Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Logintegra Kompleksowe systemy logistyczne w informatyce (Katalog transport i komu…)

Miniaturka domeny logintegra.com2 lat/aSMS

Otwórz logintegra.com

Logintegra - Systemy informatyczne w logistyce

Współcześnie stopniowo rośnie znaczenie logistyki w gospodarce. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw logistycznych jak również firm funkcjonujących w pozostałych dziedzinach. Albowiem w niemal każdej średniej i dużej firmie zachodzą liczne procesy logistyczne, które zawierają nie tylko usługi transportowe, ale również planowanie i zarządzanie procesami, które zwykle wspomagane jest poprzez dedykowane oprogramowanie dla logistyki.

Z tych względów coraz częściej wykorzystuje się usługi wyspecjalizowanych przedsiębiorstw logistycznych i informatycznych. Jedną z takich firm jest Logintegra. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii informacyjnych oraz całościowej wiedzy z dziedziny procesów logistycznych Logintegra może odpowiedzieć na potrzeby dużych i średnich klientów. Wśród kluczowych elementów oferty Logintegry znajdują się systemy informatyczne w logistyce. Pozwalają one na ogromne polepszenie procesów logistycznych w danej instytucji. Platforma logistyczna Logintegry daje szerokie możliwości. Awizacja dostaw oraz awizacja ładunków znacząco poprawią zarządzanie czasem i łańcuchem dostaw. Równie ważną składową jak awizacja stanowi optymalizacja tras. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych programów dobrze znany problem komiwojażera został w dużym stopniu ułatwiony, o czym przekonali się kontrahenci firmy Logintegra. Program logistyczny zawiera także elementy poprawiające zarządzanie magazynowaniem. Okna czasowe umożliwiają bieżącą wizualizację pracy magazynu, a co za tym idzie zarządzanie w czasie rzeczywistym. Połączenie okien czasowych z systemem do awizacji oraz innymi zaletami programu do spedycji takimi jak np. zatwierdzanie wykonanych zleceń, harmonogramy integracja z systemem ERP, czy informowanie o opóźnieniach pozwala na całościowe planowanie logistyczne.

Zachęcamy do wizyty na stronie Logintegra.com i poznania funkcjonalności systemów informatycznych dla logistyki.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz logintegra.com teraz!

Skomentuj logintegra.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące tms system lub program logistyczny, czy też program dla spedycji na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Logintegra.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com