Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pomoc Społecznstary Sącz Pomoc społeczna 500+ (Katalog administracja pu…)

Miniaturka domeny starysacz.naszops.pl3 lat/aMini

Otwórz starysacz.naszops.pl

Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Sączu świadczy:

 • pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki, możliwości i uprawnienia, a także zapobieganie powstawaniu takich sytuacji.

 • wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zmierzających do: zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych, ich usamodzielnienia i integracji ze środowiskiem.

 • Przyznawanie i wypłacanie przewidzianych ustawą świadczeń.

 • Pracę socjalną rozumianą jako działalność zawodową mającą na celu udzielanie pomocy osobom i rodzinom we wzmocnieniu lub odzyskaniu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie oraz tworzenie warunków sprzyjających temu celowi.

 • Analizę i ocenę zjawisk rodzących zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej. Realizację zadań wynikających z rozeznanych potrzeb społecznych.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz starysacz.naszops.pl teraz!

Skomentuj starysacz.naszops.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Czyszczenie wykładzin Stary Sącz STAR jest firmą zajmująca się myciem dywanów i wykładzin. Oferujemy swoje usługi firmom, bankom, hotelom ale również osobom indywidualnym. Pracujemy rzetelnie i szybko. Nasz sprzęt jest nowoczesny, umożliwia sprawne wyczyszczenie wykładzin czy dywanów. Nasza firma mieści się w Starym Sączu.
 • Forum Wędkarskie w Nowym Sączu Wszystko o wędkarstwie i rybach w Nowym Sączu. Wasze zdjęcia z wypadów, złowionych ryb. Mały bazarek czyli kupię, sprzedam, zamienię. Opisy najciekawszych łowisk na Sądecczyźnie.
 • Fotografia ślubna Nowy Sącz Łączenie pasji z pracą sprawia, że każdy reportaż, czy plener jest nowym wyzwaniem. Profesjonalna fotografia ślubna na terenie Nowego Sącza i okolic. Zapraszam do współpracy!
 • Fotografia Ślubna, Fotografowanie Wesela, Zdjęcia Ślubne Fotografowanie oraz videofilmowanie uroczystości weselnych na terenie oraz w obrębie takich miejscowości jak: Piwniczna Zdrój, Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Muszyna, Krynica Zdrój. Kompleksowa obsługa FOTO - VIDEO uroczystości weselnych...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Starysacz.naszops.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com