Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dotacje Unijne Dofinansowanie unijne dla firm (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny abbeys.com.pl2 lat/aMini

Otwórz abbeys.com.pl

Dofinansowanie dla firm

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się skutecznym pozyskiwaniem dotacji dla firm. Istniejemy na rynku od 10 lat, a wartość dotacji, które zdobyliśmy przez ten okres, to 3,1 miliarda złotych. Największe dofinansowanie, które trafiło do naszego klienta, na cel rozwoju technologicznego, wynosiło 589 mln złotych.

Skuteczność w pozyskiwaniu dotacji unijnych

**Nasza skuteczność znajduje się na poziomie 94,4%.

Doceniła nas Komisja Europejska, oraz zdobyliśmy:**

 • V miejsce w generalnej klasyfikacji najlepszych firm pozyskujących środki publiczne w Polsce,

 • II miejsce w ogólnopolskim rankingu firm doradczych pozyskujących dotacje unijne dla przedsiębiorstw "Najskuteczniejsze Firmy Doradcze" ,

 • Pani Prezes Anna Misiołek, która się opiekuje firmą została uznana za Kobietę Sukcesu w plebiscycie stacji TVN.

Naszą rzetelność i ciężką pracę docenili i korzystają z naszych usług przedsiębiorcy z listy:

 • największych spółek świata Fortune,

 • największych polskich firm Tygodnika Polityka,

 • najcenniejszych polskich marek Marqa,

*najbardziej uznanych marek świata Forbes.

Oferujemy profesjonalne przygotowanie wniosku o dofinansowanie, rozliczenie dotacji, oraz przygotowanie długofalowego planu wykorzystania pozyskanych środków.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz abbeys.com.pl teraz!

Skomentuj abbeys.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji Krajowe Centrum Funduszy Europejskich doradza profesjonalnie i kompleksowo w zakresie pomocy przy pozyskiwaniu funduszy unijnych, funduszy krajowych. KCFE poza doradztwem zajmuje się organizowaniem szkoleń w zakresie pozyskiwania kapitału. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Sp. z o.o. mieści się pod adresem: ul. Turystyczna 32, 20-207 Lublin...
 • dotacje dla firm Czy państwa firma kwalifikuje się do uzyskania dotacji unijnych na innowacyjność? Większość przedsiębiorców nie ma zielonego pojęcia i nie można ich o to winić, ponieważ dotacje unijne na innowacyjność to dość skomplikowana kwestia. Na szczęście istnieje nasz zespół fachowców specjalizujących się w uzyskiwaniu dla naszych partnerów dotacji unijnych, w dokładnym i prawidłowym wypełnianiu potrzebnych dokumentów. Na naszych stronach można prześledzić wszystkie obecne możliwości i jeśli któraś brzmi...
 • Biuro rachunkowe oraz księgowa Pruszków Biuro rachunkowe w Pruszkowie prowadzone przez Biegłego Rewidenta w wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach audytorskich. Kompleksowa obsługa księgowa: KPiR, ryczałt, księga handlowa, księga podatkowa, kadry i płace. Kancelaria rachunkowa obsługuje rejon: Pruszków, Nadarzyn, Komorów, Michałowice, Brwinów.
 • dofinansowanie dla firm - upadłość, likwidacja i restrukturyzacja Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną. Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.
 • Pisanie biznes planów - MG Premium Kraków Dotacje-unijne.org to strona firmowa spółki MG Premium z Krakowa, zajmującej się kompleksowym doradztwem unijnym dla przedsiębiorstw na terenie Małopolski i nie tylko. Głównym elementem naszej działalności jest wsparcie w uzyskiwaniu dofinansowania dla firm z funduszy unijnych. Oferujemy doradztwo w ramach działań PO IG 6.1 - Paszport do eksportu, PO IG 8.1 - dotacje na e-usługi, PO IG 8.2 - informatyczne systemy B2B, jak również działanie 4.3 - kredyt technologiczny.
 • Doradztwo w zakresie pozyskania dotacji lubelskich Strona przedstawia ofertę firmy Prosperis, która dotyczy pozyskiwania dotacji lubelskich dla mikro firm oraz MŚP. Dotacje przyznawane są na inwestycje oraz rozpoczęcie działalności doradczej. Celem ma być podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw z terenu lubelskiego. Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości jeszcze w 2012 roku zorganizuje co najmniej dwa nabory!
 • Dotacje unijne województwo Śląskie W tym serwisie przedstawiamy możliwości pozyskania dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego (RPO WSL), a zwłaszcza działań, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy.
 • Unijne Dotacje Strona z aktualnymi Programami unijnymi, oraz informacjami o możliwości pozyskania dotacji z funduszów europejskich. Dowiedz się jak napisać biznes plan i złożyć wniosek o dofinansowania dla firm.
 • dotacje dla firm dotacje dla firm oraz dla Klientów indywidualnych - tym zajmuje się Investia, biuro doradcze z wieloletnim doświadczeniem pomoże Państwu w uzyskaniu funduszy unijnych na rozwój Waszej firmy.
 • dotacje dla firm Wyszukujesz dotacji dla własnej firmy? W serwisie www.dotacje-dla-firm.pl odszukasz dotacje unijne, w tym także dotacje dla firm, jakie może otrzymać Twoja firma.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Abbeys.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com