Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Tai Chi Po Polsku Opisy, relacje z zajęć oraz inspiracje treningowe (Katalog fora dyskusyjne …)

Miniaturka domeny www.taijipopolsku.pl1 lat/aSEO

Otwórz www.taijipopolsku.pl

Tai Chi po Polsku

Blog o Tai Chi Chuan. O sztuce uprawianej dla umiejętności walki i kultywowania zdrowia, subiektywnym okiem ćwiczącego spisany.

Portal poświęcony uprawiania chińskich sztuk walki przede wszystkim tych pochodzących z tak zwanej rodziny wewnętrznej

 • Tai Chi

 • Bagua

 • Hsingi

oraz zdrowotnej części wiedzy związanej z tymi sztukami.

 • Qi Gong

 • Medycyna Chińska

 • Moxa

O mnie

Nazywają mnie KO, jestem Warszawiakiem, i uprawiam chińskie sztuki walki i różne sztuki pokrewne. I to chyba, o mnie – wystarczy.

Jeśli ktoś mnie zna osobiście, to rozpozna po tym, co napisałem. Jeśli nie, to chyba więcej informacji nie jest potrzebne, a jeśli ktoś chce poznać to zapraszam na warszawskie trawniki – potrenujemy to się obaczy.

Chcę pisać o Tai Chi, bo czuję potrzebę uporządkowania tego co wiem i co myślę. Problem polega na tym, że...

Gdzie warto ćwiczyć

Gdzie warto ćwiczyć? To pytanie słyszę bardzo często. Może nie tak często jak kiedyś, ale nadal się przytrafia…

Niestety, moda na „chińszczyznę” (tj. chińskie sztuki walki) już chyba minęła, zupełnie jak moda na cokolwiek związanego z walką, oprócz MMA.

Na wstępie: na liście przede wszystkim znajdą się szkoły, w których ćwiczyłem bądź ćwiczę, a w drugiej kolejności te, których przekazu jestem pewien. Dlatego jeśli kogoś na tej liście nie ma, to nie miejcie do mnie pretensji. Może kiedyś się spotkamy i poćwiczymy… Następnym bardzo ważnym elementem, który brałem pod uwagę, jest dobry kontakt z głównym nauczycielem systemu.

Kalendarium

Na tej stronie chciałbym reklamować wszelkie imprezy treningowe związane z Tai Chi i pokrewnymi sztukami walki, a także Qi Gong oraz wszystkie odmiany ruchu mającego dobry wpływ na zdrowie ćwiczącego.

Szczególnie chętnie będę reklamował wszelkie imprezy które odbywają na zasadzie bezpłatnego udziału ćwiczących, a także imprezy dla ludzi starszych.

Jeśli chcesz aby Twoja impreza znalazła się w naszym kalendarium imprez napisz do mnie. Zapraszam organizatorów do współpracy. Propagowanie imprez w tej formie jest całkowicie darmowe. Jestem otwarty także na inne formy współpracy.

OPINIE O NAS

Bardzo fajny blog! Polecił mi go wujek z Chicago. Zasięg międzynarodowy

-- Marek

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.taijipopolsku.pl teraz!

Skomentuj www.taijipopolsku.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Szkoła Tai Chi i Samoobrony Tai Combat Najlepsza w Warszawie szkoła Tai Chi i Samoobrony Tai Combat. Uczymy: 1. Tai Chi - dla zdrowia, poprawy odporności, regeneracji kręgosłupa i stawów. 2. Realnej Samoobrony Tai Combat - kompleksowego systemu typu MMA, łączącego Kung Fu, Aikido i Jujutsu.
 • Zdrowie i długowieczność Długie życie i zdrowe starzenie się to nasze cele. Ciało w ruch - zdrowy duch. Zdrowie jest najważniejsze w życiu człowieka gdyż, bez zdrowia nie jesteśmy w stanie nic uczynić.Zdrowie to rzecz której nie można kupić za pieniądze. Od zdrowia mniej ważne są pieniądze, dobra materialne i inne.
 • Zdrowie i sztuki walki - YMAA.PL Tai Chi - Kung Fu Kraków - YMAA International Oddział Polska i Europa Wschodnia. Szkolenia w różnych miastach Polski. Zapraszamy na ćwiczenia Tai Chi (Tai Chi styl Yang rodziny Yang rodziny Yang, Kung Fu Gong Fu, Qigong Chi Kung. Kompetentni trenerzy. Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowo na stronie www.ymaa.pl znajduje się duża ilość artykułów dotyczących rozmaitych stylów chińskich sztuk walki Kung Fu i Tai Chi.
 • Tai Chi Chuan Tai Chi Chuan to pradawna sztuka walki, która powstała w Chinach. Jej historia jest owinięta wieloma legendami. W naszym serwisie znajdziesz wiele ciekawostek związanych ze światem Tai Chi Chuan.
 • Tai Chi kraków | Shaolin Kraków | Kung Fu Szkoła sztuk walki, w której prowadzone są zajęcia Tai Chi (Taiji) chen i kung fu shaolin. Tai Chi oparte jest na tradycyjnej medycynie i filozofii chińskiej. Zajęcia przeznaczone są dla każdego.
 • Szkoła Chen Taiji Quan (Tai Chi) - Warszawa Styl Chen Tai ji Quan (Tai Chi Chuan). Szkoła Marka Balińskiego w Warszawie. Sztuka walki, qi gong (chi kung), relaksacja, gongfu (kung fu), Taiji (taichi). Treningi i ćwiczenia.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Taijipopolsku.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com