Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kolonie i Obozy Oferty turystyczne dla dzieci i młodzieży (Katalog biura podróży)

Miniaturka domeny serwiswakacyjny.com2 lat/a SMS

Otwórz serwiswakacyjny.com

SerwisWakacyjny.com został utworzony przez działające od 15 października 1995 roku Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT. Portal turystyczny SerwisWakacyjny.com zaistniał w sieci jesienią 2002 roku, a jego przeznaczeniem była przede wszystkim prezentacja ofert wyjazdów na kolonie i obozy. Od samego początku ważne dla nas było umożliwienie odwiedzającym, dokonywania szybkiej i bezproblemowej rezerwacji online wybranej oferty. Priorytetem jednak był rzetelny przekaz informacji, bezpośredni - telefoniczny kontakt z zainteresowanym klientem oraz miła i kompetentna obsługa.

W 2003 roku dla większości touroperatorów specjalizujących się w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży, prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem internetu wydawało się przedsięwzięciem nieopłacalnym lub zbyt skomplikowanym technicznie. Również i dla klientów po raz pierwszy stykających się z taką możliwością, było to zupełnie nowe doświadczenie, często łączące się ze zrozumiałymi obawami. Jednak już wiosną 2003 roku udało nam się sprzedać kilkadziesiąt miejsc na oferowane przez nas wyjazdy wakacyjne. Ten otrzymany od Państwa kredyt zaufania doceniamy i staramy się utrzymywać i potwierdzać do dnia dzisiejszego.

Dziękujemy za zaufanie, za miłe, życzliwe słowa, za wszelkiego typu uwagi, które mobilizują nas do coraz większej pracy przy organizacji i sprzedaży wyjazdów na kolonie i obozy, a także do miłej i rzetelnej obsługi. Te pierwsze lata naszej działalności w internecie i dowód zmian jakie przeszedł nasz portal dokumentuje ten link:

http://web.archive.org/web/*/serwiswakacyjny.com

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz serwiswakacyjny.com teraz!

Skomentuj serwiswakacyjny.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2024: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Serwiswakacyjny.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu serwiswakacyjny.com Odśwież zrzut strony

  Oferty turystyczne dla dzieci i młodzieży (strona serwiswakacyjny.com - Kolonie i Obozy)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Szkoła językowa - Angielski na Ursynowie Szkoła Językowa „Simon says” działa w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego oraz niemieckiego dzieci i młodzieży.
  2. Wyjątkowe obozy letnie The Lemon Tree zaprasza na wyjątkowe obozy sportowe i językowe. Zawsze pierwszy turnus! Zawsze wiele atrakcji! Jak co roku, ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!
  3. Zielone szkoły Stowarzyszenie „Młodzież Polska” to organizacja pożytku publicznego, która już od wielu lat zajmuje się organizacją wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży.
  4. Ok-Tours - wakacje dla dzieci, obozy letnie Firma jest touroperatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Oferta kolonijno obozowa skierowana jest do klienta wymagającego, który szczególną uwagę przywiązuje do jakości produktu.
  5. Kolonie dla dzieci na Mazurach Zajmujemy się organizacją kolonii i obozów tematycznych dla dzieci. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lidzbarku (welskim) na terenie Parku Krajobrazowego. Dysponujemy własnym Ośrodkiem Wypoczynkowym oraz nowoczesnym sprzętem sportowo - rekreacyjnym. Specjalizujemy się w organizacji kolonii i obozów przygodowych, artystycznych, tenisowych i piłkarskich...
  6. obozy dla dzieci Nasz ośrodek turystycznych znajduje się w Domaniewicach, w miejscowości zlokalizowanej w centralnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy między innymi kolonie, obozy, zielone szkoły, imprezy sportowe. Na obszarze ośrodka zapewniamy wiele atrakcji, w tym boisko do koszykówki, piłki nożnej, stół do tenisa stołowego, bilard, świetlicę z TV i nagłośnieniem audio, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego ośrodka!
  7. Camp Mazury - obozy wakacyjne Specjalizujemy się w organizacji obozów na Mazurach. Obsługujemy dzieci w wieku 6-12 lat. Zachowujemy maksymalne bezpieczeństwo kolonii letnich. Dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem wypoczynkowym. Polecamy sześć ciekawych programów rekreacyjnych. Dzieciom umożliwiamy udział w różnorodnych zabawach. Rozwijamy talenty kulinarne, muzyczne, fotograficzne.
  8. Iwa Tour - podróże i wycieczki z klasą Biuro podróży Iwa Tour zaprasza. Wspaniałe wakacje za dobrą cenę. Najtańsze podróże, wczasy, wypoczynek oraz wycieczki, obozy i lastminute. Tanie bilety lotnicze, autokarowe i promowe.
  9. Militarne Steja Travel - organizacja imprez grupowych oraz dla osób indywidualnych. Polecamy obozy młodzieżowe, zimowiska, kolonie dla dzieci, obozy przygodowe i obozy militarne. Zapraszamy na kolonie, obozy, sylwester, wycieczki szkolne oraz zielone szkoły.
  10. Kolonie nad morzem Biuro Turystyki Jaworzyna - obozy, kolonie, zimowiska. Zapraszamy na obozy zagraniczne, kolonie dla dzieci, letnie obozy młodzieżowe, zimowiska dla młodzieży, kolonie nad morzem.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com