Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ims Translations Tłumaczenia z angielskiego (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny www.izabela-koziel.pl2 lat/aSMS

Otwórz www.izabela-koziel.pl

Tłumacz przysięgły języka angielskiego z praktyką od wielu lat świadczy tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie oraz angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz kompleksowej znajomości branży tłumacz jest w stanie oferować usługi na wyjątkowym poziomie.

Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie zamawiających, z tego powodu gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna, leksykalna i gramatyczna wykonywanych tłumaczeń. Spora część klientów pochodzi z różnych nawet bardzo dalekich miejscowości.

Wysoka jakość usług przekłada się na stałą współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, zagranicznymi i krajowymi firmami z różnych sektorów, kancelariami prawnymi oraz osobami indywidualnymi.

Działalność w branży tłumaczeń pozwoliła również na nawiązanie współpracy z innymi doświadczonymi i wykwalifikowani tłumaczami, dlatego oferta nie ogranicza się jedynie do języka angielskiego, lecz obejmuje również tłumaczenia z innych języków.

Ponieważ strona nie jest równa stronie, tłumaczeń nie wycenia się wg stron fizycznych tekstu źródłowego lecz według liczby znaków ze spacjami (według danych z programu Word). Strona tłumaczenia zwykłego rozliczana jest jako 1600 znaków ze spacjami, zaś tłumaczenia poświadczonego, zgodnie z przepisami prawnymi, jako 1125 znaków ze spacjami. Znaki podsumowane są w tekście końcowym.

Wycenę dokonuje się według statystki wyrazów w tekście źródłowym. Należy mieć na uwadze, że liczba znaków w tekście źródłowym i tekście przełożonym na dany język może być inna, najczęściej w przypadku języków innych niż angielski. Dlatego też do wyceny tłumaczenia najlepiej przesłać dokument emailem. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że tłumaczenia zwykłe i poświadczone kosztuje tyle samo. Jednakże w rzeczywistości jest inaczej.

Tłumaczenia poświadczone mają zawsze formę papierową i opatrywane są okrągłą pieczęcią i podpisem tłumacza. Tłumacz przysięgły musi dodatkowo opisać i przetłumaczyć wszystkie pieczęci, stemple, znaki graficzne i dopiski odręczne. Z tego powodu z tak przetłumaczonego dokumentu otrzymamy więcej znaków niż ma to miejsce w przypadku tłumaczeń zwykłych. Właśnie dlatego za tłumaczenie poświadczone musimy zapłacić więcej. Jednakże tak sporządzone dokumenty mają moc prawną w przeciwieństwie od tłumaczeń zwykłych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.izabela-koziel.pl teraz!

Skomentuj www.izabela-koziel.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące tłumacz przysiegły angielskiego lub tłumaczenia przysięgłe ursynów, czy też tłumaczenia profesjonalne na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Izabela-koziel.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com