Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kancelaria Notarialna Usługi notarialne (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny www.notariuszwola.com.pl1 lat/aSEO

Otwórz www.notariuszwola.com.pl

Kancelaria Notarialna Warszawa Wola

Notariusz Wola

Witamy Państwa na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej Sylwii Rabińskiej w Warszawie

Kancelaria Notarialna Sylwia Rabińska - Notariusz Wola Biuro Kancelarii Notarialnej mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wola przy ulicy Sokołowskiej 9 lokal U36.

Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Wola, pomiędzy ulicą Górczewską a Wolską. Dojazd do kancelarii notarialnej możliwy jest zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i autem. W pobliżu kancelarii notarialnej dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe.

Kancelaria Notarialna dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. W przypadku konieczności dokonania czynności w języku obcym niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

W celu ustalenia treści oraz formy czynności notarialnej a także skompletowania niezbędnych dokumentów prosimy o kontakt z Kancelarią Notarialną. Pozwoli to na sprawne przeprowadzenie czynności notarialnej w ustalonym terminie. Pracownicy Kancelarii Notarialnej pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach pracy Kancelarii.

Czynności notarialne

W naszej Kancelarii Notarialnej dokonają państwo czynności notarialnych do których między innymi zalicza się:

 • Sporządzanie aktów notarialnych

 • Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia (tzw. APD)

 • Sporządzanie poświadczeń

 • Doręczanie oświadczeń

 • Spisywanie protokołów

 • Sporządzanie protestów weksli i czeków

 • Przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych

 • Sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów

 • Sporządzanie, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów

 • Składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej

 • Sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów

Kontakt

Telefon do Kancelarii 22 291 66 96

E-mail [email protected]

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawy wpis, potrzeba nam więcej notariuszy tak by ceny utrzymywały się na konkurencyjnym poziomie Notariusz w Krakowie, 2019.11.08

Skomentuj www.notariuszwola.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Notariusz Warszawa śródmieście Notariusz Warszawa zajmuje się od lat wieloma czynnościami związanymi z różnymi dziedzinami prawnymi. Dokumentuje w szczególności czynności/zdarzenia prawne z zakresu obrotu nieruchomościami i spółdzielczymi prawami do lokali, zakresu prawa spadkowego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Prowadzi przy tym również inne czynności ustalone prawnie przez ministerstwo.
 • Usługi notarialne Notariusz Łukasz Górski oraz Notariusz Joanna Maniszewska-Ejsmont świadczą usługi w zakresie wszystkich czynności notarialnych przewidzianych przez przepisy prawa.
 • kancelaria notarialna Warszawa Ewa Kulesza – wykształcony i doświadczony notariusz, poleca usługi notarialne. Kancelaria Notarialna funkcjonuje od 2001 r. Zadania notariusza to sporządzanie protokołów, doręczanie oświadczeń, wypisy oraz odpisy dokumentów, projekty aktów oraz oświadczeń, akty notarialne oraz inne dokumenty. Wynajęcie fachowego pracownika kancelarii notarialnej to gwarancja rzetelności, kompetencji, wiedzy prawniczej oraz znajomości rzeczy.
 • Notariusz świadczy usługi notarialne, akty Kancelaria Notarialna położona w centrum Warszawy przy ulicy Brackiej 20/17 zaprasza do swojej siedziby w celu świadczenia czynności notarialnych, aktów notarialnych i innych usług notarialnych. Notariusz Krzysztof Kruszewski to doświadczony prawnik, niegdyś sędzia a od 1994 roku wraz z prywatyzacją notariatu Notariusz. Wieloletni członek Rady Dyscyplinarnej Notariuszy w Warszawie. Kancelaria Notarialna czynna w godzinach 10-17 od poniedziałku do piątku. Notariusz świadczy bezpłatne porady notarialne.
 • kancelaria notarialna Warszawa Strona informacyjne kancelarii notarialnej prowadzonej przez doświadczoną notariusz - Elżbietę Drążek. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Warszawy (dzielnica Mokotów).
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Notariuszwola.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com