Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Allaboutneuroscience Blog o życiu codziennym młodego naukowca od mózgu (Katalog blogi)

Miniaturka domeny nataliabielczyk.wikidot.com2 lat/aMini

Otwórz nataliabielczyk.wikidot.com

Młodego naukowca od mózgu życie codzienne - w Holandii.

Ukończyłam fizykę, psychologię i matematykę na Uniwersytecie Warszawskiem. W 2011 roku wyjechałam za granicę i aktualnie robię doktorat w Donders Institute for Brain, Cognition and Behavior w Nijmegen, w Holandii. Za dnia zajmuję się architekturą i działaniem sieci neuronowych, a konkretniej czymś na co ukuto termin 'computational psychiatry', wieczorami zaś staram się składać do kupy własne cztery klepki.

Takie życie może być rajem lub koszmarem, a często jest jednym i drugim naraz, ale na pewno nie da się nudzić.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nataliabielczyk.wikidot.com teraz!

Skomentuj nataliabielczyk.wikidot.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Strona o Logopedii - rehabilitacja logopedyczna Strona poświęcona logopedii i wszelkim zaburzeniom komunikacji językowej. Zawiera wyjaśnienie podstawowych terminów logopedycznych - czym jest logopedia, wada wymowy oraz jej poszczególne rodzaje. Pedagog i logopeda w mieście Kraków radzi jak postępować w przypadku wystąpienia różnych problemów językowych. Przedstawia także i krótko charakteryzuje etapy rozwoju mowy.
 • Objawy raka W ramach oferty naszego Centrum Neuroradiochirurgii gwarantujemy wysokiej jakości, specjalistyczne leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń medycznych takich jak Gamma Knife® Perfexion™, aparaty diagnostyczne TK oraz MRI. W naszym centrum medycznych zapewniamy wykonanie zaawansowanych badań diagnostyki obrazowej całego ciała, 64-rzędową tomografię komputerowa oraz rezonans magnetyczny.
 • Fitness mózgu Weź udział w bezpłatnych badaniach. Ćwicz swój mózg każdego dnia. Zobacz jakie to proste. Wygraj darmowy kod dostępu do serwisu Neurogra.pl. Zapraszamy!
 • Gry logiczne online do treningu umysłu - Mindfit.pl Mindfit.pl to serwis umożliwiający trening umysłu poprzez gry logiczne online. Ćwicz inteligencję, pamięć, koncentrację, zdolności obliczeniowe, werbalne i inne zdolności poznawcze.
 • Wsparcie rehabilitacji neurologicznej w domu - SM, udar mózgu Neuroforma to program komputerowy wspierający rehabilitację neurologiczną. Skierowana jest do pacjentów wymagających neurorehabilitacji (np. stwardnienie rozsiane, udar mózgu, urazy mózgu). Neuroforma zawiera ćwiczenia przygotowane przez ekspertów z neurorehabilitacji i neuropsychologii dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentów. Pacjent wykonuje dopasowane ćwiczenia, obserwuje na wykresach swoje rezultaty, realizuje plan rehabilitacyjny na każdy dzień bez wychodzenia z domu.
 • Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl Przyjazny serwis medyczny poświęcony tematyce leczenia raka, nowym metodom walki z nowotworami, psychoonkologii oraz antyrakowemu stylowi życia...
 • Jak władać światem i ludzkimi umysłami! Uwaga! Najnowsze odkrycia współczesnej psychologii w prostej, przystępnej dla każdego formie, prowadzące Cię kroczek po kroczku do wejścia w świat manipulacji i władania światem.
 • Unikalne miejsce na ćwiczenie mózgu Portal poświęcony szeroko rozumianej kreatywności, jej rozwijaniu i wykorzystaniu zarówno w życiu codziennym jak i w biznesie. Zawiera sklep z łamigłówkami i grami wspomagającymi rozwój kreatywnego myślenia oraz akcesoria do uprawiania kreatywnych hobby i pasji. Zawiera również blog oraz forum dyskusyjne poświęcone kreatywności.
 • Iluzje optyczne iluzje.net to strona na której nie będziesz się nudził. Obfity zbiór obrazków, iluzji oraz złudzeń optycznych. Możesz dodawać swoje obrazki i komentować już dodane. Zapraszamy.
 • Ćwiczenia pamięci - kursy, wiedza - Dlamozgu.pl Kursy i ćwiczenia na pamięć, koncentrację, logikę, szybkie czytanie. Poznaj techniki, sekrety i narzędzia umysłu. Jak się uczyć? Skuteczność potwierdzono badaniami. Serwis od psychologów – DlaMozgu.pl.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com