Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Cama Wyburzenia i rozbiórki metodą wybuchową (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny cama.pl9 lat/a Mini

Otwórz cama.pl

Cama - Sztuka wyburzeń

Jako firma wyburzeniowa działamy w branży od 1989 roku.

Od początku obecności w budownictwie specjalizujemy się w realizowaniu prac wyburzeniowych i rozbiórkowych wszelkich obiektów budowlanych na terenie Krakowa małopolski oraz całej Polski. Rozbiórki i wyburzenia wykonujemy zasadniczo metodą strzałową tj. z wykorzystaniem środków wybuchowych. Jednakże w sytuacjach, kiedy realia techniczne nie zezwalają na wykorzystanie techniki strzałowej, używamy technik maszynowych stosując koparki wyposażone w specjalistyczny osprzęt.

Potrafimy poradzić sobie bardzo sporymi wymaganiami naszych Kontrahentów, ponieważ służy nam nasze długoletnie doświadczenie, którego niektóre efekty możecie Państwo obejrzeć w dziale realizacje naszej witryny.

Posiadamy ogół dopuszczeń, środki techniczne a także zasoby ludzkie, pozwalające nam planować, kierować oraz prowadzić wszelkiego typu prace wyburzeniowe, zarówno te ze stosowaniem środków wybuchowych jak i te z użyciem sprzętu wyburzeniowego.

Gwarantujemy wybór optymalnej techniki rozbiórki w taki sposób, aby dotrzymać wymaganych środków bezpieczeństwa osób i mienia, a koszty wyburzenia utrzymać na optymalnym poziomie

Załoga pracownicza dysponuje wiedzą, stosownymi uprawnieniami a także wieloletnią praktyką nabytą w trakcie realizowania prac minerskich i rozbiórkowych. W dziesiątkach do chwili obecnej wykonanych wyburzeniach obiektów budowlanych wykonaliśmy setki serii strzelań, zużyliśmy tysiące zapalników, wykorzystaliśmy tony materiałów i środków wybuchowych.

Dużą wagę przywiązujemy do utrzymania odpowiednich standardów bezpieczeństwa a także higieny pracy w trakcie realizowanych zadań. Realizując naszą długotrwałą politykę rozwoju stawiamy na dokładność oraz odpowiedzialność. To czyni, że nasze usługi są poważane przez Zleceniodawców.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą jak również pozostajemy w dyspozycji w razie wątpliwości albo pytań.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz cama.pl teraz!

Skomentuj cama.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Cama.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu cama.pl Odśwież zrzut strony

  Wyburzenia i rozbiórki metodą wybuchową (strona cama.pl - Cama)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. rozbiórki, wyburzenia, roboty ziemne, kruszenie betonu Firma Eko-Roz-Bud – w ofercie rozbiórki i wyburzenia, kruszenie betonu, roboty ziemne i budowlane, usługi inwestycyjne i remontowe. Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków. Specjalizacją zakładu są roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe.
  2. HDS - transport EL-KOP Dzięki wieloletniej praktyce w branży elektro-energetycznej i wiedzy pracowników, firma El-Kop, z Chwaszczyna, wykona wszelkiego rodzaju projekty, pomiary i instalacje elektryczne, zarówno kablowe, jak i napowietrzne.
  3. Usługi koparką, rozbiórki budynków i roboty ziemne Bal-kop S.C. proponuje szeroki wachlarz usług budowlanych wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym. Firma oferuje rozbiórki i wyburzenia budynków, prace ziemne, wykopy, usługi drogowe i kanalizacyjne, wynajem koparko ładowarek, koparek i ciężarówek. W ofercie firmy jest również sprzedaż kruszywa, piasku, sortowanej ziemi ogrodowej. Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych.
  4. rozbiórki budynków, prace ziemne i usługi koparką Ew-trans S.C. od lat realizuje dla Państwa usługi ciężkim sprzętem budowlanym w sektorze rozbiórek i wyburzeń budynków oraz wszelkiego typu robót ziemnych. W ofercie firmy jest również wynajem maszyn budowlanych z obsługą operatorską oraz handel materiałami sypkimi.
  5. Wywóz gruzu, śmieci, odpadów i rozbiórki budynków Zadbaj o naturę już dziś dzięki recyklingowi. Firma Jakmar zajmująca się wywozem odpadów ma ogromne doświadczenie w branży wywozu odpadów oraz ich przetwarzania. Klienci, którzy oczekują szybkości i sprawności, mogą na to liczyć. Firma Jakmar posiada specjalne kontenery na odpady i tym samym klient może samodzielnie segregować śmieci. W każdym momencie firma otwarta jest na nowe propozycje biznesowe, dzięki czemu może się doskonale dopasowywać swoją ofertę do potrzeb swoich klientów.
  6. Usługi rozbiórkowo-wyburzeniowe Bal-kop S.C. to profesjonalna firma rozbiórkowo-wyburzniowa oferująca usługi w Warszawie i okolicach. Realizuje roboty budowlane koparkami, koparko-ładowarkami i ciężarówkami. Oferuje również roboty ziemne, wykopy, sprzedaż materiałów sypkich. Transport samochodami samowyładowczymi czteroosiowymi oraz transport niskopodwoziowy do 30 ton.
  7. Usługi rozbiórkowe, roboty ziemne oraz transport Kompleksowa oferta mechanicznych usług budowlanych w sektorze rozbiórkowo-wyburzeniowym, usługach ziemnych oraz wynajmie koparek i koparko-ładowarek. Oferta transportu materiałów sypkich oraz transportu niskopodwoziowego.
  8. Wyburzanie budynków Specjalizujemy się w rozbiórce budynków na bazie ponad 15 – letniego doświadczenia. Jesteśmy marką rodzinną, co odbija się na jakości współpracy. Prowadzimy wyburzanie budynków głównie na terenie Warszawy. Wspieramy bardzo duże inwestycje. Wywozimy gruz, złom, ogólnie odpady budowlane. Wypożyczamy również kontenery w bardzo atrakcyjnych stawkach.
  9. Trans-Kop. Wykopy i rozbiórki. Beton Towarowy Firma nasza powstała w 1991r. Swoją działalność rozpoczęła od świadczenia usług transportowych. Z czasem uległa przekształceniom, poszerzając zakres działań o świadczenie usług maszynami budowlanymi.
  10. Roboty ziemne i drogowe RP Complex świadczy usługi wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych, drogowych, odkrywkowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji oraz stabilizacji gruntu.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com