Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Likekonik.pl Kawiarnia dla dzieci Kraków (Katalog dziecięce zabawy…)

Miniaturka domeny likekonik.pl3 lat/aSMS

Otwórz likekonik.pl

Zajęcia muzyczne dla dzieci Kraków

LikeKonik to klubokawiarnia dla dzieci i ich rodziców. To miejsce zabawy i nauki, w którym organizowane są zajęcia i warsztaty dla niemowląt i dzieci w różnym wieku. W krakowskiej klubokawiarni odbywają się zajęcia muzyczne, plastyczne, przyrodnicze, koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej dla najmłodszych oraz przedstawienia teatralne dla całych rodzin. Klubokawiarnia zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych, m.in. urodzin dzieci, przyjęć z okazji Chrztu Św. oraz Pierwszej Komunii Św.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Uczęszczam z dziećmi do klubokawiarni LikeKonik dość często. Wszystkim zainteresowanym polecam. Dodatkowo mogę zarekomendować sklep WeLoveKids, w którym można kupić wszystko dla dzieci najwyższej jakości. Od zabawek, gadżetów domowych do ubranek i odzieży. Jeżeli ceni sobie ktoś jakość produktów, to polecam tam zaglądać ;)
Pozdrawiam, Aneta, 2017.09.05

Skomentuj likekonik.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Warsztaty dla dzieci oraz urodziny dla dzieci Oferujemy organizację naukowych warsztatów i imprez urodzinowych dla dzieci. Działamy w wybranym miejscu, z dojazdem. Organizujemy również zajęcia dla dzieci podczas spotkań firmowych, integracyjnych.
 • Kawa świeżo palona Misją Coffee Nation jest edukacja oraz rozpowszechnianie kultury picia kawy. Dlatego robimy wszystko, aby ten świeży i aromatyczny napój był odkrywany przez naszych Klientów każdego dnia. Kawa to magiczny napój, który samym swoim zapachem pobudza każdego do działania, a bogaty, intensywny i ożywiający smak zapewnia pozytywne nastawienie od samego rana.
 • Manufaktura słodyczy Magia Karmelu to pierwsza w Kielcach Manufaktura Słodyczy. Od pewnego czasu przyjmujemy zamówienia specjalne na słodycze okolicznościowe, reklamowe dla firm oraz kosze prezentowe. Posiadamy osoby obdarzone wyjątkowym talentem i wyobraźnią, co przekłada się na wyjątkowe słodycze. Nasze wyrabiane ręcznie słodkości z indywidualną dedykacją na życzenie to idealna okazja na prezent dla bliskiej osoby.
 • Centrum zabaw dla dzieci Białystok Fabryka misia to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. W miejscu tym organizowane są różnorodne zabawy, animacje i warsztaty artystyczne dla dzieci. Ale niewątpliwie najciekawszą atrakcją jest możliwość wykonania własnego, niepowtarzalnego misia. Dziecko ma możliwość decydowania o każdym szczególne swojego wymarzonego pluszaka. Poznaj całą ofertę Fabryki misia.
 • Programowanie i budowanie robotów Lego Cyberpaka to niezwykła pracownia, gdzie uczymy programowania od podstaw. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci w wieku 10-14 lat jak i dla młodzieży do 19 roku życia. Programowania uczymy w sposób kreatywny wykorzystując przy tym nie tylko komputer, ale także nowoczesne technologie takie jak roboty lego mindstorms ev3. Uczymy kodowania, rozwijamy kreatywność, umiejętność pracy w grupie, zdolność do analitycznego myślenia, a przy tym świetnie się bawimy.
 • Pracownia ceramiki artystycznej Pracownia Ceramiczna Kamika. Ceramika artystyczna, rękodzieło, biżuteria, warsztaty ceramiczne - zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz wypalanie gliny. Zapraszamy już teraz!
 • Warsztaty, rękodzieło oraz wikliniarstwo Główną misją Fundacji Warsztat jest upowszechnianie rękodzieła wśród dzieci i młodzieży na Lubelszczyźnie. Fundacja prowadzi zajęcia, kursy i warsztaty mające na celu przekazanie praktycznej wiedzy o wyrobach z wikliny, filcu, plecionki i innych materiałów.
 • Roboty i spółka - ferie i zajęcia dla dzieci Oferta naszej spółki obejmuje realizowania programów naukowych dla dzieci oraz młodzieży. Nasi doświadczeni w pracy dziećmi inżynierowie, studenci kierunków ścisłych realizują warsztaty oraz pokazy między innymi w szkołach, przedszkolach. Na naszym koncie mamy organizację „Dnia Dziecka z Robotem” realizowanego w Pałacu prezydenckim, warsztaty na Pikniku Naukowym, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
 • zajęcia dla dzieci - pokazy naukowe Rzeszów - NitroGeniusz Przygotowujemy zajęcia dla dzieci, na których demonstrujemy ciekawe eksperymenty chemiczne i fizyczne. Nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci dają szansę poznać świat nauki z dużo ciekawszej perspektywy.
 • zajęcia dla dzieci, pokazy naukowe Rzeszów - NitroGeniusz Organizujemy zajęcia dla dzieci, na których prezentujemy ciekawe eksperymenty chemiczne i fizyczne. Nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci dają szansę poznać fizykę i chemię z dużo ciekawszej perspektywy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Likekonik.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com