Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lizbona.edu.pl Warszawa Kursy portugalski, hiszpański oraz francuski (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny lizbona.edu.pl4 lat/aSEO

Otwórz lizbona.edu.pl

Lizbona Szkoła Języków Obcych, Warszawa Mokotów

Lizbona.edu.pl - Szkoła Języków Obcych

Zapraszamy na kursy języka:

 • portugalskiego - brazylijska i europejska

 • hiszpańskiego

 • francuskiego

w Warszawie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Oferujemy:

 • kursy językowe

  • grupowe (2-6 osób)

  • indywidualne z możliwością dojazdu do klienta
 • intensywne kursy wakacyjne

 • kursy językowe dla firm

Współpracujemy z wykwalifikowanymi lektorami.

Nasi lektorzy to pasjonaci języka, którego uczą. Są osobami z doświadczeniem w nauczaniu oraz pełnymi energii i chęci do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Opracowują autorski program dla każdego kursu zgodnie z wymaganiami i zdolnościami kursantów.

Nasza szkoła wyróżnia się tym, że nasze kursy startują przez cały rok, a nie tylko na początku semestru. Każda osoba, którą interesuje nauka portugalskiego, hiszpańskiego lub francuskiego może zapisać się na zajęcia w dowolnym momencie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz lizbona.edu.pl teraz!

Skomentuj lizbona.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Nauka języka francuskiego Strona poświęcona nauce języka francuskiego. Jak się uczyć, jaki kurs wybrać. To nie prawda, że jedynym skutecznym sposobem nauki języka obcego, jest tylko kontakt z żywym językiem. W zależności od swoich potrzeb należy wybrać najbardziej odpowiedni kurs, który nauczy cię nie tylko reguł gramatycznych, ale także sprawnego komunikowania się w języku francuskim. Jeżeli chcesz pokonać barierę językową wybierz konwersacje, jeżeli masz problem z prawidłowym wypowiadaniem się wybierz kurs gramatyczny.
 • Szkoła języka hiszpańskiego - El Puerto El Puerto to szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Organizuje zajęcia i kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Małe grupy, niskie ceny, świetni lektorzy. Sprawdź sam
 • Nauka języka hiszpańskiego Warszawa Nasza szkoła językowa działa do wielu lat na terenie Warszawy. Posiadamy zespół doświadczonych lektorów oraz nauczycieli. Zapewniamy kursy dla dorosłych, uczniów, dzieci, filologów oraz pracowników firm. Prowadzimy między innymi letnie, intensywne kursy miesięczne. Zastosowanie specjalnych metod nauczania pozwala nam zapewnić na takich kursach szybki postęp w mówieniu po hiszpańsku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
 • Tłumacz przysięgły języka francuskiego - Warszawa Ursynów - AIDA Ewa Orłowska, język francuski - tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe, pisemne i ustne. Uprawnienia tłumacza przysięgłego od 1996 roku. Tłumaczenia tekstów z wielu dziedzin: prawo, ekonomia, ochrona środowiska, reklama i marketing, medycyna, muzyka, literatura, film, książki dla dzieci. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) dotyczą: umowa spółki, dowód rejestracyjny, dokumenty dotyczące sprzedaży, odpis aktu małżeństwa, odpis aktu urodzenia, świadectwo niekaralności, dyplom ukończenia studiów.
 • Kursy języka Hiszpańskiego Prowadzimy kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów państwowych. Stosujemy multimedialne metody nauczania, dzięki którym przyswajanie materiału jest szybsze i efektywniejsze. Nasi lektorzy mogą poszczycić się długoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Organizujemy kursy językowe dla firm.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lizbona.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com