Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Ostrołęka oraz Łomża Usługi prawne (Katalog prawo)

Miniaturka domeny kancelaria-ostroleka.pl1 lat/aSEO

Otwórz kancelaria-ostroleka.pl

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce │ POZIESTKA •WKP• w ramach doradztwa prawnego obejmuje szereg usług dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

POZIESTKA WKP

W zakresie Klientów indywidualnych pomoc prawna oparta jest o indywidualne podejście do problemu. Polega na świadczeniu zleconej usługi spośród wszystkich oferowanych przez Kancelarię lub kompleksowym prowadzeniu sprawy (sądowej, handlowej).

Dzięki budowaniu wzajemnego zaufania z Klientami oraz konsekwencji przy zapewnieniu wysokiej jakości usług oraz docenieniu naszej pomocy możemy dzisiaj świadczyć pomoc m.in. w zakresie:

 1. prawa rolnego i spożywczego;

 2. prawa łowieckiego;

 3. prawa o broni i amunicji;

 4. rozwodów i podziału majątku;

 5. spadków;

 6. dochodzenia wierzytelności;

 7. nieruchomości i procesu budowlanego;

 8. prawa karnego skarbowego;

 9. wypadków.

W aspekcie usług dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą pomoc prawna obejmuje wszelkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Oparte o kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:

 1. świadczenia stałej i kompleksowej pomocy prawnej za wynagrodzeniem ryczałtowym;

 2. świadczenia usług o charakterze doraźnym w oparciu o każdorazowe zlecenia Klienta, płatne stosownie do ustalonego wynagrodzenia lub w zakresie stawki godzinowej;

Oferujemy pomoc prawną w bieżących kwestiach działalności gospodarczej zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom. Pomoc ta oparta jest o specjalistyczne porady, udzielane niezwłocznie w ramach potrzeb Zleceniodawcy. W szczególności przedmiot usług dotyczy zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego w zakresie gospodarczej działalności przedsiębiorcy. Pomoc ta jest rozszerzona indywidualnie o pomoc prawną z dziedzin, w ramach których działa nasz Klient. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą oraz efektywną współpracę z naszymi Kontrahentami. Budujemy bliskie i partnerskie relacje. Więzi te oparte są o znajomość warunków, w jakich działają nasi Klienci. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalną pomoc, dostosowaną do potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług prawnych.

Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych służących spełnieniu ich celów.

Świadczymy usługi polegające m.in. na:

 1. wszelkiego rodzaju konsultacjach i poradach prawnych w Kancelarii lub u Klienta, drogą telefoniczną, mailową oraz faksem;

 2. sporządzaniu opinii oraz opracowań prawnych w formie pisemnej lub elektronicznej oraz ekspertyz;

 3. audycie prawnym;

 4. sporządzaniu projektów umów zawieranych w obrocie cywilnym i gospodarczym, w tym ich opiniowaniu;

 5. sporządzaniu projektów aktów prawnych, uchwał, porozumień, postanowień, regulaminów i statutów, zarządzeń;

 6. asystowaniu w negocjacjach i mediacjach handlowych;

 7. nadzorze nad bieżącymi sprawami korporacyjnymi: uchwały i zmiany w organach spółki, rejestracji;

 8. sporządzaniu wszelkich pism procesowych oraz przedprocesowych, przykładowo jak pozwów, apelacji, skarg administracyjnych, wezwań do zapłaty;

 9. reprezentacji procesowej przed Sądami każdej instancji, w tym przed sądami administracyjnymi; przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Zamówień Publicznych; zastępstwa przed organami administracji, samorządowym kolegium odwoławczym, Prokuraturą i Policji; postępowaniach arbitrażowych i mediacji, postępowań egzekucyjnych;

 10. przeprowadzeniu szkoleń z wybranych zagadnień prawnych na podstawie opracowanych programów merytorycznych, w tym szkoleń wewnętrznych u Klienta;

 11. windykacji należności;
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria-ostroleka.pl teraz!

Skomentuj kancelaria-ostroleka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Porady Prawne Online kancelaria Radcy Prawnego Jagoda Mazurek świadczy usługi prawne, w tym porady prawne online. Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Reprezentacja klienta w sporach sądowych i pozasądowych. Udzielanie szeroko rozumianego doradztwa prawnego.
 • Prawo niemieckie Wrocław Nasza kancelaria adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych. Zajmujemy się wieloma sprawami, jednak nasze specjalizacje, to prawo karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, budowlane, autorskie oraz odszkodowania i windykacja należności. Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Świadczymy usługi typu: zakładanie i rejestracja spółek, prowadzenie sporów, bieżące doradztwo prawne.
 • adwokat Żory Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, która działa w Żorach. Zajmujemy się obsługą prawną w wielu aspektach, dzięki temu gwarantujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
 • kancelaria prawnicza Warszawa kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych (zarówno polskich jak i zagranicznych). Profesjonalna pomoc prawna według najwyższych standardów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz celów biznesowych i osobistych klientów.
 • Oferta porad prawnych udzielanych przez prawnika Nasza kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku oraz oddział w Elblągu. kancelaria prawna powstała jako wspólne przedsięwzięcie prawników i radców prawnych Sławomira Staszaka i Krzysztofa Kardasza. kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców udzielając porad prawnych oraz reprezentując w sporach prawnych przed sądami i innymi organami. Nasi prawnicy i radcy prawni posiadają bogate doświadczenie w przedmiocie praktycznego stosowania prawa...
 • kancelaria prawna Jastrzębie-Zdrój Działamy na rynku prawnym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie spraw przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach w ramach takich dziedzin prawnych, jak prawo cywilne, administracyjnego, karnego, gospodarczego. Jednocześnie zapewniamy pomoc prawną w ramach sporów pozasądowych, gdzie zapewniamy prowadzenie negocjacji i rokowań. Oferujemy również przygotowanie pism procesowych, pisemnych opinii prawnych.
 • Usługi prawne kancelaria Adwokacka Nowakowski świadczy kompleksowo usługi prawne obejmującą obszary różnych dziedzin prawa w tym w zakresie obrotu nieruchomościami, roszczeń odszkodowawczych, ochrony praw autorskich, ochrony dóbr osobistych, prawa własności przemysłowej, a także zawieraniu i realizacji wszelkiego rodzaju umów gospodarczych.
 • kancelaria adwokacka adwokat Alina Korzeniewska specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych. adwokat podejmuje się zarówno roli reprezentanta osób pokrzywdzonych przestępstwem, jak i roli obrończy podejrzanych i oskarżonych. Dużym atutem jest doświadczenie nie tylko w praktyce adwokackiej, ale również jako prokurator, które adwokat Alina Korzeniewska zajmowała przez dziesięć lat.
 • adwokat - dział spadku Gliwice Zajmujemy się w sposób kompleksowy prowadzeniem postępowań spadkowych. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu – zawsze masz u nas gwarancję pożądanego rezultatu. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły. Włącznie z niezbędnymi danymi kontaktowymi. Serdecznie zapraszamy, ręczymy za efektywność.
 • adwokat Piaseczno kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe, windykacji, zarządzenia kwestami spadkowymi. Dodatkowo reprezentuje klientów przed komornikami, sądami i innymi instytucjami.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kancelaria-ostroleka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com