca Warszawa, 2023-09-13

Skomentuj whiteberg.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Whiteberg.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu whiteberg.pl Odśwież zrzut strony

  Usługi prawne - podatki, umowy - Rzeszów (strona whiteberg.pl - Whiteberg Adwokaci)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Dobry adwokat Rzeszów, radca prawny oraz prawnik Poszukujesz profesjonalnych i sprawdzonych usług radcy prawnego z Rzeszowa? Skuteczność w działaniu, indywidualne podejście do zlecenia oraz pomoc prawnika na różnych etapach sprawy to kwestie, które są najistotniejsze? Kancelaria Grębowski to kancelaria wykwalifikowanych i pełnych pasji radców prawnych, adwokatów oraz doradców podatkowych. Kancelaria prawna w Rzeszowie cieszy się wielkim zaufaniem klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z całego Podkarpacia.
  2. Adwokaci Rzeszów - adwokat Rzeszów Joanna Paśkiewicz Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych. Telefon kontaktowy 517 191 633.
  3. Kancelaria prawna Rzeszów Kancelaria Temida oferuje Państwu usługi profesjonalnych i kreatywnych prawników, nastawionych na rozwiązywanie wszelkich problemów, zarówno indywidualnych jak i również biznesowych.
  4. Usługi prawicze Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze we wszystkich gałęziach prawa. Doradzamy firmom, klientom indywidualnym oraz instytucjom. Kancelaria Adwokacka ma swoją siedzibę w Rzeszowie przy ul. 3-Maja. Adwokat Wiktor Gamracki zachęca do zaznajomienia się z pełną ofertą firmy, która szerzej została przedstawiona na stronie internetowej kancelarii. Zapraszamy.
  5. adwokat Rzeszów - obsługa prawna, rozwody i odszkodowania Kancelaria mieści się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, natomiast w Mielcu na ul. Krótkiej 1. Adwokat w Rzeszowie i Mielcu Krzysztof Dolot zajmuje się kompleksowym prowadzeniem wszelkich spraw na rzecz klientów indywidualnych jak również korporacyjnych. Zapraszam do nawiązania współpracy. Tel. 602678102
  6. Biuro rachunkowe Rzeszów Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa zajmuje się kompleksową obsługą księgową dla firm o różnym profilu. Pomagamy kontrahentom w budowaniu przedsiębiorstwa przez konsulting na obojętnie jakich poziomach postępu firmy.
  7. Kancelaria adwokacka Rzeszów Kancelaria adwokacka Myius w Rzeszowie specjalizuje się w prawie karnym. Kancelaria zajmuje się wieloma aspektami prawa karnego.
  8. Kopciuch Adwokat W trosce o dobro klienta i najwyższą jakość oferowanych usług, kancelaria zapewnia rzetelną analizę sprawy, fachową pomoc oraz dyspozycyjność na każdym etapie świadczonych usług...
  9. Obsługa prawna firm. Rozwody. Odszkodowania. Obsługa prawna: - sprawy cywilne (m.in. postępowania dotyczące nieruchomości, wykonywania umów, o odszkodowanie, o zapłatę), sprawy rodzinne (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), - prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, zachowek), sprawy karne (obrona oskarżonych i obwinionych). Obsługa prawna podmiotów gospodarczych - zakładanie spółek, likwidacja. Sporządzanie pism sądowych: pozew o rozwód, odszkodowanie. Zastępstwo procesowe w sądzie, urzędzie. Prawo budowlane.
  10. Usługi prawnicze Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną, która w szczególności obejmuje: doradztwo (porady, konsultacje, analizy, opinie), przygotowanie dokumentów (wnioski, pozwy, pisma przedprocesowe i procesowe, umowy, ugody), reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej, wsparcie w negocjacjach. Kancelaria obsługuje osoby fizyczne, przedsiębiorców, a także osoby prawne. Nam możesz zaufać, Twoją sprawą skutecznie i z dyskrecją zajmie się kompetentny prawnik.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com