Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

PREVENSIS BHP & PPOŻ Kompleksowa obsługa i szkolenia BHP i PPOŻ Śląsk (Katalog bhp)

Miniaturka domeny prevensis.pl2 lat/aSMS

Otwórz prevensis.pl

Szkolenia BHP Chorzów, Katowice, cały Śląsk

Jeśli szukacie Państwo szkoleń BHP na Śląsku, a w szczególności w Chorzowie, Katowicach, Gliwiach oraz miastach okolicznych - oferta firmy PREVENSIS szkolenia & doradztwo jest stworzona dla Was.

Szkolenia BHP oraz obsługa firm w zakresie BHP stanowią trzon naszej działalności.

Dla kogo nasze szkolenia BHP?

Oferta naszych szkoleń BHP i PPOŻ obejmuje następujące grupy:

 • szkolenie bhp dla pracowników administracyjno-biurowych

 • szkolenie bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych

 • szkolenie bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

 • szkolenie bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Usługi BHP dla firm

W ramach obsługi lub też całkowicie niezależnie oferujemy firmom szereg usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Do najważniejszych zaliczamy między innymi opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, analizę przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz audyty i kontrole BHP.

Stała obsługa BHP

W ramach stałęj obsługi BHP pełnimy w zakładzie funkcję zewnętrznej służby BHP. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność dla przedsiębiorców - miesięczny ryczałt jest znacznie niższy niż wynagrodzenie dla pracownika!

Wdrażanie systemów zarządzania

Wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem i jakością (ISO 9001, system SCC *//petro, OHSAS 18001). Oferta skierowana jest dla firm z terenu całej Polski. Zapewniamy pomyślny wynik audytu certyfikacyjnego**.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam szkolenia BHP w PREVENSIS, ze względu na ich niezwykłe dopasowanie do potrzeb firmy - omawiają dokładnie te zagadnienia, które w zakładzie są ważne. Prowadzący to fachowcy z dużym doświadczeniem praktycznym i szeroką wiedzą. Jeśli chodzi o szkolenia BHP na Śląsku, to nie spotkaliśmy dotąd lepszej oferty! Bronek, 2014.09.20

Skomentuj prevensis.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • FHU Agmar Rzeszów Szukasz wysokiej jakości odzieży ochronnej oraz innych artykułów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? Jeśli tak, zapraszamy do naszej hurtowni, która mieści się w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej 13A. Oferta handlowo-usługowej firmy AGMAR jest kompletna i znajdziecie u nas wszystko, co może Wam się przydać od odzieży ochronnej po artykuły biurowe i środki utrzymania czystości.
 • Produkcja odzieży roboczej oraz reklamowej IN Trend oferuje: - produkcję odzieży reklamowej - produkcję odzieży roboczej - produkcję odzieży pracowniczej - produkcję odzieży korporacyjnej - produkcję odzieży służbowej - produkcję odzieży ochronnej - produkcję odzieży firmowej - produkcję odzieży mundurowej - sitodruk na odzieży - haft komputerowy na odzieży.
 • Video poradniki, testy, ciekawostki i kursy Doszkalaj.pl to portal publikujący video poradniki, testy sprzętu, recenzje, ciekawostki, kursy i szkolenia. Ponad 15 kategorii tematycznych, codzienna aktualizacja.
 • Administrator bezpieczeństwa informacji Proxymo to najwyższej jakości usługi związane z ochroną danych osobowych. Mówimy o audycie bezpieczeństwa danych osobowych, wsparciu doradczym dla administratorów danych osobowych oraz przygotowaniu i wdrażaniu dokumentacji ochrony danych osobowych. Warto napisać również to, że oferujmy szkolenia i kursy na Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Więcej możecie przeczytać Państwo pod adresem www.Proxymo.pl.
 • Kursy, szkolenia na wózki widłowe oraz magazyniera Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy: magazynier, wózki widłowe, podesty ruchome, hds, suwnice. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu.
 • Firmy bhp Warszawa szkolenia bhp w Warszawie to profesjonalne szkolenia dla swoich klientów, z których korzystają różnego rodzaju grupy zawodowe. Mogą mieć one formę wykładów, seminariów,warsztatów lub samokształcenia kierowanego.Wiele firm opracowuje programy szkoleń w oparciu o charakter działalności Państwa firmy,dzięki czemu zakres tematów i efekty szkolenia będą idealnie dostosowane do potrzeb pracowników. Firmom dla których najważniejszy jest czas i efektywność proponujemy szkolenia bhp online, czyli kursy...
 • szkolenia bhp Piekary Śląskie W Radzionkowie znajduje się siedziba firmy Sebal - przedsiębiorstwa działającego w branży bhp od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w naszej dziedzinie, w tym specjalistyczne szkolenia wstępne i okresowe z zakresu bhp, PPOŻ oraz udzielania pierwszej pomocy, wykonujemy analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach i dla całych firm, oceny zagrożenia wybuchowego, sporządzamy niezbędne instrukcje, dokumentacje i prowadzimy sprzedaż, naprawę i przegląd sprzętu.
 • Sprzęt pożarniczy W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom między innymi sprzedaż szerokiego asortymentu sprzętu pożarniczego. Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości wyroby w postaci między innymi węże, gaśnice, zawory. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi przeciwpożarowe dotyczące między innymi pomiarów sieci hydrantowych, legalizację zbiorników czy dokumentacje pożarowe.
 • Szkoła lotnicza w Warszawie Firma Ventum Air Flight Academy oferuje możliwość odbycia krótkiego, aczkolwiek bardzo emocjonującego i bogatego w wiedzą teoretyczną i praktyczną, kursu, który pokocha każdy, kto chociaż raz w życiu marzył o tym, żeby znaleźć się za sterami wielkiego samolotu. Najpierw odbędziesz lot w symulatorze, a następnie pod okiem doświadczonego instruktora, udasz się w lot samolotem w okolice Zalewu Zegrzyńskiego.
 • Ochrona przeciwpożarowa i bhp Firma FUMO działająca na terenie Pabianic i całego województwa łódzkiego zajmuje się ochroną przeciwpożarową, kontrolami sprzętu gaśniczego i hydrantów oraz opracowywaniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przeprowadzamy profesjonalne ekspertyzy budowlane, a dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z zakresu bhp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Prevensis.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com