Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kancelaria Renata Szymla Kompleksowa obsługa prawna (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny www.adwokatszymla.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.adwokatszymla.pl

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia prawnicze ukończyłam w czerwcu 2007r. broniąc pracę dyplomową pt. ,,Przyczynienie się poszkodowanego w systemie odpowiedzialności deliktowej” sporządzoną pod kierunkiem prof. dr. hab. Krzysztofa Pietrzykowskiego. Bezpośrednio po ukończeniu studiów prawniczych podjęłam pracę w Kancelarii Adwokackiej celem zdobycia umiejętności praktycznych koniecznych do wykonywania zawodu adwokata. W latach 2009-2012 odbyłam aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku, zakończoną złożeniem państwowego egzaminu adwokackiego oraz uzyskaniem tytułu zawodowego adwokata.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w czasie studiów na Uniwersytecie Warszawskim, następnie zaś poszerzałam swoją wiedzę praktyczną w ramach wieloletniego zatrudnienia w Kancelarii Adwokackiej prowadzącej sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego a także administracyjnego, świadczącej pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom- także w ramach stałej obsługi prawnej.

Oferta mojej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

Formy pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmują zarówno udzielenie jednorazowej pomocy prawnej poprzez udzielenie porady prawnej bądź udzielenie porady prawnej i przygotowanie pisma np. umowy, opinii prawnej, pisma przedsądowego, pisma procesowego, środka odwoławczego jak i w ramach zlecenia prowadzenia sprawy obejmującego reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. W przedmiocie formy świadczonej pomocy prawnej decydujące znaczenie mają indywidualne potrzeby i życzenia Klienta.

Kancelaria prowadzi sprawy na terenie województwa pomorskiego, w szczególności dla Klientów z powiatu lęborskiego, bytowskiego i kartuskiego z ewentualnością nawiązania współpracy z Klientami z innych części kraju.

Istnieje możliwość umówienia spotkania w innych terminach niż godziny urzędowania Kancelarii, a także świadczenia pomocy prawnej poza siedzibą Kancelarii np. w ramach dojazdu do Klienta.

W moich oczach bycie adwokatem to powołanie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że uprawnienia, jakimi nasz porządek prawny obdarza osobę wykonującą zawód adwokata dają realną możliwość udzielenia skutecznej pomocy w rozwiązaniu wielu problemów prawnych, które w większości przypadków stanowią poważny problem życiowy przekładający się na jakość życia wielu osób.

Możliwość użycia swojej ciężko zdobytej wiedzy i umiejętności po to, aby pomóc Klientowi rozwiązać problem poważnie dezorganizujący życie jego i jego rodziny lub choćby na początek dać odrobinę nadziei w trudnej sytuacji stanowi źródło ogromnej satysfakcji. To właśnie ten aspekt wykonywania zawodu adwokata stanowi przyczynę, dla jakiej warto było podjąć trud wieloletniej nauki celem uzyskania prawa do wykonywania tego zawodu. Z tego powodu też w pełni zgadzam się z twierdzeniem Woltera: "Chciałbym być adwokatem, gdyż jest to najlepszy zawód na świecie."

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu i korzystania z usług pomocy prawnej świadczonej przez moją Kancelarię.

adwokat Renata Szymla

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.adwokatszymla.pl teraz!

Skomentuj www.adwokatszymla.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące adwokat Lębork lub prawnik Lębork, czy też adwokat Lebork na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokatszymla.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com