Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

MCJ Języki Obce Chrzanów Nauka angielskiego, hiszpańskiego oraz hindi (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny mcj.edu.pl4 lat/aMini

Otwórz mcj.edu.pl

mcj

Multilingwistyczne Centrum Językowe (MCJ) powstało z pasji i doświadczenia. To nie tylko szkoła językowa, ale również biuro tłumaczeń. Naszą misją jest przede wszystkim inspiracja! Nauka ma być przyjemnością. Jest nią tylko taka nauka, która wychodzi z czystej ciekawości. Szkoła ma za zadanie inspirować do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego oraz hindi. Swoim uczniom MCJ proponuje: metodę tradycyjną, bazującą na nauce podczas zajęć z lektorem, podczas której słuchacze szybko uczą nowego materiału; blanded learning łączący metodę tradycją i e-learning, dzięki czemu słuchacze szybciej przyswają nabywaną wiedzę i mogą uczyć się non stop; a także oferujemy naukę za pomocą e-learningu.

“Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy”

Albert Einstein

Kontakt

MULTILINGWISTYCZNE CENTRUM JĘZYKOWE

ul. Trzebińska 56 lokal 28

2 piętro

32-500, Chrzanów

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Serdecznie zapraszamy do komentowania! Mateusz, 2014.08.22

Skomentuj mcj.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Blog turystyczny Blog poświęcony wydarzeniom i aktualnościom nad morzem Bałtyckim. Dodatkowo opisuję ciekawe miejsca i atrakcje. Serdecznie zapraszam.
 • Copywriting - Projekt Szwalnia Jesteśmy copywriterami. Napiszemy, zredagujemy i wymyślimy ciekawy tekst, który przykuje uwagę potencjalnych klientów. Zaprojektujemy unikalną i dającą się zapamiętać nazwę. Uszyjemy chwytliwy slogan. Copywriting to nasza pasja! Kompletną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.projektszwalnia.pl
 • Sacred 2 Fallen Angel Strona o drugiej części fantastycznej gry aRPG Sacred 2 Fallen Angel: Najnowsze informacje, historia Ankari, opisy postaci, wierzchowców, download, tapety, fan arty, screenshoty, zwiastuny, szkice koncepcyjne, forum oraz więcej na stronie...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mcj.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com