Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jak Się Uwolnić Praktyczne porady, gdy tkwisz w toksycznym związku (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny jaksieuwolnic.org.pl7 miesiąc/e Mini

Otwórz jaksieuwolnic.org.pl

Jak się uwolnić

Praktyczne porady, gdy tkwisz w toksycznym związku (z rodzicami, partnerem, partnerką lub w pracy)

Jeśli:

 • zastanawiasz się, czy toksyczna relacja to jest to, z czym masz do czynienia

 • poszukujesz sposobów, jak się uwolnić z toksycznego, przemocowego związku

 • podejrzewasz (albo jesteś pewn/a_y), że to, czego doświadczasz, to przemoc

 • podejrzewasz, że ktoś, kogo znasz, doświadcza przemocy i chcesz tej osobie pomóc

Zajrzyj na stronę Jak się uwolnić.

Na stronie jaksieuwolnic.org.pl

możesz:

 1. sprawdzić, czy to, z czym masz do czynienia, to toksyczny związek i przemoc

 2. dowiedzieć się, jak sobie radzić, gdy masz do czynienia z toksyczną relacją (w szczególności: uwikłaniem w relację z narcyzem)

 3. umówić się na konsultacje dotyczące przemocy (w szczególności przemocy narcystycznej, a także poseparacyjnej)

 4. skorzystać z czata pomocowego

 5. skorzystać z listy kontaktów pomocowych, które działają 24h/dobę 7dni w tygodniu

 6. otrzymać informacje, gdzie warto jeszcze szukać profesjonalnej pomocy i grup wsparcia

 7. podzielić się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami dotyczącymi toksycznych relacji, przemocy, toksycznych zachowań, toksycznych osób, "toksyków", przemocowców

Opinie użytkowników (niektóre):

Najlepsze w tym merytorycznym artykule jest to że podaje on metody na sposób postępowania.O narcyzmie napisano wiele artykułuw,ale mało z nich wnosi ptaktyczny sposób postępowania.Autorowi gratuluję spostrzegawczości i wyczucia tematu!"

-- Użytkownik "Realista"

Piękne, do głębi ludzkie artykuły napisane tak jak człowiek powinien mówić do człowieka, bez pompatyczności, pouczania, własnego wybujałego ego. Trafiłam na nie dziś, dokładnie w momencie, gdy bardzo potrzebowałam odpowiedzi (podpowiedzi, inspiracji) na dręczące mnie pytania. Bardzo, bardzo mi pomogłaś. Na pewno jeszcze się odezwę, gdy będę miała trochę więcej czasu. Przeszłam piekło z narcystyczną, manipulatorską, klamliwą matką. Bardzo często czytając Twoje wypowiedzi łapię się na tym, że mogłabym się pod nimi podpisać wszystkimi kończynami. Serdecznie pozdrawiam

-- Użytkownik "Justyna"

Przeczytałam już z tysiąc poradników o narcyzmie ale nikt tak zwięźle krótko i na temat nie napisał jak przebiega relacja z narcyzem i co zrobić z ta chora relacją.Ewakuować się i to w miarę szybko!!!"

-- Użytkownik "Nieznajoma"

Czytam i czytam tego bloga i trochę mi spadł kamień z serca. Pomogło mi, że mój problem został nazwany, bo on jakiś był, ale nie wiedziałam jaki i nie mogłam z tym dojść do ładu. Zmagam się jeszcze z poczuciem winy i niekompetencji, ale pewnie prędzej czy później mi przejdzie. Dobrze, że Pani to wszystko napisała. Dziękuję.

-- Użytkownik Jiin

Czuję się o wiele lepiej gdy już to przeczytałem. Odnalazłem odpowiedzi na wszystko. [...] Dziękuję.

-- Użytkownik "Robsonn"

Dziękuję!!! Całe życie myślałam, że ja mam problem, okazuje się, że niekoniecznie zawiniony. Ogromnie się cieszę pierwotną , czystą radością wewnętrznego dziecka, że trafiłam na ten blog.

-- Użytkownik "Małgosia"

Świetny blog. Świetne teksty. Sam byłem w toksycznym związku

-- Użytkownik "Mati"

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Strona porusza ważne tematy, wielu może pomóc.
Autorka jest Kobietą, ale z mojego doświadczenia, toksyczne związki dotyczą wielu mężczyzn, którzy mają większe od kobiet opory, by w ogóle przyznać (nawet sami przed sobą), że są w potrzasku. W87, 2022-08-14

Skomentuj jaksieuwolnic.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jaksieuwolnic.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu jaksieuwolnic.org.pl Odśwież zrzut strony

  Praktyczne porady, gdy tkwisz w toksycznym związku (strona jaksieuwolnic.org.pl - Jak Się Uwolnić)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Psychoterapia i szkolenia - Strefa Możliwości Anna Sulska Podejście integracyjne łączy w sobie główne nurty terapeutyczne: humanistyczny, psychodynamiczny i poznawczo – behawioralny. Pozwala to elastycznie dostosować metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Fundamentem wspólnej pracy jest relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Strefa możliwości psychoterapia i szkolenia Anna Sulska. W swojej pracy kieruję się standardami określonymi w: „Kodeksie etycznym” uchwalonym przez Polską Federację Psychoterapii...
  2. Medycyna - Zdrowie - Uroda Medica: Medycyna - Zdrowie - Uroda... Twój portal medycyny i zdrowia!
  3. Nerwice u dzieci Strona o dogoterapii i rekreacji z udziałem psów. Dogoterapia czyli kynoterapia to jedna z metod wspomagających rehabilitację osób niepełnosprawnych w której uczestniczą psy. Rehabilitacja dzieci, zajęcia dla dorosłych, rekreacja dla dzieci
  4. Psycholog, psychoterapia, seksuologia - Poznań Jeśli potrzebujesz konsultacji, pomocy psychologicznej lub psychoterapii, zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapraszam Wojciech Romatowski psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji z seksuologii.
  5. Psychoterapeuta uzależnień i współuzależnień Jeśli przeżywasz problemy, masz wszelakie trudności, nie pozwalające Ci cieszyć się życiem... W takich sytuacjach jest potrzeba kontaktu z drugą osobą, która Cię wysłucha i profesjonalnie pomoże.
  6. narcyzy narcyzy - chyba każdy kto teraz to czyta, przyzna fakt, że są to bardzo piękne kwiaty. Jeżeli się nie mylę, to tak właśnie jest. Jak wszystkie rośliny, także i te najlepiej posadzić w czasie jesieni.
  7. Molestowanie seksualne wsparcie Survivors.pl jest wirtualną platformą, gdzie osoby, które zetknęły się z molestowaniem seksualnym mogą znaleźć poradę i oparcie.
  8. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Maniowach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Maniowach - pomagamy najuboższym, wspieramy aktywnych, pomagamy walczyć z uzależnieniami, wspieramy ofiary przemocy.
  9. Detoks Nasz ośrodek przywróci Państwu dawne życie, za którym tak Państwo tęsknią. Rozprawimy się z każdym uzależnieniem, czy to od alkoholu czy od narkotyków.
  10. Portal dla kobiet Współczesna kobieta to portal informacyjny dla kobiet które chcą być na czasie. Znajdą tutaj mnóstwo interesujących treści.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com