Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rodeo - Systemy Elewacyjne Profile elewacyjne, imitacja drewna i cegła (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny rodeo-dr.pl4 lat/aSMS

Otwórz rodeo-dr.pl

Rodeo - Systemy Elewacyjne

Listwy elewacyjne Rodeo Wood Profil

Proponujemy państwu profile elewacyjne Rodeo Wood Profil. Jest to imitacja deski drewnianej, wytwarzana z masy akrylowej oraz rdzenia z poliestru ekstrudowanego (XPS). W celu zwiększenia wytrzymałości zastosowano siatkę z włókna szklanego, która jest zatopiona bezpośrednio w masie. Całość mierzy 300 cm długości, zaledwie 9 mm grubości i charakteryzuje się relatywnie niską wagą w stosunku do swoich rozmiarów, dzięki czemu nie są potrzebne dodatkowe wzmocnienia konstrukcyjne na elewacji. Oferowane przez na listwy w standardowej ofercie są dostępne w trzech różnych szerokościach tj. 12, 14 i 16 cm. Istnieje również możliwość zamówienia imitacji drewna w innych rozmiarach, po wcześniejszej konsultacji z producentem. Ze wzgledu na możliwość zabrudzenia podczas montażu, a w przypadku wykonywania imitacji muru pruskiego, podczas uzupełniania zaprawą tynkarską pustych powierzchni pomiędzy przyklejonymi elementami, profile sa produkowane w kolorze białym. Po wbudowaniu ich w powierzchnię elewacji nadajemy barwę poprzez nałożenie lazury postępując tak jak przy malowaniu drewna. (więcej instrukcji w technologii montażu)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Świetna strona.
Profile elewacyjne godne polecenia. Neo, 2014.04.30

Skomentuj rodeo-dr.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Płytki ceglane, płytki dekoracyjne i białe cegły Sklep internetowy firmy AMOS oferujący płytki ceglane. Z naszymi produktami imitacja cegły na ścianie twojego salonu stanie się maksymalnie lekka do założenia. W naszym katalogu produktów znajdziesz dużo towarów tj.: płytki dekoracyjne, płytki ceglane, ponadto cegła z fugą oraz białe cegły. Amos wyróżnia się aranżacjami lokalu, przez zabieg, który zwany jest jako imtiacja cegły. W chwili obecnej zamiast tradycyjnych cegieł na ścianie jesteś w stanie wykorzystać płytki dekoracyjne lub płytki ceglane.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rodeo-dr.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com