Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bukva - Nauka Rosyjskiego Bukva - lekcje języka rosyjskiego (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny bukva.edu.pl5 lat/aSEO

Otwórz bukva.edu.pl

Bukva oferuje naukę języka rosyjskiego z native speakerem. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania i różne profile:

 • język ogólny,

 • język biznesu,

 • język naukowy,

 • przygotowanie do egzaminów,

 • konwersacje.

Lekcje prowadzi wykwalifikowany lektor z Moskwy posiadający duże doświadczenie. Zajęcia są prowadzone w Warszawie na Gocławiu i Pradze Południe. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Oferowane są również zdalne zajęcia przez Skype, oszczedzające czas i pieniądze.

Ciekawa nauka i szybki rezultat są gwarantowane!

Dla tych, którzy chcą przełamać barierę językową oferowane są zajęcia ukierunkowane na rozbudowanie słownictwa i doskonalenie umiejętności wypowiadania się, tj. umiejętności niezbędnych do przełamania tzw. bariery językowej i swobodnego prowadzenia rozmowy w języku rosyjskim. Dla osób, którzy używają języka rosyjskiego w środowisku biznesowym oferowane są zajęcia zorientowane na naukę wyrażeń i zwrotów, charakterystycznych dla języka biznesu i korespondencji handlowej oraz wyrobienie umiejętności prowadzenia formalnych rozmów w języku rosyjskim.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Masz okazję poznać nauczyciela nietuzinkowego, pomysłowego, elastycznego, potrafiącego dostosować się do każdej sytuacji, a jednocześnie spokojnego, który nie wprowadza niepotrzebnego zamętu. Język polski mam w stopniu komunikatywnym oraz bardzo dobra znajomość obyczajów polskich. Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem nauczyciela polski szczecin o takim profilu osobowym zapraszam na nauka polskiego na skype native speaker mój profil znajdziesz na Preply http://preply.com/pl/skype/polski-z-native-speakerem , a gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Monika, 2015.07.14

Wbrew pozorom wiele osób nie potrafi poprawnie posługiwać się językiem polskim. Jeśli więc my też mamy z tym problem, postarajmy się poszerzyć naszą wiedzę. Pomogą nam w tym nauczyciel lekcje języka polskiego online skypa native. Dzięki nim możemy zdobywać nowe umiejętności we własnym domu! http://preply.com/pl/skype/polski-z-native-speakerem To z pewnością pomoże nam zaoszczędzić sporo czasu. Dlatego właśnie kurs język polski skype native speaker jest przeznaczony dla każdego. Nie musimy już uczęszczać na lekcje do szkół językowych. Takie zajęcia często również bardzo dużo kosztują. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest nauka polskiego na skype native speaker. Przekonajmy się do takiej formy zdobywania wiedzy, a z pewnością dzięki temu naprawdę wiele możemy zyskać. Pineska, 2015.05.27

Skomentuj bukva.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Kurs języka rosyjskiego Wrocław Jeżeli szukasz lekcji języka rosyjskiego na dowolnym poziomie, lub też profesjonalnych usług tłumaczeniowych z polskiego na rosyjski oraz z rosyjskiego na polski, odwiedź Centrum Rosyjskie we Wrocławiu. U nas spotkasz się z językiem oraz kulturą rosyjską i pogłębisz swoją wiedzę kulturową, biznesową i nie tylko. Organizujemy również zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem polskim i rosyjskim oraz lekcje j. polskiego dla obcokrajowców. Zapraszamy!
 • Niedrogi sklep internetowy Niedrogi sklep internetowy z instalacją na serwerze klienta. TYLKO 75 zł. Sklep można dostosować do sprzedaży każdego rodzaju artykułów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bukva.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com