Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

KOMAKO Szkolenie z kosztorysowania (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.kurs-kosztorysowania.com.pl4 lat/aMini

Otwórz www.kurs-kosztorysowania.com.pl

Poznaj na szkoleniu a potem zamów program do kosztorysowania Norma.

Poznaj ofertę przedsiębiorstwa KOMAKO, które sprzedaje oprogramowanie dla kosztorysantów w trzech podstawowych wersjach:

 • Norma Standard,

 • Norma Pro,

 • Norma Expert.

Specjaliści KOMAKO poza dystrybucją programów zapewnią też odpowiednie przygotowanie do ich użytkowania. Szkolenia z kosztorysowania w programie Norma trwają cztery dni i są podzielone w zależności od poziomu zaawansowania kursantów, od dnia teoretycznego, aż po dzień dla zaawansowanych kosztorysantów, którzy mieli już okazję pracowac z programem Norma.

KOMAKO to też oferta szkoleń zamkniętych, które mogą zostać dostosowane do konkretnych wymagań poszczególnej organizacji. Istnieje możliwość wówczas pracy na rzeczywistych przykładach i zobaczenia jak program do kosztorysowania Norma wspomaga codzienną pracę. Poza kursami kosztorysowymi KOMAKO zaprasza też na szkolenia z obsługi Microsoft Project, programu który wspomaga tworzenie harmonogramów.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.kurs-kosztorysowania.com.pl teraz!

Skomentuj www.kurs-kosztorysowania.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia z kosztorysowania Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z kosztorysowania w programie Norma PRO. Na stronie można znaleźć ceny i program poszczególnych szkoleń, które pomogą dokonać odpowiedniego wyboru pakietu szkoleniowego. W razie wątpliwości podane są również namiary kontaktowe do specjalistów firmy KOMAKO.
 • Programy dla budownictwa i szkolenia W naszym sklepie sprzedajemy programy dla budownictwa m.in. do planowania, harmonogramowania, zarządzania projektami oraz do kosztorysowania. Wśród programów kosztorysowych największym powodzeniem cieszy się Norma Pro. Zapraszamy na nasze szkolenia z Norma Pro.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com