Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Spectel Usługi elektryczne (Katalog usługi)

Miniaturka domeny spectel.com.pl2 lat/aMini

Otwórz spectel.com.pl

Spectel pogotowie techniczne

Firma Spectel powstała w 2007 roku na bazie wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas 17-to letniej pracy w branży elektroinstalacyjnej.

Działamy na terenie całego województwa podlaskiego świadcząc usługi teleinformatyczne, teletechniczne i elektryczne na najwyższym poziomie dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę profesjonalnych usług i urządzeń, które zaspokoją Państwa oczekiwania w zakresie łączności telefonicznej, elektronicznej ochrony mienia, efektywnego i bezpiecznego zasilania, komfortu pracy i wypoczynku.

Nasza oferta:

Nowoczesne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, systemy zabezpieczeń dla Firm, Instytucji i Domu:

*Cyfrowe centrale telefoniczne i serwery telekomunikacyjne,

*Serwis analogowych central telefonicznych,

*Systemy bezprzewodowe DECT, DECT-IP,

*Bramki GSM (autonomiczne, zintegrowane z centralą telefoniczną),

*Rejestratory rozmów telefonicznych,

mikro-rejestratory audio, dyktafony operacyjne, Telefony przewodowe,

*Telefony bezprzewodowe DECT, ISDN,

*Faksy, urządzenia wielofunkcyjne,

*Aparaty telefoniczne przemysłowe, warsztatowe, iskrobezpieczne,

*Telefonia internetowa VoIP,

 • Projektujemy i wykonujemy sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne,

 • Integrujemy sieci telekomunikacyjne i komputerowe,

 • Zapewniamy dostawę, montaż, uruchomienie i serwis sprzętu telekomunikacyjnego,

 • Zapewniamy stałą opiekę serwisową nad sieciami i urządzeniami telekomunikacyjnymi.

 • Stałym klientom na czas naprawy uszkodzonego sprzętu wypożyczamy sprzęt serwisowy, zastępczy.

Siwdczymy:

usługi pogotowia technicznego,

Usługi budowy, montażu, serwisu oraz bieżącej obsługi systemów telekomunikacyjnych: Slican, Panasonic, Platan, Siemens, Alcatel, Samsung, Mikrotel, Mikronet, Digitex, Diatonis

Usługi montażu i serwisu systemów alarmowych, kontroli dostępu, domofonów,

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego (CCTV):

Kamery monitoringu wizyjnego,

Kamery sieciowe IP,

Fotopułapki,

Rejestratory monitoringu wizyjnego,

Elementy systemu monitoringu, akcesoria.

Zapewniamy kompleksową obsługę systemu monitoringu.

Oferujemy kompleksową obsługę systemów klimatyzacji, zapewniamy:

 • optymalny dobór klimatyzatora (maks. wydajności - min. zużycia energii elektrycznej)

 • dostawę, montaż i uruchomienie klimatyzatorów

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 • przeglądy systemów klimatyzacji: czyszczenie filtrów, czyszczenie wymienników ciepła, odgrzybianie, kontrola ciśnień, kontrola zasilania i sterowania, kontrola i uzupełnienie czynnika chłodniczego.

Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych obsługujących zarówno niewielkie pomieszczenia np. domy jednorodzinne, małe biura, mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, jak też duże obiekty komercyjne: biura, serwerownie, gabinety lekarskie, laboratoria, sklepy, hotele, puby, kawiarnie, restauracje itp.

Oferujemy instalacje elektryczne - komfortowe, bezpieczne i ekonomiczne:

 • instalacje elektryczne do 1kV, (nowe realizacje, modernizacje, wymiana instalacji)

 • instalacje teletechniczne - alarmowe, monitoringu, TV SAT, komputerowe, telefoniczne, automatyki, domofon

 • oświetlenie (wewnętrzne, zewnętrzne, awaryjne, iluminacje),

 • osprzęt elektryczny (gniazda, włączniki),

 • rozdzielnice elektryczne do 1kV,

 • zasilanie awaryjne UPS, buforowe,

 • pomiary elektryczne - kompleksowe badania instalacji elektrycznej, odgromowej, uziemienia, natężenia oświetlenia

 • serwis instalacji i urządzeń elektrycznych

Systemy automatyki budynkowej/domowej

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz spectel.com.pl teraz!

Skomentuj spectel.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Windykacja wierzytelności W ramach Usług windyakcji świadczymy usługi takie jak: 1. windykacja polubowna » 2. windykacja łaczona » 3. windykacja sądowa » 4. windykacja przedegzekucyjna » 5. windykacja egzekucyjna » 6. windykacja zagraniczna » W ramach działań prewencyjnych świadczymy usługi takie jak: 1. pieczęć prewencyjna » 2. doradztwo prawne » 3. monitoring wierzytelności » 4. wywiad gospodarczy » 5. informacja gospodarcza...
 • monitoring i systemy alarmowe Firma Diamond zajmuje się systemami alarmowymi dla mniejszych i większych klientów. Dzięki naszym systemom bezpieczeństwa będą Państwo mogli poczuć się spokojnie. Prócz projektu i montażu możemy Wam zaoferować dodatkowo serwis naszych systemów, żeby funkcjonowały one dobrze jak najdłużej. Próbujemy by mogli się Państwo cieszyć dobrą klasą naszych towarów. Nasze kompleksowe rozwiązania skutkują tym, że ochrona jest wyjątkowo skuteczna. Interesującym wyjściem, które mamy w swojej ofercie, jest generator mgły.
 • Systemy lokalizacji pojazdów Progress GPS to firma z Gdyni, która oferuje rozwiązania z zakresu monitorowania pojazdów w całej Polsce. Oferujemy systemy, które sprawdzają się w różnej wielkości przedsiębiorstwach.
 • Sklep i-dom24.pl - anteny, domofony oraz alarmy Sklep i-dom24.pl prowadzi sprzedaż w zakresie systemów technicznej ochrony mienia. Są to wszelkie materiały i urządzenia do systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu i telewizji przemysłowej. W ofercie jest również sprzęt do instalacji antenowych i domofonowych. Sklep sprzedaje sprawdzone produkty renomowanych dostawców. Dobrze zaopatrzony magazyn – szybkie wysyłki. Towary są dobrze opisane, do opisów dołączone są fotografie i karty katalogowe.
 • Sprzedaż alarmów, domofonów, anten, SKD i CCTV AVAL Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż produktów do systemów alarmowych, domofonów, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz monitoringu wizyjnego. W ofercie znajdują się także materiały i urządzenia do systemów nagłośnienia PA oraz anteny DVB-T i TV-SAT wraz z osprzętem. Ponadto AVAL oferuje szafy rack 19" w szerokim wyborze oraz osprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny. Wśród sprzedawanych towarów są też akumulatory bezobsługowe oraz zasilacze. Na witrynie znajduje się katalog i poradnik.
 • Elektroniczne systemy zabezpieczeń Firma Nietopiel w Poznaniu to dystrybutor systemów zabezpieczających oraz rozwiązań z zakresu automatyki budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości systemy monitorujące oraz alarmowe. Świadczymy również usługi z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz montażu systemów alarmowych dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. W ofercie produktowej firmy Nietopiel znajdą Państwo: urządzenia monitorujące typu CCTV systemy kontroli obiektów alarmy i sygnalizacje pożarowe.
 • monitoring i lokalizacja GPS pojazdów Konsalnet monitoring pojazdów GPS Konsalnet to dedykowane rozwiązania dla transportu, flot pojazdów i maszyn. Lokalizacja GPS pojazdów na mapie online, kontrola stylu jazdy kierowców, kontrola miejsc i czasu tankowań a także zużycia paliwa. Na stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje odnośnie monitoringu gps pojazdów oraz ochrony pojazdów i maszyn. Zapraszamy...
 • Usługi detektywistyczne Prywatny detektyw Tropiciel z Lublina oferuje usługi z zakresu windykacji i detektywistyki, m.in.: wykrywanie podsłuchów, monitoring GPS, ochrona przed nieuczciwą konkurencją, ujawnianie majątku, odzyskiwanie długów. Biuro detektywistyczne Tropiciel zajmuje się także udowadnianiem zdrady małżeńskiej, ściąganiem długów od dłużnika, ustalaniem majątku dłużnika, obserwacją i tropieniem osób, odzyskiwaniem danych z kart SIM i dysków twardych, wywiadem gospodarczym na potrzeby postępowania egzekucyjnego.
 • Montaż anten Kraków Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji niskoprądowych na terenie Krakowa i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży przełożyło się na szereg udanych zleceń. Zakres realizowanych działań obejmuje systemy elektronicznych zabezpieczeń wraz z pełną obsługą.
 • monitoring dla firm - Warszawa Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Teldata, jaka posiada swoją siedzibę w Warszawie. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, monitoringu posesji, a także różnorodnymi rozwiązaniami dotyczącymi kontroli dostępu. Specjalizujemy się przede wszystkim w budowaniu centrali telefonicznych oraz sieci komputerowych. Realizujemy też prace na wysokości, takie jak montaże anten na dachach budynków czy kominach oraz konfigurowanie podzespołów wraz z okablowaniem.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Spectel.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com