Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bony Bony wakacyjne dla firm (Katalog turystyka i rekr…)

Miniaturka domeny www.bonywakacyjne.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.bonywakacyjne.pl

Pragniesz docenić swoich pracowników, zrealizować chwytliwy program lojalnościowy, ogłosić konkurs, w którym każdy klient zechce wziąć udział? Same hasła reklamowe oraz wieści o konkursie nie wystarczą. To, co będziesz mieć do zaoferowania innym, musi być wartościowe, pożądane i postrzegane jako coś szczególnego i niepospolitego. To musi być coś, jak bon podróżny, który pozwoli urzeczywistnić marzenia.

Wspaniałą metodą nagrodzenia innych za dobrze wykonywaną pracę, a także doskonałym pomysłem na wygraną w organizowanym przez przedsiębiorstwo konkursie są bony wakacyjne. Pod adresem bonywakacyjne.pl dowiecie się nie tylko, jakie korzyści dla firmy płyną ze stosowania tego typu gratyfikacji, ale także: gdzie można spotkać najbogatszą oraz najlepszą propozycję wakacji pracowniczych i bonów wakacyjnych różnego rodzaju.

Spółka Mega Travel działa w polskiej branży turystycznej od 2000 r., posiada wieloletnie doświadczenie i najobszerniejszą ofertę wakacji firmowych oraz wypoczynku indywidualnego. Oferowane tu bony nie mają wskazanego nominału – Państwo sami decydujecie, jaką wartość ma posiadać dany bon. Zrealizowanie bonów również jest wygodne, gdyż ich ważność wynosi od roku do 2 lat, co ułatwia spokojne zaplanowanie podróży oraz dopasowanie wyjazdu do prywatnych oraz zawodowych planów. Osoba zamawiająca bony podróżne dla firm może sprecyzować, jakiego rodzaju impreza turystyczna możliwa będzie do zrealizowania, lecz częściej stosowaną praktyką jest zostawienie swobody wyboru obdarowanym, co sprawia, iż mogą oni w 100% dostosować prezent do swych wyobrażeń.

Bony pracownicze to szczególnie plastyczne upominki – obdarowany ma prawo zdecydować się na droższą opcję wyprawy i wpłacić brakującą kwotę, może też dobierać imprezy turystyczne w zgodzie ze swoimi wymaganiami i zainteresowaniami. Darczyńca z kolei zdobywa pewność, że przygotowany przez niego prezent będzie trafiony, zgodny z oczekiwaniami obdarowanego. Bon podróżny to doskonały sposób nie tylko na podziękowanie komuś, z kim łączą nas relacje służbowe, taki bon będzie dobrze widziany jako prezent na ślub, lub urodziny.

Różne sposoby kontaktu z firmą Mega Travel, której biuro działa w Katowicach, przy ul. Wojewódzkiej 7, to spore uproszczenie złożenia zamówienia, jak również możliwość ekspresowego otrzymania odpowiedzi na związane z ofertą pytania. Mają Państwo możliwość skontaktować się z pracownikami firmy, dzwoniąc pod nr 32 781 50 08 lub 22 434 62 99, można również wysłać e-mail na adres [email protected] albo wypełnić formularz kontaktowy, dostępny pod adresem bonywakacyjne.pl.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.bonywakacyjne.pl teraz!

Skomentuj www.bonywakacyjne.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące firmowe bony turystyczne lub bony podróżne dla firm, czy też bony turystyczne dla pracowników na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bonywakacyjne.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com