Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kancelaria Piotr Sugier Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Sugier (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny kancelaria.sugier.com8 lat/a SEO

Otwórz kancelaria.sugier.com

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Sugier

Celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej, a w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych oraz występowanie przed sądami i urzędami, w szczególności zastępstwo stron w procesie.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Sugier świadczy pomoc prawną w zakresie:

 • prawa cywilnego,

 • prawa handlowego i gospodarczego,

 • prawa pracy,

 • prawa autorskiego,

 • prawa nieruchomości,

 • prawa rynku kapitałowego,

 • prawa administracyjnego

 • prawa upadłościowego i naprawczego.

Kancelaria specjalizuje się w:

 • zastępstwie stron w postępowaniu sądowym;

  • profesjonalne zastępstwo procesowe, w tym sporządzanie pozwów, apelacji, wniosków, zażaleń, skarg kasacyjnych.
 • bieżącej obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą;

  • Doradztwo prawne w bieżących sprawach; sporządzanie lub opiniowanie umów zawieranych przez przedsiębiorstwo; sporządzanie opinii prawnych; kompleksowa obsługa z zakresu prawa pracy; windykacja należności; udział w negocjacjach; sporządzanie i opiniowanie projektów wewnętrznych aktów regulujących funkcjonowanie przedsiębiorstwa, np. regulaminów; przygotowywanie dokumentów i formularzy składanych do Krajowergo Rejestru Sądowego (KRS)
 • uzyskiwaniu odszkodowań za wszelkiego rodzaju szkody, w szczególności za szkody powstałe podczas kolizji i wypadków komunikacyjnych;

  • Skuteczne dochodzenie należnych poszkodowanym odszkodowań. Opłaty indywidualnie uzgadniane z Klientem. Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcą samochodowym oraz biegłym sądowym z zakresu ruchu drogowego.
 • obsłudze inwestycji

 • obsłudze organizacji pozarządowych - NGO;

Siedziba Kancelarii znajduje się przy ul. Prusa 8 w Lublin

kancelaria@sugier.com

WWW.kancelaria.sugier.com

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria.sugier.com teraz!

Skomentuj kancelaria.sugier.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kancelaria.sugier.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu kancelaria.sugier.com Odśwież zrzut strony

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Sugier (strona kancelaria.sugier.com - Kancelaria Piotr Sugier)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Adwokat, prawnik - Lublin - tel. 500-506-506 Chcesz coś rozwiązać, naprawić albo czegoś się dowiedzieć. Wiec, że zakres działalności Kancelarii Adwokackiej w Lublinie obejmuje sprawy karne, cywilne, majątkowe, egzekucyjne, rodzinne w tym sprawy o rozwód i podział majątku, pracownicze, administracyjne w tym odwołania od decyzji. W ramach każdej działalności otrzymasz poradę, pismo procesowe, reprezentacje fachowego adwokata przed sądem lub organem administracji. Prawnik przedstawi warianty postępowania, koszty z tym związane. Wybierzesz właściwie!
  2. Prawo karne 24 godziny na dobę Adwokat Łukasz Lecyk wprowadza w zawiłości prawa karnego. Na blogu pojawiają się ponadto wpisy z zakresu prawa wykroczeń, postępowania w sprawach nieletnich oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Praktyczne rozwiązania najczęściej napotykanych problemów & ciekawostki.
  3. Porady prawne Łódź Na serwisie umieszczono szczegółowe informacje odnoszące się do kancelarii adwokackiej jak i wykaz oferowanych przez nią licznych usług.
  4. Masiota, kancelaria Poznań - Adwokat, radca prawny Celem Kancelarii Masiota jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Nasze usługi to m.in. windykacja, odszkodowania, fuzje oraz przejęcia.
  5. Prawnik Poznań - kancelaria Prawna Porady prawne w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, windykacja należności oraz sprawy z zakresy prawa cywilnego i rodzinnego.
  6. kancelaria Poznań Witryna Kancelarii prawnej w Poznaniu. kancelaria zajmuje się w szczególności dziedzinami prawa: prawem gospodarczym, cywilnym, handlowym i rodzinnym.
  7. Kancelarie-Warszawa.pl - Kancelarie W Twoim Mieście Kancelarie-Warszawa.pl to serwis internetowy w którym znajdziesz pomoc prawną na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy wszystkich którzy szukają pomocy prawnej i wszystkich, którzy taką pomoc oferują.
  8. Kancelarie-Kraków.pl - Kancelarie W Twoim Mieście Kancelarie-Kraków.pl to serwis internetowy w którym znajdziesz pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy wszystkich którzy szukają pomocy prawnej i wszystkich, którzy taką pomoc oferują.
  9. Kancelarie.info.pl - kancelarie prawne Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej lub szeroko pojętych usług finansowych.
  10. kancelaria Prawna FACTUM, porady prawne Warszawa Porady prawne w Warszawie, pełny zakres. Prawo cywilne, prawo karne, windykacja należności, zastępstwo procesowe, rozwody, spadki, podziały majątku, zasiedzenia. Tel. (22) 296 78 14, 693 604 582.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com