Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Ostrołęka oraz Łomża Usługi prawne (Katalog prawo)

Miniaturka domeny kancelaria-ostroleka.pl1 lat/aSEO

Otwórz kancelaria-ostroleka.pl

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce │ POZIESTKA •WKP• w ramach doradztwa prawnego obejmuje szereg usług dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

POZIESTKA WKP

W zakresie Klientów indywidualnych pomoc prawna oparta jest o indywidualne podejście do problemu. Polega na świadczeniu zleconej usługi spośród wszystkich oferowanych przez Kancelarię lub kompleksowym prowadzeniu sprawy (sądowej, handlowej).

Dzięki budowaniu wzajemnego zaufania z Klientami oraz konsekwencji przy zapewnieniu wysokiej jakości usług oraz docenieniu naszej pomocy możemy dzisiaj świadczyć pomoc m.in. w zakresie:

 1. prawa rolnego i spożywczego;

 2. prawa łowieckiego;

 3. prawa o broni i amunicji;

 4. rozwodów i podziału majątku;

 5. spadków;

 6. dochodzenia wierzytelności;

 7. nieruchomości i procesu budowlanego;

 8. prawa karnego skarbowego;

 9. wypadków.

W aspekcie usług dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą pomoc prawna obejmuje wszelkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Oparte o kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:

 1. świadczenia stałej i kompleksowej pomocy prawnej za wynagrodzeniem ryczałtowym;

 2. świadczenia usług o charakterze doraźnym w oparciu o każdorazowe zlecenia Klienta, płatne stosownie do ustalonego wynagrodzenia lub w zakresie stawki godzinowej;

Oferujemy pomoc prawną w bieżących kwestiach działalności gospodarczej zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom. Pomoc ta oparta jest o specjalistyczne porady, udzielane niezwłocznie w ramach potrzeb Zleceniodawcy. W szczególności przedmiot usług dotyczy zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego w zakresie gospodarczej działalności przedsiębiorcy. Pomoc ta jest rozszerzona indywidualnie o pomoc prawną z dziedzin, w ramach których działa nasz Klient. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą oraz efektywną współpracę z naszymi Kontrahentami. Budujemy bliskie i partnerskie relacje. Więzi te oparte są o znajomość warunków, w jakich działają nasi Klienci. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalną pomoc, dostosowaną do potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług prawnych.

Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych służących spełnieniu ich celów.

Świadczymy usługi polegające m.in. na:

 1. wszelkiego rodzaju konsultacjach i poradach prawnych w Kancelarii lub u Klienta, drogą telefoniczną, mailową oraz faksem;

 2. sporządzaniu opinii oraz opracowań prawnych w formie pisemnej lub elektronicznej oraz ekspertyz;

 3. audycie prawnym;

 4. sporządzaniu projektów umów zawieranych w obrocie cywilnym i gospodarczym, w tym ich opiniowaniu;

 5. sporządzaniu projektów aktów prawnych, uchwał, porozumień, postanowień, regulaminów i statutów, zarządzeń;

 6. asystowaniu w negocjacjach i mediacjach handlowych;

 7. nadzorze nad bieżącymi sprawami korporacyjnymi: uchwały i zmiany w organach spółki, rejestracji;

 8. sporządzaniu wszelkich pism procesowych oraz przedprocesowych, przykładowo jak pozwów, apelacji, skarg administracyjnych, wezwań do zapłaty;

 9. reprezentacji procesowej przed Sądami każdej instancji, w tym przed sądami administracyjnymi; przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Zamówień Publicznych; zastępstwa przed organami administracji, samorządowym kolegium odwoławczym, Prokuraturą i Policji; postępowaniach arbitrażowych i mediacji, postępowań egzekucyjnych;

 10. przeprowadzeniu szkoleń z wybranych zagadnień prawnych na podstawie opracowanych programów merytorycznych, w tym szkoleń wewnętrznych u Klienta;

 11. windykacji należności;
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria-ostroleka.pl teraz!

Skomentuj kancelaria-ostroleka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Porady prawne Lublin W naszej kancelarii prawnej zapewniamy usługi profesjonalne oraz kompleksowe w zakresie takich dziedzin prawnych jak między innymi prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy.
 • kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik Dla osób zainteresowanych pomocą prawną Wojciech Borowik ma profesjonalnie przygotowaną ofertę. Jego kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego czy administracyjnego. Osoby zainteresowane profesjonalnym podejściem i pomocą niezależnie od skomplikowania sprawy zapraszamy do kontaktu, w celu przedstawienia sprawy i ustalenia linii obrony jaką można będzie zastosować.
 • kancelaria kanoniczna Nasza kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną klientom, którzy chcieliby się starać o uzyskanie stwierdzenia nieważności małżeństwa popularnie zwanego rozwodem kościelnym. W wielu przypadkach jest to możliwe, dlatego my, jako eksperci od prawa kanonicznego przeanalizujemy Twoją sytuację i pomożemy Ci przeprowadzić całą sprawę, jeśli będą do niej podstawy.
 • Kancelarie - kredyt we frankach Strona Kancelarie Frankowe to specjalny ranking kancelarii adwokackich oraz radców prawnych z całej Polski, którzy specjalizują się rozwiązywaniem spraw, dotyczących kredytów zaciągniętych we frankach. Baza dostępna na portalu jest na bieżąco weryfikowana i uaktualniana, dzięki czemu osoby zainteresowane mogą liczyć na opinie rzetelne, płynące z dobrego źródła.
 • Sąd metropolitalny w Katowicach Jesteśmy kancelarią adwokacką, specjalizującą się w postępowaniach z zakresu prawa kanonicznego. Pomagamy naszym klientom podczas postępowań o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego. Mamy wszelkie uprawnienia do występowania przed sadem kościelnym. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką w celu omówienia dogodnego terminu spotkania.
 • adwokat Kraków Jeśli szukasz zaawansowanej pomocy prawnej, to kancelaria adwokacka PBKB Adwokaci będzie w stanie Ci pomóc. Specjalizuje się ona w zagadnieniach dotyczących prawa spadkowego, rodzinnego, cywilnego oraz gospodarczego. Pełne szczegóły o naszych usługach udostępniamy pod podanym numerem lub na stronie kancelarii.
 • Usługi prawne, windykacja i odszkodowania kancelaria Radcy Prawnego świadczy usługi dla biznesu oraz osób prywatnych. Zajmuje się prowadzeniem negocjacji, przygotowywaniem projektów umów oraz kontraktów jak i zastępstwem procesowym. Oferta usług dla osób fizycznych obejmuje m.in sprawy rozwodowe, spadkowe, z zakresu prawa pracy oraz upadłość konsumencką. Bogate grono zadowolonych klientów potwierdza nasze doświadczenie i wiedzę. Działamy głównie w Bydgoszczy, ale zachęcamy wszystkich do skorzystania z usług naszej kancelarii.
 • Kompleksowa obsługa i pomoc prawna kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole oraz Wieluń...
 • kancelaria Notarialna Simona Krukowska Strona kancelarii notarialnej z Wrocławia. Udzielamy bezpłatnych wskazówek dotyczących czynności notarialnych. Przyjmujemy klientów przez cały tydzień. Wystarczy tylko wcześniejsza rezerwacja. kancelaria sporządza oświadczenia, spisuje protokoły, przechowuje pieniądze i inne dobra, tworzy umowy wykorzystywane w obrocie gospodarczym, sporządza akty notarialne.
 • Flatow Tryczyk - kancelaria adwokacka Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze strona internetową naszej kancelarii prawnej. Gwarantujemy, że zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze prowadzimy w taki sposób, by zapewnić możliwie najlepszy przebieg sprawy. Kierujemy się etyką zawodową i doświadczeniem, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z kancelarią.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kancelaria-ostroleka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com