Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dom Seniora Całodobowa opieka nad osobami starszymi (Katalog ochrona i opieka)

Miniaturka domeny www.prywatnydomopiekizgierz.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.prywatnydomopiekizgierz.pl

Prywatny dom opieki zdrowotnej

Prywatny Dom Opieki Radość, jaki jest zlokalizowany w Zgierzu, zajmuje się całodobową opieką, w tym również opieką paliatywną, nad pacjentami w podeszłym wieku. Osoby starsze mają zagwarantowaną pomoc lekarza oraz pielęgniarki. W ośrodku serwowane są kompleksowe posiłki dopasowane do indywidualnych diet. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę. Radość proponuje pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe. Pacjenci mogą też korzystać z ogrodu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Skomentuj www.prywatnydomopiekizgierz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Opieka nad ludźmi w podeszłym wieku prywatny dom seniora Conrado to placówka opiekuńcza dla osób starszych zlokalizowana w malowniczym otoczeniu jezior województwa kujawsko-pomorskiego, w pobliżu Gniezna. Oferuje komfortowe warunki pobytu dla osób starszych, w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz całodobową profesjonalną opiekę
 • Prywatny ośrodek opieki Prowadzący swoją działalność od 2008 roku Dom Opieki Malwa oferuje osobom starszym komfortowy pobyt w luksusowym ośrodku znajdującym się w miejscowości Ornontowice. Placówka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dysponuje czternastoma miejscami, co gwarantuje bliskość z pozostałymi domownikami oraz kameralną atmosferę. Placówka posiada też wykwalifikowany oraz doświadczony personel nieustannie dbający o dobro osób starszych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com