Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Darex Rury kanalizacyjne i kształtki z PCV (Katalog materiały budowl…)

Miniaturka domeny rurypcv.pl9 miesiąc/e SEO

Otwórz rurypcv.pl

Producent rur i kształtek kanalizacyjnych

Logo

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Naszą działalność rozpoczęliśmy na początku lat 80-tych. Od roku 1990 pod nazwą PPH DAREX działamy na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych dla budownictwa.

Systematyczna inwestycja w rozwój parku maszynowego pomaga nam dopasować się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu możemy optymalnie zaspokoić ich wymagania jednocześnie zapewniając korzystne ceny.

Sprzedaż obejmuje rynek krajowy i zagraniczny, dysponujemy własnym transportem. Oferowany asortyment: systemy kanalizacji wewnętrznej, zewnętrznej, wentylacyjno-wywiewnej oraz drenażowej.

 • Systemy kanalizacji wewnętrznej, zewnętrznej, sanitarnej, deszczowej, wentylacyjno-wywiewnej, drenarskiej

 • Rury kanalizacyjne, spustowe, kolana,

 • Trójniki, redukcje, złączki, tapery, rewizje, korki, czwórniki, kominki wentylacyjne, wywiewki.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Kooperuję z Panem Darkiem od kilkunastu miesięcy i wiem, że będę korzystał z jego produktów w najbliższych latach. Świetna współpraca. Mam już nawet rabat, bo Pan Darek nie zapomina o stałych klientach. Antoni Nowaczek, 2023-04-17

Świetna obsługa. Cena i jakość produktów taka jak trzeba Dorota, 2023-04-17

Miła obsługa i duży wybór produktów. Dostałam mały rabat na podsumowanie zakupów. Warto kupowaću tego producenta Kasia, 2023-01-20

Rury bardzo dobrej jakości. Firma uczciwa i profesjonalna. Kupuje u nich juz od kilku lat i zawsze byłem zadowolony. Czasami dają gratisy :-) Polecam DAREX !!! Robert F., 2022-12-09

Asortyment na odpowiednim poziomie. Trwałe materiały z robione z dobych komponentów. Nie ma żadnej chińszczyzny. Pełen profesjonalizm. Firma spełniła moje wymagania. Janusz S., 2022-12-06

Bardzo dobrej jakości produkty. Miła obsługa. Pan doradził mi co będzie najlepsze i nie naciągał mnie na niepotrzebne wydatki. Polecam tę firmę Anna, 2022-11-29

Solidny producent Marcin, 2022-11-29

Skomentuj rurypcv.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rurypcv.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu rurypcv.pl Odśwież zrzut strony

  Rury kanalizacyjne i kształtki z PCV (strona rurypcv.pl - Darex)

  Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Oferujemy rury kanalizacyjne PVC-PP-PEHD FIRMA WIPLAST to wiodący producent i dystrybutor wysokiej klasy artykułów wodno-kanalizacyjnych oraz akcesoriów montażowych niezbędnych do przesyłu wody pitnej, wody surowej, przemysłowej, ścieków socjalno-bytowych i deszczówki oraz przy konstruowaniu instalacji wodociągowych, sieci kanalizacyjnych oraz sieci przeznaczonych do transportu płynów agresywnych. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów wykonanych z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PVC-U).
  2. Producent rur PCV - P.P.H.U. ELPLAST s.c. Łódź Producent rur elektroinstalacyjnych z PCV, złączek, uchwytów, oraz innego osprzętu elektroninstalacyjnego, takiego jak puszki natynkowe. Firma ma siedzibę w Łodzi, a zakład produkcyjny w Zgierzu.
  3. ZPU - rury z tworzyw sztucznych ZPU to działalność przemysłowa i produkcyjna. Dostarczamy rury kanalizacyjne, osłonowe. Nasze rury wykonane są z tworzyw sztucznych oraz substancji elastycznych i preizolowanych. ZPU to działalność Polska jak i zagraniczna.
  4. Świadczenia energetyczne Wykorzystaj nasz sklep do zdobycia najlepszych akcesoriów elektronicznych do Twojego domu. Instalacje elektryczne to nasza specjalizacja, dzięki czemu znajdziesz u nas najlepsze rozwiązania.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com