Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gocargo Spedycja Morska Transport morski, spedycja, import z Chin i fracht (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny gocargo.pl5 lat/aSMS

Otwórz gocargo.pl

GoCargo - Transport morski

Oferujemy frachty morskie import / export we wszystkich kierunkach Świata, konkurencyjne ceny w imporcie z Chin. Spedycja morska Gdynia.

Firma GoCargo to zespół wykwalifikowanej kadry oferujący usługi z zakresu:

 • spedycji morskiej FCL oraz LCL z / do portów europejskich (Gdyni, Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii)

 • transportu drogowego (realizacja odwozów przez porty Polskie oraz Niemieckie)

 • agencji celnej (dzięki rozległym kontaktom możemy zorganizować odprawy celne zarówno w Gdyni / Gdańsku, jak Hamburgu, Bremerhaven,* Rotterdamie, Antwerpii i innych

 • doradztwa z zakresu transportu morskiego, odpraw i procedur celnych* przeładunków oraz magazynowania na terenie Polski i Europy

 • transportu intermodalnego

 • ubezpieczenia cargo

  Podstawą naszej działalności jest spedycja morska z Chin jak i innych portów do portów europejskich (Gdyni, Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii) . Organizowanie transportu kontenerów w najodleglejsze zakątki świata to nie tylko nasza praca ale także pasja.

Ciężka praca, zaangażowanie oraz wypracowane kontakty pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo

 • importy kontenerów 40′ DV, 40′ HC, 20′ DV z dalekiego wschodu (FE) oraz całego świata

 • organizację wysyłek ładunków w kontenerach chłodniczych w temperaturze kontrolowanej (20′ RF, 40′ RF)

 • eksporty zarówno w kontenerach standardowych 20′, 40′ dv, jak i chłodniczych 20′ RF, 40′ RF

 • importy / eksporty przesyłek drobnicowych LCL

 • transporty w relacji door to door

 • fachową poradę w zakresie warunków zakupu – Incoterms oraz dobór środka transportu w celu minimalizowania kosztów

 • niską cenę na oferowane usługi dzięki współpracy z największymi armatorami morskim m.in. APL, Hanjin, Maersk, Hapag – Loyd, Evergreen a także sprawdzonymi agentami w Chinach oraz innych zakątkach świata.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gocargo.pl teraz!

Skomentuj gocargo.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Podróże, wycieczki i wyprawy do krajów Azji Oferta wycieczek i wypraw do krajów Azji. Proponujemy programy wyjazdów i podróży do takich krajów Dalekiego i Bliskiego Wschodu jak: Japonia, chiny, Indie, Wietnam, Laos, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Tadżykistan, Turkmenistan, Gruzja, Kazachstan, Rosja i wielu innych. Zapraszamy!
 • Spedycja W naszej ofercie występuje transport morski, lotniczy, kolejowy. Obsługujemy importerów oraz eksporterów. Obsługujemy wszystkie porty na świecie. Udostępniamy Państwu dedykowane szkolenia logistyczne, w tym przypisanie klienta do konkretnego spedytora. Działamy w formacie door – to – door. Stawiamy ostatecznie na transport materiałów niebezpiecznych.
 • Spedycja międzynarodowa Firma mySPED oferuje swoim klientom szereg usług z zakresu spedycji takich jak: * transport ładunków pełno-kontenerowych oraz drobnicowych, * transport kolejowy również z Chin, * transport door to door, * ubezpieczenie cargo, * odprawa celna. Firma korzysta tylko ze sprawdzonych podwykonawców, posiadających ubezpieczenie. My jako rzetelna firma również posiadamy ubezpieczenie OC Spedytora. Na naszej stronie znajduje się również wiele informacji przydatnych każdemu importerowi oraz eksporterowi.
 • Szkoła Języka Chińskiego i Centrum Biznesowe Kursy języka chińskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu w Chinach. Tłumaczenia polsko-chińskie i chińsko-polskie. Szkoła Języka Chińskiego i Centrum Biznesowe Great China znajduje się w mieście Lublin na ul. Legionowa 2/1a.
 • Obsługa celno-spedycyjna NET-CARGO Sp. z o.o. to poważny partner oferujący usługi powiązane ze spedycją i czynnościami celnymi. Swoim kontrahentom proponuje przesyłkę lądową (kolejową oraz drogową), morską, a ponadto lotniczą. Posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, a także dysponuje certyfikatem AEO. Realizując usługi jako agencja celna, w dużej mierze skraca czas realizacji wszystkich zleceń.
 • Spedycja i transport Firma C.Hartwig Gdynia S.A. oferuje usługi transportowe i spedycyjne, czyli kompleksową obsługę logistyczną - m.in. transport morski, lotniczy i samochodowy.
 • Blog podrózniczy Podróże małe i duże oraz filmowe i kulinarne. Blog podróżniczy. Across the world with Asia and Kondi. Indie, Japonia, Rosja, USA...
 • transport morski - najlepszy przewoźnik, spedycja Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Bez umowy. Sprawdź jak zamówić transport morski.
 • Wizy do Rosji Oferta naszej firmy obejmuje usługi związane z pozyskiwaniem wiz. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, biur podróży, jak też do klientów indywidualnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na polskim rynku, które pozwala nam zapewnić sporą oszczędność czasu przy staraniu się o wizy. Gwarantujemy szybkie przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów na podstawie informacji przesłanych nam przez naszych klientów.
 • Firma oferuje usługi z zakresu transportu Interfracht jest firmą spedycyjną specjalizującą się w realizacji paczek lotniczych air cargo a także spedycji morskiej. W ofercie firmy Interfracht transport oraz spedycja drogą powietrzną i morska, obsługa przesyłek - fracht lotniczy. W ramach obsługi air cargo zapewniamy dostawy i odbiory także w modelu drzwi-drzwi, cło oraz pakowanie. Zachęcamy do poznania z ofertą transportu lotniczego na stronie Interfracht.pl
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gocargo.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com