Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Wydawnictwa Drugie Publikacje naukowe i artystyczne (Katalog rynek książki i …)

Miniaturka domeny wydawnictwadrugie.pl3 lat/aSMS

Otwórz wydawnictwadrugie.pl

Dział druków zleconych Wydawnictw Drugich zaprasza wszystkich autorów prac akademickich, książek naukowych, popularnonaukowych, a także wszelkich publikacji związanych z kulturą (włączając książki edukacyjne dla dzieci) do opublikowania swojego tekstu w naszej oficynie. Zależy nam na aktywnym kształtowaniu polskiego życia naukowego i kulturalnego. Dlatego dbamy nie tylko o przygotowanie danej publikacji do druku – a więc redakcję merytoryczną, korektę, skład, opracowanie materiału ilustracyjnego i projektu okładki – lecz także o zapewnienie jej adekwatnej formy promocji i dystrybucji. Tak, aby każdy tytuł przyciągnąć mógł uwagę właściwego czytelnika.

Do składania propozycji wydawniczych zachęcamy zarówno autorów indywidualnych, jak i instytucje. Ci pierwsi liczyć mogą na naszą znajomość realiów rozwoju kariery literackiej i uniwersyteckiej (zalet i wad systemu punktowego czy zasad ubiegania się o granty). Instytucje zaś – placówki kulturalne, fundacje, wydziały szkół wyższych – na wysoką jakość usług wydawniczych oraz szybkie tempo realizacji projektów. Co istotne, działamy w oparciu o zasady licencji niewyłącznej, która pozwala twórcom na zachowanie pełni praw do ich dzieła.

W przypadku każdej publikacji obok wersji drukowanej przygotowujemy także e-book w postaci pliku pdf. W razie potrzeby koordynujemy napisanie streszczenia danego tekstu oraz przetłumaczenia całości lub fragmentów na język obcy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz wydawnictwadrugie.pl teraz!

Skomentuj wydawnictwadrugie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Książki personalizowane Wydawnictwo Niebieski Słoń oferuje książki personalizowane dla dzieci. Są to bajki dla dzieci, w których to dziecko jest bohaterem bajki. Taka książka dla dzieci to najlepszy pomysł na prezent.
 • Jak wydać książkę Tylko u nas znajdziesz pomoc w wydaniu i dystrybucji Twojej książki, jednocześnie na tym zarabiając. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalizm oraz zadowolenie.
 • Nowe i używane książki Virtus24 Księgarnia internetowa Virtus24 oferuje Państwu szeroki wybór książek nowych i używanych, podręczniki akademickie i podręczniki szkolne w bardzo dobrych cenach. Znajdujemy się w Zielonej Górze, w kilku punktach miasta. Szkolne podręczniki zmieniają się jak w kalejdoskopie i na rynku pojawiają się coraz nowsze modele - dla naszej księgarni to nie problem - mamy bardzo duży wybór książek, więc na pewno znajdą Państwo tutaj te których poszukują. Nasza księgarnia Online Virtus24 to nie tylko książki...
 • Drukarnia Spręcograf - tradycja i nowoczesność Wraz ze wzrostem liczby zamówień i potrzebą zwiększenia powierzchni produkcyjnej, w 1988 roku, siedzibę firmy przeniesiono do zaadoptowanego budynku w miejscowości Spręcowo koło Olsztyna. Tu też znajduje się do dnia dzisiejszego. Zmieniona została również nazwa na Zakład Poligraficzny Spręcograf s.c. Początek lat 90. to zakup pierwszej dwukolorowej maszyny do druku offsetowego, co pozwoliło na rozwój poprzez rozpoczęcie druku wielobarwnego. W latach kolejnych sukcesywne poszerzano park maszynowy...
 • Książki obyczajowe Jesteśmy wydawnictwem stosunkowo młodym jednakże mamy w planach wydawanie książek obyczajowych, które znajdą swoich odbiorców nie tylko wśród kobiet, ale także mężczyzn czy młodzieży. Staramy się przedstawiać wydarzenia, które mogłyby być realne. W każdej książce znajdują się okruchy prawdy jednakże cała fabuła została wymyślona przez autorkę.
 • Portal kulturalny Jest to portal z informacjami związanymi z popkulturą. Można tu znaleźć recenzje interesujących książek, zapowiedzi nowych filmów oraz artykuły na temat gier, mody i wydarzeń kulturalnych.
 • Nakanapie.pl - społeczność miłośników książki Nakanapie.pl - serwis poświęcony tematyce książki. Zawiera opisy książek, recenzje, opinie dodawane przez użytkowników. Można dodawać kolekcje, prowadzić dyskusje, a także dokonać zakupu książek.
 • Ebook - ebooki, audiobooki, książki Witaj na stronie Ebook. Oferuję ebooki, audiobooki, książki drukowane, w tym również i darmowe wersje. Gorąco zapraszam. Poznaj książki z którymi osiągniesz sukces.
 • Podręczniki Zapraszamy wszystkich do przyjaznej księgarni internetowej Bookador. W sklepie kupicie Państwo: encyklopedie i leksykony, książki kucharskie, lektury i podręczniki. Nowości i promocje.
 • Marc-Music nuty, wydawnictwa muzyczne Jesteśmy jedną z największych firm wysyłkowych zajmującą się sprzedażą materiałów o tematyce muzycznej. Naszą ofertę kierujemy m.in. do osób chcących samodzielnie rozwijać swoje umiejętności muzyczne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Wydawnictwadrugie.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com