Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ksiegrania Jezykowa Gry językowe, pomoce do angielskiego oraz flashcards (Katalog nauka języka ang…)

Miniaturka domeny kertas.pl2 lat/aSMS

Otwórz kertas.pl

Materiały do nauki języka angielskiego

Kertas, Księgarnia językowa, zajmujemy sie sprzedażą internetową materiałów i pomocy edukacyjnych do nauki jęyzka angielskiego dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie pomoce potrzebne do nauczania języka angielskiego, takie jak gry językowe, karty obrazkowe, bajki i piosenki po angielsku dla dzieci i wiele innych. Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty również kursy językowe na płytach DVD.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kertas.pl teraz!

Skomentuj kertas.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Księgarnia internetowa Księgarnia językowa i edukacyjna POWER - polski dystrybutor wydawnictwa ELI. Najbogatsza oferta, najniższe ceny, najszybsza realizacja. Podręczniki, kursy, słowniki, gry językowe, podręczniki szkolne literatura obca, pomoce dydaktyczne, multimedia i inne. Realizujemy zapytania ofertowe, przetargi, zamówienia z EFS. Obsługujemy teren całego kraju - wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 200 złotych. Dodatkowe rabaty przy zamówieniach grupowych - skontaktuj się z nami 52 321 03 47...
 • Języki obce - język angielski i język niemiecki - Merula Nauka języka angielskiego i niemieckiego prowadzona przez nauczycieli i egzaminatorów. Interaktywna nauka słówek - tabele tematyczne, ćwiczenia i testy gramatyczno-leksykalne, gramatyka – teoria z przykładami, tekst z lukami, budowa zdań, przygotowanie do matury i testów gimnazjalnych. Matury z nagraniami i rozwiązaniem. Newsy po angielsku i niemiecku. „Merulka” - strona dla najmłodszych, gry i zabawy językowe. Ponadto zdjęcia ptaków, roślin, zwierząt i krajobrazów. Księgarnia internetowa, dział e-booki.
 • Edukator Księgarnia Francuska Księgarnia Francuska Edukator oferuje bogatą gamę materiałów do nauki języka francuskiego - podręczniki, literatura francuska, pomoce językowe, słowniki, multimedia...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kertas.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com