Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adrex Group Obsługa korespondencji (Katalog druk i poligrafia)

Miniaturka domeny adrex-group.pl3 lat/a SMS

Otwórz adrex-group.pl

Adrex-group.pl - Obsługa korespondencji

Pomimo istnienia poczty elektronicznej wiele przedsiębiorstw i instytucji nadal korzysta z korespondencji listowej. To wciąż pozostaje przystępnym sposobem dostarczania dokumentów i materiałów marketingowych.

Firma Adrex Group pełni usługę outsourcingu pocztowego, czyli w imieniu innych firm zajmuje się obsługą korespondencji listowej. Na zamówienie drukuje, kopertuje i wysyła przesyłki listowe w dowolnej liczbie i wielkości. Wystarczy jedynie przysłać na indywidualny panel klienta odpowiednie dokumenty i bazę adresową, a firma zajmie się przygotowaniem przesyłek. Adrex Group pełni również usługę obsługi korespondencji elektronicznej. Rozsyła wskazane dokumenty w formie plików PDF.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam, fachowcy! Sprawnie przeprowadzili wysyłkę masowej korespondencji do moich klientów. Miru, 2018-12-07

Skomentuj adrex-group.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Repozytorium dokumentów elektronicznych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Inforsys z Radzymina, która od przeszło 15 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu outsourcingu procesów biznesowych i usług e-commerce. Zajmujemy się obsługą korespondencji masowej, pozwalającą na wielopoziomową komunikację między daną firmą a jej klientami. Świadczymy także usługi z zakresu przechowywania i pakow
 • Falcerka Firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego sprzętu biurowego niemieckiej firmy do obsługi korespondencji. Falcerki to innowacyjne urządzenia do otwierania kopert.
 • Kopertownice - super kopertownica Hefter Polska dostarczamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt biurowy wspomagający kopertowanie oraz inne czynności związane z obsługą korespondencji.
 • obsługa korespondencji Firma zajmująca się profesjonalną obsługą masowej korespondencji. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym do realizacji wszelkich projektów związanych z obsługą poczty.
 • obsługa korespondencji W naszej firmie zajmujemy się prowadzeniem usług w dziedzinie komunikacji bezpośredniej pomiędzy przedsiębiorstwami a klientami. Posiadamy spore doświadczenie, wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym korespondencja może stać się jeszcze bardziej efektywna.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adrex-group.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com