Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

PREVENSIS BHP & PPOŻ Kompleksowa obsługa i szkolenia BHP i PPOŻ Śląsk (Katalog bhp)

Miniaturka domeny prevensis.pl7 lat/aSMS

Otwórz prevensis.pl

Szkolenia BHP Chorzów, Katowice, cały Śląsk

Jeśli szukacie Państwo szkoleń BHP na Śląsku, a w szczególności w Chorzowie, Katowicach, Gliwiach oraz miastach okolicznych - oferta firmy PREVENSIS szkolenia & doradztwo jest stworzona dla Was.

Szkolenia BHP oraz obsługa firm w zakresie BHP stanowią trzon naszej działalności.

Dla kogo nasze szkolenia BHP?

Oferta naszych szkoleń BHP i PPOŻ obejmuje następujące grupy:

 • szkolenie bhp dla pracowników administracyjno-biurowych

 • szkolenie bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych

 • szkolenie bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

 • szkolenie bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Usługi BHP dla firm

W ramach obsługi lub też całkowicie niezależnie oferujemy firmom szereg usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Do najważniejszych zaliczamy między innymi opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, analizę przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz audyty i kontrole BHP.

Stała obsługa BHP

W ramach stałęj obsługi BHP pełnimy w zakładzie funkcję zewnętrznej służby BHP. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność dla przedsiębiorców - miesięczny ryczałt jest znacznie niższy niż wynagrodzenie dla pracownika!

Wdrażanie systemów zarządzania

Wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem i jakością (ISO 9001, system SCC *//petro, OHSAS 18001). Oferta skierowana jest dla firm z terenu całej Polski. Zapewniamy pomyślny wynik audytu certyfikacyjnego**.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam szkolenia BHP w PREVENSIS, ze względu na ich niezwykłe dopasowanie do potrzeb firmy - omawiają dokładnie te zagadnienia, które w zakładzie są ważne. Prowadzący to fachowcy z dużym doświadczeniem praktycznym i szeroką wiedzą. Jeśli chodzi o szkolenia BHP na Śląsku, to nie spotkaliśmy dotąd lepszej oferty! Bronek, 2014.09.20

Skomentuj prevensis.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Strzelnica Kraków szkolenia strzeleckie, pojedyncze indywidualne wejścia na strzelnice oraz organizacja imprez firmowych i prywatnych - to wszystko oferuje nasza strzelnica Cracow Shooting Academy.
 • Strony internetowe Szczecin Synteco to agencja interaktywna ze Szczecina. Podejmujemy się tworzenia stron i sklepów internetowych, a także zapewniamy optymalizację serwisów zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Dzięki temu znacznie szybciej uzyskacie Państwo dobre pozycje. Poza tym sugerujemy outsourcing IT i fachowe doradztwo informatyczne. Prowadzimy również praktyczne szkolenia – aplikacje biurowe, grafika komputerowa, inne.
 • Driving Academy - kursy z ekonomicznej jazdy Driving Academy to miejsce, gdzie każdy kierowca może podnosić swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia pojazdu, zarówno samochodu jak motocykla. W swojej bogatej ofercie posiadamy programy szkoleniowe kierowane do kierowców o różnym poziomie zaawansowania, kursy eco drivingu, szkolenia na kierowcę rajdowego i wiele więcej nie tylko dla firm posiadających własną flotę.
 • szkolenia kosmetologia Specjalnością naszej firmy jest realizowanie szkoleń oraz kursów związanych z kosmetologią. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia różnych szkoleń. Jednocześnie nasza Akademia Ekspertów Urody zapewnia szkolenia z nowych technik wykonywania zabiegów, czy też innowacyjnych kosmetyków. Pozwala to na zdobycie przydatnej wiedzy praktycznej związanej z kosmetologią.
 • Usługi bhp Gorzów W naszej firmie już od 2013 roku swym klientom oferujemy konsultację jak i stałą obsługę firm przez starszych specjalistów ds. bhp. Na co dzień czynnie uczestniczymy w doradztwie i szkoleniach. Warte zaznaczenia jest to, iż jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Na chwilę obecną w szczególności współpracujemy z firmami z branż handlowo- usługowych, budownictwa, zakładów produkcyjnych i rolnictwa.
 • szkolenia DataAnalytics to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w wysokiej klasy szkolenia, warsztaty dotyczące wdrażania systemów do wizualizacji oraz analizy danych. Oferujemy Państwu między innymi analizę danych proponowaną przez Tableau Software. Więcej informacji o nas i naszej ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej dataanalytics.pl. Zapraszamy Serdecznie.
 • Rejsy po Wiśle, kursy motorowodne i czarter łodzi Rejsy po Wiśle. Czarter łodzi motorowych i skuterów wodnych. Organizacja kursów motorowodnych na patent sternika motorowodnego i holowanie narciarza. Szkolenie z czytania wody i pływania po dzikiej Wiśle. Blog na temat wiedzy z zakresu napraw silników zaburtowych, pływania po rzekach, obsługi motorówki. Rejsy po Wiśle dla osób z Warszawy, Łodzi oraz Kutna.
 • szkolenia i uprawnienia ADR Proponujemy naszym klientom wzięcie udziału w szkoleniach kierowców ADR, czyli przewożących materiały niebezpieczne. W swojej ofercie mamy kurs podstawowy, jak i specjalistyczne – na cysterny i w zakresie transportu substancji wybuchowych oraz promieniotwórczych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez również świetnie wyszkolonych specjalistów i w oparciu o europejskie przepisy. Kończąc szkolenie, kursant posiada wszystkie niezbędne do wykonywania swojej pracy.
 • Trener motywacyjny Nazywam się Jakub B. Bączek i jestem trenerem mentalnym. Pomagam wielu osobom. Tak tym z pierwszych stron gazet, jak i całej reszcie. Pomoc znajdzie tu każdy, kto chce obudzić swój niewyobrażalny potencjał. Gwarantuję, że prowadzone przeze mnie szkolenia rozwoju osobistego wyniosą Cię na zupełnie inny poziom. Więcej informacji o mnie i mojej ofercie znajdziesz na jakubbbaczek.pl.
 • Discover Strategy Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą podnieść efektywność pracy swoich pracowników. W tym celu oferujemy szkolenia biznesowe i menedżerskie, które na pewno pomogą im w podejmowaniu decyzji. Jako firma Discover Team w organizowaniu takich szkoleń mamy ogromne doświadczenie. Więcej o naszej ofercie dowiecie się Państwo ze strony discoverstrategy.pl. Zapraszamy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Prevensis.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com