Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

M.o.l. Romgum Producent uszczelek gumowych i wyrobów gumowych (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny www.mol-romgum.com.pl1 miesiąc/e SMS

Otwórz www.mol-romgum.com.pl

Producent uszczelek gumowych, profili gumowych oraz mieszanek gumowych

Nasza firma M.O.L. ROMGUM to znaczący producent uszczelek gumowych, profili gumowych oraz mieszanek gumowych w Europie. Podstawowymi produktami naszej firmy są uszczelki gumowe do rur kanalizacyjnych i wodociągowych. Jesteśmy na rynku uszczelek gumowych od ponad 30 lat. W swoim portfolio posiadamy uszczelki, które spełniają wiele standardów, zgodnych z certyfikatem jakości KOMO®. Dzięki czemu nasze uszczelki dopuszczone są do kontaktu z gorącą oraz zimną wodą pitną.

Nasza firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015, w zakresie produkcji uszczelek gumowych, wyrobów z gumy oraz mieszanek gumowych.

Producent uszczelek gumowych

Producent uszczelek gumowych - oferta

W naszej ofercie posiadamy wiele uszczelek z form wtryskowych. Produkujemy uszczelki gumowe np. uszczelki trapera, uszczelki in situ uszczelki wargowe, uszczelki do rur betonowych, PCV oraz korygowanych.

Nasze uszczelki gumowe wykonujemy z mieszanki gumowej na bazie kauczuku SBR, NBR i EPDM o różnych właściwościach fizycznych i mechanicznych, w zależności od wymogów klienta oraz norm.

Producent uszczelek gumowych

Producent profili gumowych

Profile gumowe produkowane przez naszą firmę służą przede wszystkim jako uszczelki kanalizacyjne. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie uszczelki, ze względu na przekrój lub kształt nie mogą być wykonane na formach wtryskowych. Wykonujemy profile gumowe metodą ekstruzji, dzięki czemu możemy uzyskać skomplikowane kształty profili, niemożliwe do uzyskania metoda wtrysku.

Producent profili gumowych

Producent mieszanek gumowych

Jesteśmy również producentem mieszanek gumowych, które wykorzystywane są w takich branżach jak AGD, budowlana, motoryzacyjna, instalacyjna. Nasze mieszanki gumowe wykonujemy w kilku wariantach twardości, Mieszanki wykonujemy w oparciu o receptury własne lub klienta. Posiadamy własną mieszalnię oraz laboratorium, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów.

Producent mieszanek gumowych

Misja i cel producenta wyrobów gumowych

Celem naszej firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości wyrobów gumowych

Środkami, dzięki którym realizujemy nasze cele, są:

 • Bieżąca analiza rynku oraz rozpoznawanie potrzeb klienta.

 • Poszerzanie oferty firmy w zakresie nowych rozwiązań.

 • Doskonalenie procesów produkcyjnych.

 • Ciągła współpraca ze sprawdzonymi dostawcami surowców i materiałów.

Duży nacisk kładziemy na zrównoważony rozwój, realizowany w aspekcie społecznym, gospodarczym oraz ekologicznym. Jesteśmy audytowani na platformie dostawców EcoVadis pod kątem odpowiedzialności społecznej. Zostaliśmy nagrodzeni brązowym medalem za osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju. 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły oraz projekty naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawa oferta. Warto wspierać polskie firmy by wchodziły na nowe rynki. Dlatego oferujemy kompleksową pomoc dla firm zainteresowanych wejściem na niemiecki rynek. Firma w Niemczech, 2023-03-06

Skomentuj www.mol-romgum.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mol-romgum.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.mol-romgum.com.pl Odśwież zrzut strony

  Producent uszczelek gumowych i wyrobów gumowych (strona www.mol-romgum.com.pl - M.o.l. Romgum)

  Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Uszczelki silikonowe Poznaj firmę Pro-Seals Polska, która dostarcza uszczelnienia techniczne do różnych zastosowań. Liczne przedsiębiorstwa produkcyjne chętnie korzystają z oferty Pro-Seals, w której znajdują się między innymi profile silikonowe, węże przemysłowe, płyty silikonowe i gumowe, szczeliwa i inne uszczelniania techniczne, tworzywa konstrukcyjne, produkty do termoizolacji, sznury szklane i ceramiczne i wiele więcej.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com