Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Grupa Pro Alegria Psychoterapia, szkolenia terapeutów i pedagogów (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny gpa.edu.pl9 lat/a SMS

Otwórz gpa.edu.pl

Grupa Pro Alegria

GPA jest grupą doświadczonych psychologów, pedagogów i terapeutów z miasta Poznań, świadczących usługi, kórych celem jest rozwój i edukacja naszych klientów. Organizujemy kursy, szkolenia praktyczne dla wszystkich osób zainteresowanym wykonywaniem takich zawodów jak psychoterapeuta, pedagog, psycholog, psychiatra.

Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży

to jeden z głównych projektów edukacyjnych Grupy Pro Alegria. To szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, psychologów dziecięcych, to:

 • Unikalna w Poznaniu okazja, żeby rozbudować praktyczne kwalifikacje w zawodzie

 • Świetny program zajęć obejmujący zagadnienia z psychologii rozwojowej, psychopatologii i psychiatrii dzieci oraz młodzieży

 • Tematy, których nie oferują inne projekty: klasyfikacja i diagnoza zaburzeń według DSM-IV TR I ICD-10, praca w oparciu o paradygmat psychodynamiczny

 • 40-godzinny program praktyk

Grupa Pro Alegria to także:

Psychoterapia indywidualna (Poznań)

Pomoc psychologiczna dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży w sytuacjach takich jak stres, stany lękowe, depresja, kłopoty z odżywianiem, trudności przystosowawcze.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gpa.edu.pl teraz!

Skomentuj gpa.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gpa.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu gpa.edu.pl Odśwież zrzut strony

  Psychoterapia, szkolenia terapeutów i pedagogów (strona gpa.edu.pl - Grupa Pro Alegria)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. ANOS - Gabinet Psychoterapeutyczny, Poznań Psychoterapeuta Anna Klatkiewicz. Tylko będąc autentycznym, żyjąc w zgodzie ze sobą, przeżywając każdą chwilę tu i teraz, można być szczęśliwym i dać coś innym. W gabinecie znajdziesz pomoc i wsparcie.
  2. Psycholog Poznań - Aleksandra Gronowska Konsultacje i doradztwo psychologiczne, psychoterapia. Pomoc dla klientów indywidualnych, dzieci i całych rodzin. Wsparcie psychologiczne dla rodzin zastępczych i adopcyjnych. Poznań, Piątkowo.
  3. Psycholog Poznań Strona gabinetu psychologicznego psychologa Artura Sokołowskiego w Poznaniu. Opis zakresu działalności i grupy wsparcia dla osób chcących skorzystać z takiej pomocy.
  4. Psycholog Poznań Poznańska Pracownia Psychoterapii zapewnia profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychiatryczną. Wszyscy specjaliści Pracowni są certyfikowani przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  5. Psycholog Poznań Centrum MIND to sprawdzony psychoterapeuta prowadzący terapię par i małżeństw, terapię indywidualną, terapię rodzinną oraz pracujący z osobami z objawami depresji.
  6. Gestalt Poznań - psychoterapeuta Konsultacje psychologiczne, psychoterapia Gestalt w Poznaniu. Jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutą Gestalt. Jeżeli potrzebujesz pomocy psychologicznej, wsparcia lub psychoterapii zapraszam do kontaktu. Krzysztof Juchacz
  7. Psycholog Poznań Centru Psychoterapii CPISP zaprasza do korzystania z usług psychoterapeuty. Cena i miła atmosfera przyciągają grono pacjentów. Zapraszamy.
  8. Psycholog Poznań Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND oferuje pomoc psychologiczną w trudnych momentach życiowych oraz psychoterapię par, małżeństw, indywidualną. Pomagamy wychodzić z depresji.
  9. Psycholog Poznań psychoterapia w Poznaniu odnajdzie z Tobą na nowo sens życia, odciąży z cierpień pochodzących z przeszłości i załagodzi konflikt rodzinny lub wychowawczy. Dzięki nam odnajdziesz siłę na następny dzień, sens życia, uśmiech zacznie częściej pojawiać się na Twojej twarzy. „Refleksja” może pomóc Tobie, Twoim znajomym, a nawet dzieciom. Przyjdź i przekonaj się sam!
  10. PROiZ Adam Zawielak - psycholog, psychoterapeuta Poznań Psycholog, psychoterapia, coaching i szkolenia. Jestem psychologiem - absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Psychologia - specjalność kliniczna.W terapii stosuję podejście integracyjne, którego osią jest psychoterapia psychodynamiczna i poznawcza ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania psychoterapii w lecznictwie.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com