Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Miodowy Raj Pasieka - miód, miody i pszczoły (Katalog agroturystyka)

Miniaturka domeny miodowyraj.info.pl5 lat/a Mini

Otwórz miodowyraj.info.pl

Gospodarstwo Pszczelarskie- Andrzej Rytwiński

Pasjonaci pszczelarsta od pokoleń założyli pasiekę składającą się początkowo z 30 uli.

Następnie powiększyli pasiekę do 60 rodzin pszczelich.

W 1993 roku korzystając z kredytu rozpoczęto budowę nowego domu, w którym uruchomiono działalność agroturystyczną.

Doświadczenie poprzednich pokoleń, ma szczególną wartość dla pasieki i wpływa na jakość pozyskiwanych produktów.

Sprzedaż produktów odbywa się bezpośrednio w gospodarstwie jak i na targach, kiermaszach i festynach.


Wycieczki


Poza bezpośrednią produkcją pasieczną przyjmujemy zorganizowane grupy pensjonariuszy spędzających urlopy lub przebywających na turnuszch rehabilitacyjnych nad morzem.

Podczas tych spodkań przeprowadzana jest prelekcja na temat pszczelarstwa i roli pszczół w przyrodzie.

Następnie goście zwiedzają pasiekę, degustują miody i mile spędzajączas przy ognisku ze śpiewem i muzyką.

Na terenie gospodarstwa znajduje się miniskansen sprzętu pszczelarskiego.

Odwiedzających ujmuje bardzo duża komunikatywność gospodarzy oraz miła atmosfera.


Adres:

Miodowy Raj - Andrzej Rytwiński

ul. Miodowa 7

78-113 Dygowo


 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz miodowyraj.info.pl teraz!

Skomentuj miodowyraj.info.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Miodowyraj.info.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu miodowyraj.info.pl Odśwież zrzut strony

  Pasieka - miód, miody i pszczoły (strona miodowyraj.info.pl - Miodowy Raj)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Pyłek kwiatowy Dutkowiak - Sulęcin, woj. lubuskie - gospodarstwo Pszczelarskie. pasieka zaprasza po naturalny miód pszczeli. Produkty pszczele - pierzga, propolis, miody, pyłek kwiatowy i naturalny miód pszczeli.
  2. pasieka dębowa miody miód to jeden z najstarszych produktów spożywczych i leczniczych, znany od wielu wielu wieków. Wyborny miód pierzga i inne frykasy.
  3. Naturalny miód pszczeli z Mazur Dokładamy wszelkich starań aby zachować naturalny, ekologiczny i tradycyjny charakter naszej pracy w psiece. Ciągle podnosimy kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco z wymaganiami i nowinkami w pszczelarstwie, o czym świadczą badania i certyfikaty jakie posiadamy. Na wysoką jakość naszych miodów oraz produktów pszczelich składa się wiele czynników jak nieskazitelna przyroda, pełna kontrola i kompleksowość wykonawstwa od budowy uli, ramek, aż do pakowania i dystrybucji miodów.
  4. pasieka na Warmii - najprawdziwszy miód z Warmii Ważne dziś pytanie możemy zadać sobie w sklepach, kupić jakoś czy jakość? Gdy doczytujemy skład i pochodzenie produktów, to często włos się na głowie jeży... Zaufaj nam, a się nie zawiedziesz!
  5. 7 Miodowych Kontynentów - sklep internetowy Jedyny sklep w Polsce posiadający tak szeroki asortyment miodów z całego świata. W ofercie posiadamy miody z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Australii i Oceanii, Azji i Europy. miód jest produktem naturalnym, który jak żaden inny pozwala nam zagłębić się w bogactwo przyrodnicze poszczególnych regionów ziemi.
  6. miód wielokwiatowy pasieka Wędrowna "Szlachetne miody" oferuje produkty naturalne prosto z pasieki. Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów i można je spotkać na wielu stołach. miody odmianowe pozyskujemy głównie podczas wędrówek na pożytki towarowe.
  7. pasieka prywatna Radom - Miodzio Zadbaj smacznie o zdrowie i odwiedź naszą pasiekę! Najsmaczniejszy miód od sprawdzonego pszczelarza! Miodzio to rodzinna firma pszczelarska oparta na tradycji. Oferujemy pyszny polski miód i produkty pszczele takie jak propolis, pyłek czy też świece. Na naszej stronie wiele porad dotyczących zdrowia jak i przepisów kulinarnych z pysznym miodkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wszystko o miodku na miodzio.radom.pl!
  8. Sklep Zielarsko-Medyczny Api-Herba Zajmujemy się sprzedażą detaliczną stacjonarną i internetową ziół, suplementów diety, miodów manuka, kosmetyków naturalnych, przypraw ekologicznych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą firm Solgar, Aboca.
  9. miody - Krolewskie-miody.com.pl Oferujemy miody, których pozyskiwanie oparte jest na doświadczeniu i tradycji. Polecamy wiele rodzajów miodów i zestawy upominkowe...
  10. Sklep Herbovita z produktami prozdrowotnymi Dostarczamy rzetelną i pomocną wiedzę, głównie z medycyny naturalnej i zdrowego stylu życia. Na stronach naszego sklepu znajdują się cenne informacji na temat profilaktyki zdrowia. Naszą misją jest niesienie pomocy w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem przez propagowanie odpowiedniej wiedzy i oferowanie produktów prozdrowotnych, które naturalnie wspomagają organizm. Są to głównie suplementy diety, oryginalne miody Manuka, produkty pszczele, kosmetyki z miodem Manuka, preparaty roślinne i witaminy.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com