Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gocargo Spedycja Morska Transport morski, spedycja, import z Chin i fracht (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny gocargo.pl9 lat/a SMS

Otwórz gocargo.pl

GoCargo - Transport morski

Oferujemy frachty morskie import / export we wszystkich kierunkach Świata, konkurencyjne ceny w imporcie z Chin. Spedycja morska Gdynia.

Firma GoCargo to zespół wykwalifikowanej kadry oferujący usługi z zakresu:

 • spedycji morskiej FCL oraz LCL z / do portów europejskich (Gdyni, Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii)

 • transportu drogowego (realizacja odwozów przez porty Polskie oraz Niemieckie)

 • agencji celnej (dzięki rozległym kontaktom możemy zorganizować odprawy celne zarówno w Gdyni / Gdańsku, jak Hamburgu, Bremerhaven,* Rotterdamie, Antwerpii i innych

 • doradztwa z zakresu transportu morskiego, odpraw i procedur celnych* przeładunków oraz magazynowania na terenie Polski i Europy

 • transportu intermodalnego

 • ubezpieczenia cargo

  Podstawą naszej działalności jest spedycja morska z Chin jak i innych portów do portów europejskich (Gdyni, Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii) . Organizowanie transportu kontenerów w najodleglejsze zakątki świata to nie tylko nasza praca ale także pasja.

Ciężka praca, zaangażowanie oraz wypracowane kontakty pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo

 • importy kontenerów 40′ DV, 40′ HC, 20′ DV z dalekiego wschodu (FE) oraz całego świata

 • organizację wysyłek ładunków w kontenerach chłodniczych w temperaturze kontrolowanej (20′ RF, 40′ RF)

 • eksporty zarówno w kontenerach standardowych 20′, 40′ dv, jak i chłodniczych 20′ RF, 40′ RF

 • importy / eksporty przesyłek drobnicowych LCL

 • transporty w relacji door to door

 • fachową poradę w zakresie warunków zakupu – Incoterms oraz dobór środka transportu w celu minimalizowania kosztów

 • niską cenę na oferowane usługi dzięki współpracy z największymi armatorami morskim m.in. APL, Hanjin, Maersk, Hapag – Loyd, Evergreen a także sprawdzonymi agentami w Chinach oraz innych zakątkach świata.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gocargo.pl teraz!

Skomentuj gocargo.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gocargo.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu gocargo.pl Odśwież zrzut strony

  Transport morski, spedycja, import z Chin i fracht (strona gocargo.pl - Gocargo Spedycja Morska)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Spedycja Morska, Agencja Celna, Obsługa Spedycyjna Specjalizujemy się w spedycji morskiej obsługując wszelkiego rodzaju ładunki kontenerowe, konwencjonalne, drobnicowe, płynne oraz całostatkowe. Realizujemy kompleksową obsługę celno-spedycyjna.
  2. Transport z Chin - statkiem.pl Transport kontenerowy to podstawa działalności naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy niezawodnie i rzetelnie. Naszym atutem jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz także szybka wycena kosztu transportu już przy zamówieniu on-line. Gorąco zapraszamy do współpracy!
  3. transport morski transport morski jest Ci potrzebny, jeżeli importujesz czy eksportujesz poza nasz kontynent większe ilości swojego towaru. Spedycja nasza pomoże Tobie. #Spedycja morska to jest na czym powinno zależeć.
  4. fracht lotniczy Cargoforte : firma logistyczna, zajmuje się spedycja międzynarodowa poprzez transport morski, lotniczy i samochodowy oraz dystrybucja krajowa i magazynowanie towarów. Także transport ponadgabarytów, przesyłki oraz Import/eksport towarów...
  5. Helena transport morski transport morski, spedycja celna i agencja celna - wszystko to co jest potrzebne do wzorowego importowania towarów z za granicy i wysyłaniu ich po Polsce. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
  6. Spedycja morska Eksport czy import wiąże się z spedycją towarów, wobec tego nasza firma pragnie zaoferować swoje usługi. Spedycja morska to nie tylko transport morski, oferujemy pełną obsługę celną jak transport kontenerów drogą lub koleją.
  7. O transporcie morskim, konosamentach, kontenerach Strona jest poświęcona wiedzy o transporcie morskim, dokumentach przewozowych, konosamentom, kontenerom, spedytorom i armatorom oraz informacje o portach. Można sprawdzić gdzie jest kontener.
  8. Agencja Celna Anneberg w Zielonej Górze Agencja Celna Anneberg oferuje fachową i kompleksową obsługę w zakresie usług celnych - spedycja morska, lądowa i drogowa. Oferujemy naszym klientom także doradztwo w zakresie usług celnych!
  9. Transport kontenerów Najnowszy i najnowocześniejszy terminal kontenerowy w Polsce. Oferujemy przeładunek, transport oraz składowanie kontenerów. Jesteśmy liderem w obsłudze polskiego importu i eksportu oraz hub’em.
  10. Żegluga śródlądowa OT Logistics S.A. to nowoczesna firma logistyczna operująca na rynku europejskich przewozów towarowych, wokół której powstała Grupa Kapitałowa składająca się z kilkunastu spółek o różnym profilu działalności.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com