Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Firma w UK Jak przenieść firmę do Anglii i ominąć ZUS (Katalog biura rachunkowe)

Miniaturka domeny nieplaczus.eu10 lat/a Mini

Otwórz nieplaczus.eu

Zus Anglia

Oto propozycja dla firm, które nie chcą uiszczać ogromnych polskich kwot dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Oferujemy przeniesienie adresu firmy i przeniesienie biznesu do Wielkiej Brytanii, płacisz wtedy sporo niższe składki a Twoja firma ma większy budżet na rozwój Twojej firmy. Dodatkowo masz stałą opiekę zdrowotną w nagłych przypadkach w obrębie Unii Europejskiej. Po 10 latach możesz otrzymać emeryturę z UK wyższą niż w Polsce po 30 latach pracy. Zacznij zarabianie od cięcia wydatków. Oszczędności możesz również poświęcić na zbiórkę do dodatkowych świadczeń emerytalnych. Suma opłat dla naszych pracowników księgowych w UK, którzy opiekują się Twoją księgowością w Anglii to 455 zł co miesiąc, po roku to: 5460 zł. Porównując to do Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych trzeba by oddać urzędnikom 12509,52 a więc ponad dwa razy tyle. Nie daj się naciągać Polskim urzędnikom i politykom, którzy robią wszystko by biznes w naszym kraju dusić. Utrzymanie firmy w Wielkiej Brytanii jest sporo tańsze i prostsze, a nasi specjaliści od księgowości zadbają o wszystko, wystarczy tylko podesłać swoje rachunki aby mieli możliwość waszą firmę rozliczyć w Anglii, oraz uiszczać niski abonament 455zł na miesiąc. Oprócz tego oszczędności są jeszcze na podatku, w Wielkiej brytanii kwota wolna od opodatkowania jest wyższa i wynosi obecnie 9444£ czyli około 47220zł. W PL od tej kwoty trzeba by już płacić 8499,60zł podatku od dochodów czyli 18%. Zapraszamy do nas.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz nieplaczus.eu teraz!

Skomentuj nieplaczus.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Nieplaczus.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu nieplaczus.eu Odśwież zrzut strony

  Jak przenieść firmę do Anglii i ominąć ZUS (strona nieplaczus.eu - Firma w UK)

  Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Optymalizacja twoich kosztów związanych z ZUS-em. ZUS na Słowacji! Czujesz się wykorzystywany? Zdajesz sobie sprawę, że pieniądze które wpłacasz na swoje zabezpieczenie emerytalne są zwyczajnie przejadane? Mamy dla Ciebie propozycję optymalizacji twoich kosztów związanych z ZUS-em...
  2. Księgowość firm w UK i doradztwo podatkowe Biuro rachunkowe Ducers pomaga firmom i osobom, które dopiero planują otworzenie działalności w UK w prowadzeniu księgowości. Specjalizujemy się w rachunkowości Limited Company. Doradcy księgowi krok po kroku wyjaśniają klientom jak założyć firmę w Anglii oraz jak wygląda kwestia opodatkowania różnych form działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Rejestracja firmy w Anglii przy współpracy z naszym biurem rachunkowym przebiega rzetelnie i szybko.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com